Ślub Karoliny Małysz. Pierwsze zdjęcia z uroczystości. Ale dekolt!

i

Autor: instagram, AKPA

Ślub Karoliny Małysz. Pierwsze zdjęcia z uroczystości. Ale dekolt!

2021-09-04 17:59

Dla Karoliny Małysz 4 września 2021 roku będzie niezwykłą datą. To właśnie w ten dzień córka Adama Małysza wzięła ślub ze swoim ukochanym. Po Ceremonii zaślubin na przyjęcie weselne para młoda wraz z gośćmi udała się do domu weselnego „Romeo i Julia” w Szczyrku.

Długo wyczekiwana chwila w domu Małyszów wreszcie nadeszła! Karolina Małysz, jedyna córka Izabeli i Adama Małyszów, wyszła za mąż 4 września 2021 roku. Karolina oraz Kamil byli zaręczeni od 2019 roku, jednak przygotowania do ślubu znacznie wydłużyły się z powodu pandemii koronawirusa. Zakochani przetrwali ten trudny dla wszystkich czas i nareszcie mogli powiedzieć sobie sakramentalne „tak”! To z pewnością bardzo ważna chwila także dla Adama Małysza. „Orzeł z Wisły” jest mocno związany ze swoją córką, która nie doczekała się rodzeństwa. Najbliżsi państwa młodych już pochwalili się pierwszymi zdjęciami z zabawy weselnej, na których widać oszałamiającą kreację Karoliny Małysz. Córka Małysza nie bała się odważnego dekoltu!

Ślub córki Małysza. Czy Karolina zmieni nazwisko po ślubie?

Ślub Karoliny Małysz. Pierwsze zdjęcia z uroczystości. Ale dekolt!

i

Autor: instagram

Zobacz, gdzie bawić się będą goście na weselu Karoliny Małysz! Zdjęcia w galerii poniżej:

Wymarzony zięć?

Jeszcze przed ślubem rodzice Karoliny Małysz wypowiadali się o Kamilu, ukochanym swojej córki, w bardzo ciepłych słowach. - Jeździ raczej rekreacyjnie, przede wszystkim motocyklem crossowym, czasem na quadzie. Razem jechaliśmy samochodem i mogę powiedzieć, że dobrze prowadzi. Wysportowany, fajny chłopak. Ja i żona lubimy go - mówił w "Super Expressie" 2020 roku Adam Małysz. - Jest to wspaniały chłopak. Jeszcze nigdy nie dałam mu reprymendy, zyskuję tylko syna - mówi przyszła teściowa Kamila, Iza Małysz w rozmowie z "Pomponikiem".

Adam Małysz szczerze o przyszłym mężu córki. Taki mają do niego stosunek z żoną Izą

Sonda
Czy podoba Ci się Karolina Małysz?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze