Małgorzata Sanetra-Tajner

i

Autor: Twitter/Małgorzata Sanetra-Tajner Małgorzata Sanetra-Tajner

Tylko spójrz!

Żona syna Apoloniusza Tajnera powala urodą. Jest niewiele młodsza od ukochanej 69-latka. Sport zawsze był jej bliski

2024-02-28 12:50

Apoloniusz Tajner to postać, która na stałe zapisała się w historii polskiego sportu. Jeden z twórców sukcesów Adama Małysza stał się prawdziwą ikoną, a rodzina Tajnerów do dziś cieszy się wielką popularnością. Nie tak dawno ślub wziął syn 69-latka - Tomisław. Jego żoną jest piękna Małgorzata, która powala urodą. Niespełna 33-latka jest zaledwie rok młodsza od żony zięcia!

Żona syna Apoloniusza Tajnera zwala z nóg. Sport zawsze był jej bliski

Apoloniusz Tajner od lat jest jedną z najważniejszych postaci polskich sportów zimowych, a jego rodzina znajduje się na świeczniku. Legendarny trener Adama Małysza był później prezesem Polskiego Związku Narciarskiego. Skokami narciarskimi zajmował się też jego syn - Tomisław. Nie zrobił on jednak wielkiej kariery, a po jej zakończeniu został trenerem kombinacji norweskiej. W tej dyscyplinie Polska od dawna nie odnosi sukcesów, ale popularnemu "Toniowi" wiedzie się lepiej w życiu prywatnym. W czerwcu 2022 roku jego żoną została piękna Małgorzata Sanetra-Tajner, którą kibice sportu mogli poznać już znacznie wcześniej. Przez kilka lat była ona jedną z kobiecych twarzy polskiej piłki, gdy pracowała w Podbeskidziu Bielsko-Biała.

Syn Apoloniusza Tajnera ma żonę rok młodszą od swojej macochy. Małgorzata Sanetra-Tajner powala urodą

Żona Tomisława Tajnera zakończyła pracę w Podbeskidziu w 2018 roku. Od tamtej pory najbliższe są jej sporty zimowe. W mediach społecznościowych widać, że mocno wspiera męża, a także zięcia, którego dopingowała m.in. w ostatniej kampanii wyborczej do parlamentu. Wielką pasją Małgorzaty Sanetry-Tajner jest też jeździectwo. Pomimo sporej aktywności w social mediach, wiek synowej Apoloniusza Tajnera jest owiany sporą tajemnicą. Udało nam się jednak ustalić, że kobieta urodziła się w sierpniu 1991 roku.

Synowa Apoloniusza Tajnera jest niewiele młodsza od jego żony

Oznacza to, że żona syna Apoloniusza Tajnera jest tylko rok młodsza od jego macochy! 69-latek wziął w 2019 r. ślub z 36 lat młodszą Izabelą Podolec (ur. w 1990 r.). Można sobie wyobrazić, że Małgorzata Sanetra-Tajner świetnie dogaduje się z żoną zięcia. Specjalizacją niespełna 33-latki jest marketing, w którym dalej pracuje. Co ciekawe, jej pierwszą pracą była pomoc przy organizacji wyborów Miss Polonia Podbeskidzia. Patrząc na zdjęcia Sanetry-Tajner w powyższej galerii, sama mogłaby w nich wystartować!

Najnowsze