Iga Świątek, Agnieszka Radwańska

i

Autor: Paweł Skraba/AP PHOTO Agnieszka Radwańska, Iga Świątek

Agnieszka Radwańska bez ogródek o Idze Świątek. To może być przełom w karierze tenisistki, brak wątpliwości

2022-06-28 14:05

Agnieszka Radwańska postanowiła odnieść się do startu Igi Świątek na Wimbledonie. W wywiadzie z "Przeglądem Sportowym" była gwiazda polskiego sportu stwierdziła, że start w londyńskim turnieju może być prawdziwym przełomem dla tenisistki z Raszyna. Jak twierdzi Radwańska, w obecnym turnieju nie widzi przeciwniczki, która mogłaby zagrozić Polce.

Agnieszka Radwańska postanowiła bez ogródek powiedzieć o Idze Świątek tuż przed jej pierwszym meczem na Wimbledonie. Była gwiazda polskiego tenisa, nie ma cienia wątpliwości, że turniej w Londynie może być bardzo przełomowy dla samej Świątek, a także nie ma widocznej rywalki, która mogłaby zagrozić w jej tryumfie. 

Lukas Podolski w zupełnie innej roli. Zszedł z boiska, zakasał rękawy i wyszło pysznie, jest nagranie

Agnieszka Radwańska szczerze o Idze Świątek. To może być przełom! 

Radwańska w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" zaznaczyła, że jej zdaniem Świątek powinna bez najmniejszych problemów zwyciężyć w Londynie. Jak sama podkreśla, turniej dla samej Świątek może być bardzo przełomowy. Jak sama podkreśla była tenisistka, jej młodsza koleżanka jest prawdziwą dominatorką dyscypliny.

-  Wszystko jest możliwe, tym bardziej, teraz gdy Iga dominuje i nie widać konkurencji. Dziewczyny wychodzą, na początku zdarza im się grać wyrównany mecz, ale są w stanie wytrzymać taką intensywność najwyżej seta. To może być więc przełomowy Wimbledon dla Igi. Wierzę w to - mówi z przekonaniem Agnieszka Radwańska.

„Warunki jak w Bundeslidze” - ale laurka dla klubu ekstraklasy! Trener Górnika tak właśnie to widzi

Aby zobaczyć, jakim majątkiem może pochwalić się Agnieszka Radwańska, przejdź do galerii poniżej.

Jak wyglądałoby starcie Radwańskiej ze Świątek? Radwańska ma wątpliwości

Agnieszka Radwańska w trakcie rozmowy z "Przeglądem Sportowym" została zapytana, czy byłaby w stanie wygrać w starciu przeciwko Idze Świątek, będąc u szczytu swoich możliwości. Ekstenisistka ma pewne wątpliwości.

- Nie mam zielonego pojęcia, ale chętnie bym się przekonała, gdybyśmy mogli się teleportować. Wydaje mi się, że trawa mogłaby być bardziej moja. Chociaż wszystko jest inne, korty, piłki... Możemy sobie gdybać, ale nigdy się nie przekonamy - mówi Radwańska. 

Ekspert o zwycięstwie Igi Świątek
Sonda
Czy Iga Świątek wygra Wimbledon w 2022 roku?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze