Lukas Podolski

i

Autor: Cyfra Sport Lukas Podolski

Lukas Podolski w zupełnie innej roli. Zszedł z boiska, zakasał rękawy i wyszło pysznie, jest nagranie

2022-06-28 11:15

Lukas Podolski postanowił zaskoczyć swoich fanów na Instagramie. Piłkarz Górnika Zabrze i mistrz świata z 2014 roku postanowił na chwilę zejść z boiska i pokazać się z zupełnie innej strony. Efekt pracy piłkarza w zupełnie nowej roli przeszedł wszelkie oczekiwania. Wyszło naprawdę smakowicie, mamy nagranie!

Lukas Podolski postanowił pokazać się z zupełnie nieznanej dotychczas strony. Były reprezentant Niemiec w piłkę nożną, który przywdziewa barwy Górnika Zabrze, szykuje się wraz z drużyną "Trójkolorowych" do kolejnego sezonu, jednak znalazł on chwilę na to, aby pokazać się w zupełnie innej roli. Efekt pracy Podolskiego przechodzi wszelakie oczekiwania. Nagranie z piłkarzem trafiło do internetu.

Justyna Żyła zaskoczona przez swojego syna. Zobaczyła, co dał jej na urodziny, mamy zdjęcie

Lukas Podolski nie zajmuje się wyłącznie piłką. Ma inną, zajmującą pracę

Lukas Podolski jest postacią, która słynie nie tylko z dobrych umiejętności piłkarskich, ale także biznesowych. Zawodnik od dłuższego już czasu jest właścicielem własnej kebabowni w Kolonii, która cieszy się wielkim uznaniem wśród mieszkańców miasta, a także turystów. Mimo przygotowań do sezonu z Górnikiem Zabrze, zawodnik znalazł czas na to, aby przyjść do swojej restauracji i sprawdzić się w zupełnie innej, nieznanej dotychczas roli. Nagranie prezentujące napastnika w "nowej pracy" obiegło cały internet i praktycznie z miejsca stało się hitem.

Namiętne zdjęcie Karoliny Małysz z mężem. Cudowny akt miłości, piękna pamiątka z wakacji!

Aby zobaczyć zdjęcia restauracji Lukasa Podolskiego, przejdź do galerii poniżej.

Lukas Podolski w zupełnie innej roli. Takiego go jeszcze nie widzieliście

Okazuje się, że Lukas Podolski tak samo jak na boisku imponuje swoimi zdolnościami kulinarnymi. Na najnowszej publikacji piłkarza Górnika Zabrze zobaczyć możemy, jak on sam przygotowuje popularne danie kuchni tureckiej, a więc kebaba. Efekt pracy piłkarza jest naprawdę imponujący, a on sam ma się czym pochwalić. Niewątpliwie, taka reklama sprawi, że restauracja sygnowana nazwiskiem piłkarza znajdzie jeszcze większą ilość fanów.

Sonda
Czy Lukas Podolski powinien po zakończeniu kariery boiskowej zostać prezesem Górnika?
Podolski wrócił do domu. Tak przywitali go kibice Górnika Zabrze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze