Karolina Małysz

i

Autor: Instagram/karolina_malysz Karolina Małysz

Namiętne zdjęcie Karoliny Małysz z mężem. Cudowny akt miłości, piękna pamiątka z wakacji!

2022-06-28 8:07

Karolina Małysz przez lata dorastała w cieniu sławy swojego taty, a obecnie prezesa PZN Adama Małysza. Ukochana córa „Orła z Wisły” wyleciała w końcu z gniazda i obecnie już jako dorosła kobieta świetnie radzi sobie w życiu. Karolina kocha podróżować i aktywnie działa w mediach społecznościowych. Na profilu podróżniczym prowadzonym razem z mężem Kamilem opublikowała piękne, namiętnej zdjęcie z ukochanym.

Karolina Małysz kocha podróże. Dorastając przez całe życie u boku podróżującego taty musiała złapać bakcyla do zwiedzania świata. Córka Adama Małysza prowadzi razem ze swoim mężem Kamilem specjalny profil na Instagramie poświęcony właśnie wycieczkom po różnych krajach. Ostatnio pojawili się w Chorwacji na Pag, piątej największej wyspie tego kraju. Opublikowali stamtąd piękne, namiętne zdjęcie.

NIE PRZEGAP! Izabela i Karolina Małysz miały spore obawy. Wszystko przez prezesurę Adama, w tle konflikt ze Stochem

Urocze zdjęcie Karoliny Małysz z mężem z wyjazdu do Chorwacji

Córka jednego z najlepszych skoczków w historii opublikowała namiętne zdjęcia, na których czule całuje się z mężem Kamilem. Nie zabrakło widoku przepięknych i nastrojowych ruin małej twierdzy Forticy Pag.

- W XVII wieku Fortica chroniła przesmyk oddzielający wyspę od kontynentu. Wyspa Pag znajdowała się na ważnym szlaku morskim, a statki były narażone na ataki piratów. Żołnierze z Forticy zapewniali bezpieczeństwo załodze, a także ochraniali skarb tamtych czasów, czyli baseny solankowe – poinformowała w opisie uroczego zdjęcia.

NIE PRZEGAP! Apoloniusz Tajner zakończył prezesurę w PZN: - Uczyłem się na sukcesach Małysza [WIDEO]

Tak Karolina Małysz wspiera tatę. Zobacz zdjęcia w galerii poniżej!

QUIZ. Kasina Wielka, Ząb czy Żywiec. Skąd pochodzą polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 13
Zaczynamy od czegoś bardzo prostego! Skąd pochodzi Kamil Stoch?
Kamil Stoch i świetne wieści
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze