Agnieszka Radwańska BRUTALNIE ZHEJTOWANA za ZDJĘCIA na plaży w Dubaju! "Jak pani nie wstyd?!"

2021-03-28 3:37 CH
Agnieszka Radwańska BRUTALNIE ZAATAKOWANA za ZDJĘCIA na plaży w Dubaju! Jak pani nie wstyd?!
Autor: Instagram Agnieszka Radwańska BRUTALNIE ZAATAKOWANA za ZDJĘCIA na plaży w Dubaju! "Jak pani nie wstyd?!"

Agnieszka Radwańska wypoczywa w Dubaju, gdzie poleciała wraz mężem Dawidem Celtem i małym synkiem Kubusiem. Były już nocne spacery, były też lokalne przysmaki. A teraz Radwańska opublikowała zdjęcia w bikini na plaży. Sympatyczne fotki z wakacji spotkały się z ciepłym przyjęciem. Jednak nie wszystkim się spodobały. "Czysty egoizm. Jak pani nie wstyd? Nawet gdy musiała pani tam wyjechać trochę szacunku dla rodaków w Polsce" - zaatakowała brutalnie Agnieszkę Radwańską jedna z internautek. Czym tak rozwścieczyła ją Radwańska? Czy zasłużyła na tak przykre słowa? Poniżej zdjęcia Radwańskiej w bikini na plaży w Dubaju.

Agnieszka Radwańska stwierdziła, że to idealny czas na wakacje w ciepłym kraju. Tenisowa gwiazda, jej synek Kubuś oraz mąż Radwańskiej Dawid Celt wsiedli w samolot i po kilku godzinach byli już Dubaju, gdzie temperatury teraz przekraczają 30 st. C. Była wiceliderka rankingu WTA przez długie lata kariery regularnie co roku gościła w tym arabskim mieście, grając w dużym turnieju. Teraz poleciała tam już jako sportowa emerytka i turystka. A zdjęciami z urlopu chętnie dzieli się ze śledzącymi jej konto na Instagramie fanami. „Dubaj nocą, piękny wieczór, nic, tylko spacerować" skomentowała fotkę w krótkiej spódniczce, eksponującej zgrabne nogi, z których krakowianka zawsze słynęła. Radwańska właśnie opublikowała kolejne zdjęcia z Dubaju. Tym razem podzieliła się z kibicami zdjęciami z plaży. Na jednej z nich Radwańska leży na brzegu morza. Na drugim kąpie się w morskich falach. Fani Radwańskiej pozytywnie zareagowali na te wakacyjne fotki. Jednak nie wszyscy. "Czysty egoizm. Jak pani nie wstyd. Nawet gdy musiała pani tam wyjechać trochę szacunku dla rodaków w Polsce" - napisała jedna z internautek. Czy słusznie zaatakowała Radwańską? Fani stanęli w obronie Agnieszki. "Niech pani wyjdzie na działkę czy tam do lasu. Koniecznie bez maseczki. Dotlenić się trochę, a nie tylko na tych internetach siedzieć" - zakpiła z hejterki jedna z fanek tenisowej gwiazdy.

Agnieszka Radwańska BRUTALNIE ZAATAKOWANA za ZDJĘCIA na plaży w Dubaju! Jak pani nie wstyd?
Autor: Instagram Agnieszka Radwańska BRUTALNIE ZAATAKOWANA za ZDJĘCIA na plaży w Dubaju! "Jak pani nie wstyd?"
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze