Agnieszka Radwańska

i

Autor: SE Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska chce wystartować w Wimbledonie?! To nie żart! Jej wpis zszokował fanów

2022-05-05 14:46

Agnieszka Radwańska zakończyła karierę w 2018 roku, ale ciągle jest blisko tenisa. Kilkanaście dni temu poinformowała, że wystąpi w Superlidze, ale dopiero czwartkowy wpis wprawił wszystkich kibiców w osłupienie. Krakowianka na Instagramie napisała, że zobaczymy ją podczas... wielkoszlemowego Wimbledonu!

Ostatnie miesiące w kobiecym tenisie należą do Igi Świątek, która wygrała cztery turnieje z rzędu i z gigantyczną przewagą prowadzi w rankingu WTA. Zanim jednak Świątek wypłynęła na szerokie wody, polscy kibice tenisa przeżywali występy Agnieszki Radwańskiej.

Isia co prawda zakończyła karierę w 2018 roku, ale w ostatnim czasie coraz głośniej mówiło się o jej powrocie na kort. Krakowianka jakiś czas temu zdradziła, że będziemy mogli ją oglądać w Superlidze, ale na tym nie koniec!

Jednoznaczna opinia o Idze Świątek. Gwiazda nie zamierzała się hamować. Takich słów spodziewało się niewielu

W czwartek Radwańska zamieściła bardzo tajemniczy wpis na Instagramie. "Do zobaczenia na Superlidze i Wimbledonie" - napisała Polka, czym wzbudziła ogromne zaskoczenie.

Swój wpis krakowianka okrasiła tagami #debel #wimbledon #treningi oraz #powrótnakort. Czy to oznacza, że Radwańska wraca do gry na poważnie? Sugerując się tagami tak by się mogło wydawać, ale sama zainteresowana rozwiała wszelkie wątpliwości.

Krakowianka odpowiadając na pytanie jednego z fanów zdradziła, że mowa o turnieju legend, który rozgrywany jest przy okazji każdego z czterech turniejów wielkoszlemowych.

Gdy dowiedzieliśmy się, jaki majątek ma Agnieszka Radwańska, przecieraliśmy oczy ze zdumienia. Gigantyczna kwota

Sonda
Czy chciałbyś by Agnieszka Radwańska wróciła do gry w tenisa?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze