Iga Świątek

i

Autor: AP PHOTO Iga Świątek

Jednoznaczna opinia o Idze Świątek. Gwiazda nie zamierzała się hamować. Takich słów spodziewało się niewielu

2022-05-05 13:49

Iga Świątek to obecnie największa gwiazda kobiecego tenisa. Polka w 2022 roku jest w zasadzie nie do zatrzymania i od kilku miesięcy nie daje swoim rywalkom żadnych szans. Niedawno wygrała czwarty turniej z rzędu i umocniła się na pozycji światowej "jedynki". Nie może więc dziwić, że pod jej adresem pojawia się coraz więcej komplementów, a na niecodzienne porównanie zdecydował się Andy Roddick, były amerykański tenisista.

Wielu ekspertów dostrzegało w Idze Świątek ogromny potencjał. Wszak w przypadku mistrzyni Roland Garros nie może być inaczej. Jednak chyba mało kto spodziewał się, że eksplozja talentu reprezentantki Polski nastąpi tak szybko. Po całkiem niezłym 2021 roku przyszedł jeszcze lepszy, 2022 roku. W pierwszych czterech miesiącach Świątek stała się prawdziwą dominatorką.

Iga Świątek znowu zgarnie fortunę?! Wielkie pieniądze do zdobycia we French Open, chodzi o miliony

Szczera opinia o Idze Świątek. Gwiazda nie miała wątpliwości

Od wielu tygodni Polka jest niepokonana. Niezwykła seria zwycięstw doprowadziła ją do czterech triumfów z rzędu w ważnych turniejach. Wygrała w Katarze, Miami, Indian Wells, a niedawno dołożyła triumf w Stuttgarcie. Tym samym umocniła się na pozycji liderki rankingu WTA i w najbliższym czasie nikt nie powinien zagrozić naszej reprezentantce.

Gdy dowiedzieliśmy się, jaki majątek ma Agnieszka Radwańska, przecieraliśmy oczy ze zdumienia. Gigantyczna kwota

Sukcesy Świątek odbiły się szerokim echem w świecie tenisa. Wielu byłych zawodników nie może wyjść z podziwu nad ogromnym postępem, jaki uczyniła Polka. W samych superlatywach o zawodniczce wypowiada się również były amerykański tenisista, Andy Roddick, który chwalił Świątek w rozmowie z kanałem Tennis Channel.

Wielkie słowa o Świątek. Niecodzienne porównanie

- Było jasnym, że Świątek jest silna i uwielbia rywalizację. Nie można zapominać, że wygrała turniej Wielkiego Szlema. Jednak fakt, że potrafiła jeszcze bardziej się rozwinąć i przenieść to wszystko na najważniejsze spotkania imponuje. Ona teraz po prostu dominuje - powiedział były reprezentant Stanów Zjednoczonych. Pokusił się również o niecodzienne porównanie.

- Świątek wygląda jak Mike Tyson, gdy jeszcze walczył. Po prostu wychodził i okładał ludzi, nie było żadnego tańczenia wokół. Ona po prostu "uderza" przeciwniczki w twarz, świetnie się to ogląda - podsumował Roddick. Teraz Iga Świątek swoją formę będzie miała okazję potwierdzić w Rzymie, gdzie będzie broniła tytułu sprzed roku.

Iga Świątek o zostaniu pierwszą światową rakietą
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany