Agnieszka Radwańska chwali się CIĄŻOWYM BRZUSZKIEM! [ZDJĘCIE]

2020-05-21 16:55 MSo
Agnieszka Radwańska
Autor: Instagram/aradwanska Agnieszka Radwańska

Wielkimi krokami zbliża się poród pierwszego dziecka byłego tenisistki, Agnieszki Radwańskiej. Krakowianka pochwaliła się rosnącym, ciążowym brzuszkiem podczas spaceru ulicami miasta. Ten jest coraz bardziej okazały, a fani nie mają wątpliwości - stan błogosławiony po prostu jej znakomicie służy!

Pandemia koronawirusa zmieniła życia setek milionów ludzi na całym świecie. Nawet po ustaniu rozprzestrzeniającej się choroby, życie niektórych będzie wyglądało kompletnie inaczej. Agnieszka Radwańska i Dawid Celt spodziewają się dziecka. Termin porodu, niestety, nie jest znany, ale rosnący brzuszek wskazuje, że może się to stać już niedługo!

Anna Lewandowska na UROCZYM spacerze z Laurą. Nie uwierzycie, ile KOSZTUJE wózek! [ZDJĘCIA]

31-latka przechadzała się ostatnio ulicami Krakowa, oczywiście nosząc na twarzy maseczkę. Spacer zdecydowanie pomógł w zachowaniu dobrego stanu ducha. Co ważne, "Isia" w ciąży promienieje! - Nie ma, jak spacer ulicami Krakowa - napisała w poście na Facebooku.

Brzuszek wygląda coraz okazalej, co docenili także kibice. - Pięknie Pani wygląda. Życzę zdrowia, szczęśliwego rozwiązania i zdrowego dzidziusia - napisał pan Andrzej. - Kobiety w ciąży, najpiękniejszy cud na ziemi - dodała pani Lidia!

Jerzy Janowicz zamówił WYPASIONY rower. Jest wart więcej, niż Polak zarabia w rok [FOTO]

Futbologia Przemka Ofiary 20.05

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze