Jerzy Janowicz zamówił WYPASIONY rower. Jest wart więcej, niż Polak zarabia w rok [FOTO]

2020-05-20 11:39 AS.
Jerzy Janowicz
Autor: CyfraSport Jerzy Janowicz

Polski tenisista Jerzy Janowicz podczas transmisji na żywo z gry pokazał swoje najnowsze cacko. Jest to rower marki TREK, model Top Fuel 9.8, którego cena zwala z nóg. Jak przyznał ma nadzieję, że „sprzęcior” dotrze do niego w ciągu najbliższych dni.

Jerzy Janowicz opowiedział o swojej pasji i przyznał, że jest fanem jazdy po nierównym terenie na rowerach górskich, a szosowa nie jest dla niego. Model, który wybrał, jest cały czarny i jak tenisista sam to określił „w rozmiarze dla słonia”, czyli XXL.

Wcześniej Janowicz korzystał ze znacznie tańszego modelu tej samej marki - Procaliber 9.7 wartego 10,999 złotych. Tym razem postawił na Top Fuel 9.8. W firmowym sklepie kosztuje on 24,999 złotych.Top Fuel 9.8, Jerzy Janowicz
Autor: materiały prasowe, Marek Kudelski Top Fuel 9.8, Jerzy Janowicz

Minimalne zarobki w Polsce w skali roku to 23,040 złotych, co oznacza, że Polak z minimalną pensją musiałby pracować na ten sprzęt ponad rok.

Jak możemy dowiedzieć się z opisu na stronie producent, rower, który wybrał Janowicz, "jedzie szybko po pofalowanych odcinkach, pędzi po porządnym singletracku i gromi wyścigi długodystansowe.”

Tenisista w rankingu ATP jest aktualnie na 470. pozycji. Najwyżej był na 14. miejscu w 2013 roku. Ostatni mecz rozegrał w Kaliszu w marcu tego roku.

Tenisista w rankingu ATP jest aktualnie na 470. pozycji. Najwyżej był na 14. miejscu w 2013 roku. Ostatni mecz rozegrał w Kaliszu w marcu tego roku.

Michał Chojecki o Davis Cup: Koronawirus popsuł powrót Jerzego Janowicza

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze