Agnieszka Radwańska rozgrzewa do czerwoności. Pokazała nieznane oblicze, padamy z wrażenia

2021-10-26 15:04
Agnieszka Radwańska
Autor: Instagram/aradwanska Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska postanowiła pokazać swoje nieznane oblicze. Emerytowana tenisistka pokazała na swoich mediach społecznościowych wyjątkowo gorące zdjęcie, które bez wątpienia rozgrzeje każdego fana sportu. Nie da się ukryć, że była reprezentantka Polski ma się czym pochwalić. Tak gorącego ujęcia nie można było się spodziewać.

Agnieszka Radwańska jest postacią, której nie trzeba przedstawiać fanom polskiego sportu. Wieloletnia reprezentantka Polski, która ma za sobą wspaniałe sukcesy sportowe, od lat przebywa na sportowej emeryturze, ale wciąż cieszy się wielką popularnością wśród fanów. Najnowsze zdjęcie "Isi" na mediach społecznościowych wywołało wielkie emocje, ze względu na niezwykłą urodę gwiazdy sportu. Nie da się ukryć, że tak gorącej publikacji nie mogliśmy się spodziewać.

Agnieszka Radwańska wzbudza wielką ciekawość fanów. Ostatnio Polska żyła plotkami na jej temat

Łukasz Fabiański szczerze o tym, kiedy skończy karierę. Nie zostało mu dużo czasu, do wszystkiego się przyznał

Mimo że Radwańska od lat przebywa na sportowej emeryturze, to cały czas pojawiają się plotki, że sportsmenka może wrócić do aktywnego uprawiania sportu. Szczególnie że ostatnio ojciec tenisitki w wywiadzie dla Interii powiedział, że reaktywacja kariery nie jest rzeczą niemożliwą.

- Jeśli chodzi o grę singlową, to na pewno nie wchodzi w rachubę. Ale jakiś tam debelek, czy mikst, gdzie gra się trochę na stojąco, człowiek się tak bardzo nie eksploatuje i mógłby między gemami po drodze nawet zmienić pampersa Kubusiowi (śmiech). To oczywiście żart Natomiast ogólnie wspieram pomysł reaktywacji ligi i ewentualnego udziału "Isi" w niej. - powiedział ojciec tenisistki w rozmowie z Interią.

Adam Małysz przekazał radosną wiadomość milionom Polaków. Wszyscy na to czekali, już zaraz się zacznie

Aby zobaczyć, jak wygląda Agnieszka Radwańska, przejdź do galerii poniżej.

Agnieszka Radwańska pokazuje gorące zdjęcia. Takiej "Isi" nie znacie

Na swoich mediach społecznościowych, Radwańska pokazała dość gorące zdjęcie na swoim Instagramie. Trzeba przyznać, że gdy popatrzy się na nogi reprezentantki kraju, można wpaść w prawdziwy amok i pozazdrościć jej wielkiej urody. Nie da się ukryć, że patrząc na tak przepiękne ujęcie, może zrobić się cieplej, szczególnie w tak chłodną jesień. 

Agnieszka Radwańska
Autor: instagram.com/agnieszkaradwanska
Sonda
Kto jest najwybitniejszą polską tenisistką w historii? Iga Świątek czy Agnieszka Radwańska?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze