Agnieszka Radwańska świętuje wielkie wydarzenie. Pokazała zdjęcie z ogromnym tortem, wyjątkowa chwila

2021-07-22 16:07
Agnieszka Radwańska
Autor: Instagram/aradwanska Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska cieszy się sportową emeryturą, mogąc poświęcić się innym przedsięwzięciom, a przede wszystkim życiu rodzinnemu. W zeszłym roku była tenisistka urodziła pierwsze dziecko i teraz, jak sama przyznaje, odnajduje się w roli mamy. Wciąż jest ona aktywna w kontakcie z fanami, których, mimo zakończenia kariery, ma bardzo dużo. Teraz na sowim profilu na Instagramie podzieliła się niezwykłym zdjęciem, przypominającym, że 22 lipca rodzina Radwańskich ma co świętować.

Agnieszka Radwańska przez wiele lat była najlepszą polską tenisistką i w oczach wielu wciąż na to miano zasługuje, mimo że już odłożyła rakietę na bok. Jej następczynią może zostać Iga Świątek, która w 2020 roku wygrała Rolanda Garrosa, czyli jeden z czterech najważniejszych turniejów tenisowych świata. Choć Radwańska takiego sukcesu nigdy nie osiągnęła, to wygrała dużo innych, prestiżowych turniejów i swego czasu zajmowała 2. miejsce w rankingu WTA. Te sukcesy pozwoliły jej zgromadzić ogromną rzeszę fanów, którzy wciąż chętnie zobaczyliby starszą z sióstr Radwańskich na korcie. Na to się nie zanosi, jednak kibice wciąż chętnie śledzą wydarzenia z życia Agnieszki Radwańskiej. Teraz 32-latka pochwaliła się w mediach społecznościowych pięknych zdjęciem, dokumentującym jedno z najważniejszych wydarzeń w jej życiu.

Przyjrzeliśmy się twarzy Agnieszki Radwańskiej i aż nas zatkało. Po tym zdjęciu emocje wybuchły

Radwańska przeszła znowu ZABIEG NA TWARZ! Jest wideo i są ZDJĘCIA, wszystko widać!

Agnieszka Radwańska świętuje rocznicę ślubu

Agnieszka Radwańska przez wiele lat swojego życia związana była z trenerem Dawidem Celtem. Para postanowiła się pobrać, a do ślubu doszło właśnie 22 lipca 2017 roku. Po trzech latach od wypowiedzenia sakramentalnego „tak” małżeństwo doczekało się pierwszego dziecka – syna Kubusia. Ślub i wstąpienie na nową drogę życia to bardzo ważne wydarzenie dla każdej pary i trudno dziwić się, że Agnieszka Radwańska z wielką radością wspomina tamten dzień.

Wystarczyło jedno zdjęcie Agnieszki Radwańskiej, aby polały się łzy. Nie obyło się bez rozpaczliwych próśb

Na swoim koncie na Instagramie była tenisistka udostępniła zdjęcie ze ślubu, na którym zobaczyć możemy parę młodą oraz okazały tort, w którego centralnej części widzimy figurki panny i pana młodego. – 4 lata temu – napisała tylko Agnieszka Radwańska, dodając hasztagi „ale się dział” czy „wspaniałe wspomnienia”.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE