Agnieszka Radwańska

i

Autor: Instagram/aradwanska Agnieszka Radwańska

Przyjrzeliśmy się twarzy Agnieszki Radwańskiej i aż nas zatkało. Po tym zdjęciu emocje wybuchły

2021-07-20 11:51

Agnieszka Radwańska mimo zakończenia kariery wciąż pozostaje doskonale rozpoznawalna wśród fanów tenisa. Wielu kibiców życzyłoby sobie, aby krakowianka raz jeszcze weszła na kort i dała popis umiejętności. Radwańska nie narzeka również na brak ofert dotyczących sesji fotograficznej. Niedawno pochwaliła się pracą za kulisami, a internauci nie mogli oderwać wzroku, zwłaszcza od jednej fotografii.

Agnieszka Radwańska w listopadzie 2018 roku postanowiła zrezygnować z kontynuowania kariery. Powodem takiej decyzji były problemy ze zdrowiem. W ostatnich latach przygody z tenisem "Isia" narzekała na sporo urazów, które nie pozwalały jej na granie na najwyższym poziomie. Wielu fanów było zaszokowanych taką decyzją, bo mało kto spodziewał się, że Radwańska takową podejmie.

Agnieszka Radwańska odsłoniła kawałek ciała w rajskim ogrodzie! Szczęki opadną wam do samej ziemi

Radwańska pokazała wyjątkowe zdjęcie. Fani zachwyceni

Bo gdyby nie urazy, można z dużą dozą prawdopodobieństwa przypuszczać, że krakowianka wciąż zachwycałaby na kortach. Skupiła się jednak na życiu prywatnym, z czego również jest bardzo zadowolona. Chętnie chwali się zdjęciami z synkiem i jest aktywna w mediach społecznościowych. Okazuje się, że Radwańska wciąż dostaje wiele ciekawych propozycji marketingowych.

Bo nie jest tajemnicą, że w Polsce nadal jest bardzo rozpoznawalna i wiele osób doskonale ją kojarzy. "Isia" pochwaliła się ostatnio w sieci zdjęciami z sesji fotograficznej. A w zasadzie z pracy zza kulisami tej sesji. Tradycyjnie już jej post zebrał mnóstwo polubień. W poniższej galerii znajdziecie natomiast zdjęcia z mieszkania byłej tenisistki.

Wystarczyło jedno zdjęcie Agnieszki Radwańskiej, aby polały się łzy. Nie obyło się bez rozpaczliwych próśb

Radwańska w niecodziennym makijażu. Zniewalający efekt

Na jednej z fotografii widać Radwańska w zupełnie innym wydaniu, niż można było oglądać ją na innych fotografiach. Makijażyści mocno przyłożyli się do swojej pracy i efekty były wręcz zniewalający.

Radwańska pokazała się bowiem w bardzo mocnym makijażu. Na ustach ciemna, zmysłowa i czerwona szminka oraz odważnym cieniem do powiek w ciemnych kolorach. Zachwycona wyglądem "Isi" była również inna polska tenisistka, Magda Linette, która zostawiła komentarz zawierający emotkę płomienia. Fani nie mogli powstrzymać emocji i również wyrażali zachwyt nad wyglądem Radwańskiej. I faktycznie, jest się czym zachwycać, bo na tych zdjęciach była tenisistka wygląda zjawiskowo!

Agnieszka Radwańska

i

Autor: Instagram/aradwanska Agnieszka Radwańska
Najnowsze