Wystarczyło jedno zdjęcie Agnieszki Radwańskiej, aby polały się łzy. Nie obyło się bez rozpaczliwych próśb

2021-07-12 17:05
Agnieszka Radwańska
Autor: Instagram/aradwanska Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska mimo zakończenia kariery już trzy lata temu, zupełnie nie traci na popularności. Wciąż jest doskonale rozpoznawalna wśród fanów tenisa. Potwierdzeniem tego jest jest obecność na turnieju w Bydgoszczy. Wszyscy uczestnicy imprezy chcieli mieć fotografię z byłą tenisistką. Gdy niektóre z nich Radwańska opublikowała w sieci, kibice byli zachwyceni widokiem "Isi" na korcie, ale niektórzy kierowali do niej rozpaczliwie prośby.

Agnieszka Radwańska przez wiele lat była jedyną tenisistką z Polski, która odnosiła znaczące sukcesy na arenie międzynarodowej. Wygrała mnóstwo ważnych imprez i dobrze prezentowała się również na turniejach wielkoszlemowych. Jednak nigdy nie zdołała wygrać jednej z czterech najważniejszych imprez tenisowych, co wielu jej wytykało. Nie zmienia to faktu, że w karierze osiągnęła wiele.

Tata Huberta Hurkacza zdradził tajemnicę domu tenisisty! Sekret wyszedł na jaw

Radwańska znów pojawiła się na korcie. Są zdjęcia

Niestety na kontynuowanie bogatej przygody na wielkiej arenie nie pozwoliło jej zdrowie. Radwańska pod koniec kariery borykała się z wieloma problemami i urazami. Ostatecznie w listopadzie 2018 roku postanowiła odłożyć rakietę w kąt. Głównym argumentem było właśnie to, że kontynuowanie gry na najwyższym poziomie mogłoby być bardzo niebezpieczne.

Wielu fanów Radwańskiej zrozumiało tę decyzję, ale przyjęło ją z bólem serca. Krakowianka poświęciła się życiu prywatnemu, w lipcu ubiegłego roku na świat przyszedł jej synek Jakub i to jemu poświęca najwięcej uwagi. Nie zapomina jednak o swojej wielkiej pasji i wciąż interesuje się tenisem. W dodatku ostatnio wróciła na kort.

Nie uwierzycie, kim z wykształcenia jest Kamil Semeniuk. Nie miał innej możliwości, rodzice go naciskali

Wielkie prośby do Agnieszki Radwańskiej. Kibice aż w rozpaczy

Radwańska spotkała się z młodzieżą w minioną sobotę, w ramach turnieju dla deblowych starszych amatorów, który odbył się na Tenis Arenie Bydgoszcz. - Zawsze są fajne wrażenia, gdy widzi się mnóstwo dzieciaków chcących grać w tenisa, które czerpią z tego ogrom radości. Miło jest zobaczyć taką frekwencję na kortach. Oby takich eventów było jak najwięcej - powiedziała Radwańska cytowana przez Radio PiK.

"Isia" nie omieszkała opublikować kilku zdjęć z tego wydarzenia. - Dziękuje Bydgoszcz za wspaniałe spotkanie na korcie! - napisała Radwańska w opisie do kilku fotografii. W komentarzach nie brakowało zachwytu, ale wielu fanów było zrozpaczonych, że Polka zakończyła już karierę. - Strasznie tęsknię za twoją grą - czytamy w jednym z komentarzy. Nie brakowało również rozpaczliwych próśb. - Aga wracaj, brakuje cię na korcie! - napisał inny internauta.  - Chciałbym zobaczyć cię znów na korcie - brzmi kolejny komentarz.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE