Agnieszka Radwańska

i

Autor: Instagram Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska URODZIŁA dziecko! Tenisowa gwiazda ma syna! [ZDJĘCIE]

2020-07-27 8:58

Agnieszka Radwańska URODZIŁA dziecko! Nad ranem 27 lipca 2020 roku Dawid Celt, mąż Radwańskiej, poinformował, że maleństwo przyszło na świat. Radwańska od dawna marzyła o macierzyństwie. Wreszcie się doczekała. PŁEĆ dziecka Radwańskiej była już znana od kilka tygodni. Gwiazda zdradziła, że to syn. Agnieszce Radwańskiej i jej mężowi Dawidowi Celtowi gratulujemy! Zobaczcie pierwsze ZDJĘCIE dziecka Radwańskiej. Jakie jest IMIĘ dziecka Radwańskiej? Poniżej szczegóły.

Agnieszka Radwańska urodziła dziecko! Rano 27 lipca 2020 roku na świat przyszedł syn słynnej krakowianki. Mężem i ojcem dziecka jest Dawid Celt, który jako pierwszy przekazał na Twitterze dobrą nowinę. "Jakub jest już z nami" - napisał, zamieszczając urocze zdjęcie. Agnieszka Radwańska od dawna chciała zostać mamą. Jeszcze jako profesjonalna tenisistka zdradzała w wywiadach, że marzy o urodzeniu dziecka. Wreszcie się doczekała. Pierworodny syn Radwańskiej przyszedł na świat kilka dni po trzeciej rocznicy ślubu Isi i jej męża Dawida. Pobrali się 22 lipca 2017 roku w Krakowie. Ponad roku później Radwańska zakończyła karierę. "Czas leci. Zastanawialiśmy się nawet z Dawidem, czy nasze dzieci będą grały w tenisa. Doszliśmy do wniosku, że nie będą miały innej opcji. Chyba że ewidentnie nie będą się do tego nadawały" - mówiła Isia w rozmowie z magazynem "VIVA".

Starszy o 4 lata od Agnieszki Dawid Celt to były tenisista. Treningi rozpoczął w klubie Victoria w Częstochowie, z której pochodzi. Zdobywał medale mistrzostw Polski, wygrywał krajowe turnieje. Jednak jego karierę przerwała poważna kontuzja. Większych sukcesów na światowej scenie nie odniósł. Potem został sparingpartnerem Agnieszki Radwańskiej. Teraz jest kapitanem tenisowej reprezentacji Polski kobiet. Pracuje też często jako komentator. Z czasem parę tenisistów połączyło uczucie. Jak to się stało, że Radwańska i Celt, jej sparingpartner, zostali parą? Szczegóły TUTAJ . Szczęśliwym rodzicom gratulujemy!

KIM JEST Dawid Celt, mąż Agnieszki Radwańskiej! Jak się pokochali? ZDJĘCIA

Zobacz w galerii pod materiałem wideo, jak wyglądał ślub Agnieszki i Dawida Celta!

Agnieszka Radwańska URODZIŁA! Tak wygląda jej dziecko
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze