Agnieszka Radwańska

i

Autor: Jacek Kozioł

Agnieszka Radwańska zabrała SYNA i opuściła Polskę! Odważna decyzja gwiazdy

2021-12-14 11:16

Agnieszka Radwańska, jej syn Kubuś oraz mąż Dawid Celt postanowili zamienić zimną Polskę na dużo cieplejszy klimat. Tenisowa gwiazda podzieliła się z kibicami zdjęciem z lotniska, na którym razem z najbliższymi czeka na odlot samolotu. Gdzie poleciała Agnieszka Radwańska? Tego była wiceliderka rankingu WTA nie zdradziła, ale w emotikonach przy uroczej fotce dała wyraźnie do zrozumienia, że tam gdzie się udaje, jest dużo słońca, a temperatury są znacznie wyższe niż w Polsce. "No to lecimy" - napisała Agnieszka Radwańska, mając na myśli oczywiście siebie, męża Dawida i małego Kubusia, który wkrótce skończy 18 miesięcy.

Agnieszka Radwańska przez długie lata kariery podróżowała bardzo dużo, spędzając mnóstwo czasu w samolotach i hotelach na całym świecie. Po przejściu na sportową emeryturę gwiazda z Krakowa dużo więcej czasu spędza w Polsce, a jak wyjeżdża, to głównie w Tatry albo nad Bałtyk. W Zakopanem i w Sopocie kupiła mieszkania i chętnie z nich korzysta na sportowej emeryturze. Teraz jednak przyszedł czas na zagraniczną podróż w ciepłe miejsce. Agnieszka Radwańska mimo szalejącej pandemii nie wystraszyła się dalekiego lotu. W mediach społecznościowych gwiazda z Krakowa podzieliła się z fanami zdjęciem z lotniska na warszawskim Okęciu. Jej synek Kubuś na sympatycznej fotce siedzi w wózku, a czujna i troskliwa mama pilnuje, żeby malcowi niczego nie brakowało. Zdjęciem już z samolotu podzielił się na Twitterze również Dawid Celt, mąż Agnieszki Radwańskiej.

ZOBACZ: Tak Agnieszka Radwańska przeżyła rozwód rodziców. Ujawniła prawdę, szczere wyznanie

Cała rodzina Agnieszki Radwańskiej udała się zatem razem na urlop. "No to lecimy" - skomentowała zdjęcie Radwańska, która nie po raz pierwszy zdecydowała się zabrać synka w zagraniczną podróż samolotem. W marcu tego roku Agnieszka poleciała z nim do gorącego Dubaju. Dokąd teraz polecieli? Emotikony zamieszczone jako komentarze do fotografii wyraźnie sugerują, że Radwańska znów poleciała z mężem i dzieckiem w bardzo ciepłe miejsce. Agnieszce i jej ukochanym chłopakom życzymy miłego odpoczynku!

Agnieszka Radwańska przeszła PORAŻAJĄCĄ METAMORFOZĘ. Już nie wygląda tak samo, będziecie w szoku!
Najnowsze

Materiał sponsorowany