Iga Świątek

i

Autor: Paweł Skraba / SE Iga Świątek

Ale historia! Iga Świątek znowu zagra z Badosą. Będzie rewanż. Tokio 2020

2021-07-27 7:29

Iga Świątek rozpaczała gorzko po porażce z Paulą Badosą w II rundzie turnieju olimpijskiego Tokio 2020. Tego, co wydarzyło się niedługo później nikt się jednak nie spodziewał. Świątek dostanie szansę wielkiego rewanżu na Hiszpance. Szanse na to nie były wielkie, ale jednak tak się stanie. Czy tym razem to Polka będzie górą na igrzyskach Tokio 2020?

Z przykrością patrzyło się na obrazki, jak Iga Świątek rozpacza po nieudanym meczu z Paulą Badosą podczas IO Tokio 2020. Polka przegrała z Hiszpanką i gorzko płakała po odpadnięciu. Widać było, jak bardzo zależy jej na tym sukcesie. Niestety, nie uda się tego tym razem! - Jestem zła, że zepsułam te kilka piłek w ważnych momentach, ale trzeba przyznać, że Paula zagrała znakomity mecz. I to nie tylko dzisiaj. Ona generalnie ma super sezon i myślę, że może tutaj powalczyć - mówiła Świątek po porażce. Niedługo po meczu pojawiła się niespodziewana wiadomość. Paula Badosa i Iga Świątek znowu zmierzą się na korcie!

Polka walczy o medal, kibice życzą jej porażki! Obrzydliwy hejt na Zofię Klepacką

Zobacz, jak z porażką walczyła Iga Świątek. Gorzkie płacze przez wiele minut na korcie.

Tokio 2020: Świątek zrewanżuje się Badosie?

Niestety, szans na medal indywidualny w Tokio 2020 w tenisie kobiet już nie mamy. Odpadnięcie Igi Świątek jest niepodważalne. W końcu wylosowano jednak pary miksta. Para Iga Świątek i Łukasz Kubot trafiła na hiszpańską parę! Polacy zagrają z duetem Paula Badosa - Pablo Carrena Busta. Tak szybkiej szansy na rewanż nikt się nie spodziewał.

Terminarz miksta Tokio 2020:

  • Pierwsza runda - 28 lipca
  • Ćwierćfinały - 29 lipca
  • Półfinały - 30 lipca
  • Mecz o 3. miejsce - 31 lipca
  • Finał - 1 sierpnia.
Sonda
Czy Iga Świątek zdobędzie medal na igrzyskach w Tokio?
Najnowsze