Ależ emocje! Mąż Agnieszki Radwańskiej zaparkował porsche na przystanku autobusowym! [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

2020-07-31 15:03 CH
Roztargniony tatuś zaparkował na przystanku
Autor: PAPS Roztargniony tatuś zaparkował na przystanku

Ależ to musiały być ogromne emocje! Kiedy Dawid Celt (34 l.), mąż Agnieszki Radwańskiej (31 l.), szykował się do odebrania ze szpitala słynnej żony i synka Kubusia, w roztargnieniu zaparkował swoje porsche macan... na przystanku autobusowym! Okoliczni mieszkańcy musieli się nieźle zdziwić, widząc wielkie luksusowe auto stojące w zatoczce. Co było dalej? Zobaczcie ZDJĘCIA PAPARAZZI.

To Dawid Celt w poniedziałek rano poinformował kibiców Radwańskiej o narodzinach pierworodnego synka tenisowej pary. "Jakub jest już z nami" - napisał na Twitterze. Trzy dni później mógł wreszcie zabrać żonę i małego Kubusia do domu. To był dzień pełen emocji. Radwańska ze szpitala miała wyjść wczesnym popołudniem, więc wcześniej Celt, pewnie dla zabicia czasu, wyskoczył na kawkę. Około godz. 10:30 wyjechał ze swojego mieszkania i udał się do pobliskiej kawiarni. Okoliczni mieszkańcy musieli się nieźle zdziwić, widząc duże porsche macan zaparkowane w zatoczce na przystanku autobusowym. To Dawid Celt, kapitan tenisowej reprezentacji kobiet, pewnie w roztargnieniu zostawił je na około 30 minut, w czasie których relaksował się w kawiarni po drugiej stronie ulicy. Na szczęście obyło się bez mandatu.

Agnieszka Radwańska WYSZŁA ZE SZPITALA po porodzie! [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

Dawid Celt w PORSCHE 911. Partnet Agnieszki Radwańskiej to szczęściarz! [ZDJĘCIA]

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze