Autor: Cyfra Sport Fręch - Zakharova relacja NA ŻYWO Australian Open Magdalena Fręch - Anastasija Zakharova za darmo w internecie Fręch - Zakharova WYNIK

Australian Open

Magda Fręch przyprawiła kibiców o zawał i wysłała Zakharovą do domu! Trzygodzinny thriller zakończony happy endem

2024-01-19 7:52

Kibice Magdaleny Fręch mogli drżeć o swoją idolkę, kiedy Anastasija Zakharova wygrała pierwszą partię, a Polka wydawała się nieco zagubiona na korcie. Im dalej jednak w las, tym lepiej wygląda gra naszej rodaczki. W drugim secie, po zaciętym boju Polka wygrała 7:5, a decydujący set to prawdziwy rollercoaster i przełamanie za przełamaniem. Ostatecznie lepsza okazała się Fręch, która wygrała cały mecz 4:6, 7:5, 6:4 i zameldowała się w IV rundzie Australian Open!

Magdalena Fręch - Anastasija Zakharova 4:6, 7:5, 6:4

QUIZ: Ile wiesz o Idze Świątek?

Pytanie 1 z 30
Na której nawierzchni najbardziej lubi grać Iga Świątek?
Na żywo

Fręch - Zakharova

Niestety Magdalena Fręch przegrywa pierwszego seta 4:6. Przy stanie 3:3 Polka dała się przełamać i już nie odrobiła straty

Podczas krótkiej przerwy po pierwszym secie Magdalena Fręch udała się do szatni. Oby to pomogło

I to Polka rozpocznie drugą partię

1:0

W najważniejszym momencie Rosjanka wyrzuciła piłkę poza kort po nieczystym uderzeniu! GEM FRĘCH!

To, co wychodziło Zakharovej w pierwszym secie teraz zaczyna kuleć - dwa razy bije w siatkę Rosjanka. 30-15 dla Fręch!

Dwa break pointy dla Polki

Niestety nie wykorzystała żadnego z nich Magda. Równowaga.

Trzeci break point zmarnowany przez Polkę. Chciała trafić po prostej w narożnik kortu, ale przestrzeliła.

2:0

Teraz to Rosjanka nie trafiła! PRZEŁAMANIE, GEM FRĘCH

Jeśli Magda utrzyma swoje podanie, będzie w wybornej sytuacji do wygrania seta. Przebudzenie Fręch!

Piekielnie długa wymiana pada łupem Polki! Świetnie podbiegła pod siatkę i huknęła w sam róg kortu. Rywalka nawet już do tego nie ruszyła. 40-15

3:0

Zakharova była pewna, że piłka wyjdzie na aut, a tymczasem wpada w linię! GEM FRĘCH!

Podwójny błąd przy podaniu Rosjanki. Punkt dla Magdy

Polka prowadziła już 30-0, ale Rosjanka mocno się wzięła do roboty i to ona za chwilę może wygrać gema

3:1

Piłka zatrzymuje się na siatce po uderzeniu Magdy. Pierwszy gem w drugim secie dla Rosjanki.

Fatalnie przestrzeliła Polka! Mogła zrobić co tylko chce i nie trafiła. Rosjanka ma 3 break pointy.

As serwisowy Fręch! 30-40

3:2

Niestety, Polka dała się przełamać. Drugi z rzędu gem dla Zakharovej.

Szybko przechodzimy dalej - zagrywa Rosjanka

Zaczyna Magda od świetnego returnu! Rosjanka nawet nie próbowała się bronić!

40-0 dla Magdy! 3 break pointy!

40-30 już tylko. Musi się skupić mocno Polka

I równowaga. Fręch musiała się bronić i niestety tym samym wystawiła rywalce świetną piłkę na woleja.

Wyrzuca Zakharova poza kot! Czwarta piłka na przełamanie dla Polki!

4:2

PRZEŁAMANIE! Chciała Rosjanka zagrać skrót za siatkę, ale piłka nie przeszła nawet na połowę Polki! GEM FRĘCH!

Dużo błędów wkrada się do gry Zakharovej! 40-0 dla Fręch

Przytomnie chciała zagrać po prostej Polka i uderzyła w siatkę. 40-30 i kłopoty na własne życzenie.

5:2

Teraz to Rosjanka bije w siatkę! GEM FRĘCH!

Zakharova zaczyna kolejną wymianę od huknięcia prosto w lewą linię. Magda nie miała szans, aby się obronić.

5:3

Rosjanka wygrywa bez straty punktu.

Polka zagrała rywalce na return dokładnie tak, gdzie stała Zakharova. Rosjanka uderzyła mocno po prostej. 15-15

AS SERWISOWY MAGDY! 30-15

Piłka setowa dla Polki!

Bardzo, baaardzo źle zagrała to Magda. Wybiła piłkę daleko poza kort. Przewaga Rosjanki.

Równowaga! Nie dała rady przebić Zakharova

5:4

Tu powinno być już po secie, ale Zakharova przełamuje. Świetnie podbiegła pod siatkę i zagrała po skosie mocną piłkę.

Może sobie pluć w brodę Polak, bo miała już piłkę setową.

Wysoko nad siatką zagrała Fręch, a Rosjanka szybko skorzystała z tego prezentu i zagrała tam, skąd przybiegła rywalka. 15-15

Niewymuszony błąd - Magda uderza w siatkę. 15-30

Nie trafia Rosjanka w kort! Piłka setowa dla Fręch!

Równowaga

5:5

As serwisowy Rosjanki. 5:5

Magda podbiegła pod siatkę i nie dała rady przebić. Zmarnowana doskonała okazja.

6:5

Tym razem piłka dwukrotnie zatrzymuje się na siatce po zagraniu Rosjanki. GEM FRĘCH!

Aż złapała się za głowę Zakharova! Chciała uderzyć po prostej, a piłka poleciała daleko poza kort. 15-0 dla Polki

Błysnęła teraz Magda świetnym zagraniem w sam róg kortu, co spotkało się z gromkimi brawami. 30-15

Magda ma dwie piłki na przełamanie, a co za tym idzie dwa set pointy!

Pierwsza już zmarnowana.

Wybroniła się Rosjanka. Nagle jakby weszła w jej ciało Sharapova...

Ustawiła się pod siatką Rosjanka i zaczęła rozbijać Polkę, ale siatka pomogła Fręch! To odbiciu się od taśmy zdezorientowana rywalka wybiła piłkę poza kort. PIĄTA PIŁKA SETOWA

7:5

ZAKHAROVA TRAFIA W SIATKĘ! GEM, SET FRĘCH

Po krótkiej przerwie zaczynamy trzecią partię! Zagrywa Fręch

Świetnie Magda trafia w róg kortu! Rosjanka robiła co mogła, ale nie było szans na obronę. 30-30

0:1

Przyspieszyła w ostatniej fazie wymiany Zakharova i mocno posłała piłkę po skosie. Magda nawet nie ruszyła, nie było szans. Przełamanie dla Rosjanki.

Popełnia błąd Zakharova i wybija piłkę poza kort - 30-0 dla Magdy

3 break pointy dla Polki!

1:1

Nie trafia Rosjanka w kort! PRZEŁAMANIE, GEM FRĘCH

Gromkie brawa dla Magdy za tę akcję. Najpierw uderzyła do prawej w sam róg, a później dobiła rywalkę bijąc w przeciwnym kierunku! 40-0!

Mocna piłka po prostej, ale minimalnie poza kort. 40-30

Piekielnie długa wymiana i na koniec Magda wybija poza kort. Równowaga...

2:1

Dwukrotnie myli się Rosjanka i ODDAJE MAGDZIE GEMA! Polka po raz pierwszy na prowadzeniu w tym secie

Zakharova zaczyna swoje podanie od wyrzucenia piłki poza kort. 15-0 dla Polki.

Fręch górą przy siatce! Rosjanka chciała posłać piłkę obok Polki, ale ta nie dała się zaskoczyć! 30-0

Minimalnie zagrała poza kort Magda. 30-40

Podwójny błąd przy zagrywce Rosjanki! Równowaga

Drugi break point dla Polki!

Wybroniła się Zakharova po piekielnie długiej wymianie. Przytomnie rozrzuciła Polkę po korcie i zagrała w wolną część. Równowaga

Trzeci break point niewykorzystany przez Magdę. Tym razem postanowiła uderzyć skrótem, ale nie trafiła nawet w kort.

Niesamowite. Czwarta piłka na przełamanie zmarnowana.

11 minut trwa już ten gem

3:1

Z pomocą przyszła Zakharova, która dwa razy nie trafia w boisko! PRZEŁAMANIE I GEM FRĘCH!

Wyższą piłkę zagrała Magda, a rywalka od razu huknęła, ile fabryka dała. 0-30

KOLEJNY AS SERWISOWY MAGDY!

Zakharova miała piłkę na przełamanie, idealną okazję z woleja i... trafiła w siatkę! Mnóstwo szczęścia Magdy teraz. Równowaga

AS SEEEEERWISOWY MAGDY!

Zaskoczyła Fręch rywalkę zagraniem po prostej, ale piłka spada poza kortem!

3:2

Znowu Magda wystawiła rywalce na woleja i tym razem ta już trafia. Przełamanie dla Rosjanki.

Za lekko chciała uderzyć Rosjanka i zemściło się to na niej. Piłka uderzyła w siatkę. 15-30

Solidarnie z rywalką, Magda zrobiła to samo.

3:3

Gem dla Zakharovej. Przewagi Fręch w tym secie już nie ma.

Świetnie zagrała za siatkę Polka, ale rywalka do tego dobiegła i się wybroniła, po czym zagrała w pustą część kortu. 0-30

0-40. Trzy break pointy dla Rosjanki.

3:4

Fręch uderza w siatkę. Kolejne przełamanie. Rosjanka na prowadzeniu

Rosjanka nie trafia w kort! 40-15 dla Magdy i break pointy!

4:4

Wybitny return Polki! Rywalka nawet nie była blisko obrony! PRZEŁAMANIE I GEM FRĘCH

Dobrze po skosie zagrała Fręch, czym złapała rywalkę na wykroku. 15-40

IDEALNIE W LINIĘ TRAFIA MAGDA! RÓWNOWAGA! Rosjanka miała 3 break pointy, ale Polka odrobiła straty!

Aż uklęknęła ze złości Zakharova! Wybiła piłkę poza kort w prostej akcji. Przewaga Fręch!

5:4

Piłka zatańczyła na siatce po uderzeniu Zakharovej i spadła po jej stronie! GEM FRĘCH!

Broniła się Magda ile mogła, ale niestety Zakharova dobrze ustawiła się pod siatką i tylko bombardowała naszą zawodniczkę. 0-30

WYBIJA ROSJANKA POZA KORT! PO 30

Zakharova bije w siatkę. Równowaga. Magda cały czas przed szansą na skończenie meczu

Skrót Rosjanki, ale Fręch szybko podbiega i bije mocno w róg kortu! PIŁKA MECZOWA