Hurkacz błysnął na mączce

Autor: Łukasz Sobala/Press Focus Hurkacz błysnął na mączce

Hurkacz - Sandgren O KTÓREJ GODZINIE Gdzie oglądać Roland Garros Hurkacz - Sandgren TV TRANSMISJA NA ŻYWO Hurkacz KIEDY gra

2020-09-27 17:36

Hurkacz - Sandgren O KTÓREJ GODZINIE mecz French Open: Hurkacz - Sandgren TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Roland Garros I runda Hurkacz KIEDY gra French Open TRANSMISJA NA ŻYWO. Hubert Hurkacz po słabszym okresie i kiepskim występie w US Open chyba powoli łapie wiatr w żagle. Najlepszy polski tenisista spisał się dobrze w Rzymie, znów rozbudzając apetyty. Przed Hurkaczem teraz występ w paryskim French Open. W I rundzie Roland Garros rywalem Polaka będzie Amerykanin Tennys Sandgren, nr 48 ATP. KIEDY gra Hurkacz w Roland Garros 2020 O KTÓREJ GODZINIE gra Hurkacz - Sandgren GODZINA meczu.

Hurkacz - Sandgren KIEDY mecz French Open I runda

Hubert Hurkacz po długiej przerwie w rozgrywkach miał wyraźny kryzys formy. W US Open opadł w kiepskim stylu już w II rundzie. Szkoda, bo Polak miał dobre losowanie i była duża szansa na dobry wynik w Nowym Jorku. Ostatnio wrocławianin spisywał się już wyraźnie lepiej. W silnie obsadzonym turnieju ATP w Rzymie pokonał Andrieja Rubliowa, a w meczu o awans do ćwierćfinału był blisko zwycięstwa nad Diego Schwartzmanem, późniejszym finalistą i pogromcą Rafy Nadala. Ostatecznie Hurkacz roztrwonił przewagę w trzecim secie i uległ Argentyńczykowi. Teraz Hubi szykuje się już do występu w Paryżu. Rozgrywany nietypowo jesienią French Open startuje w niedzielę. W I rundzie rywalem Hurkacza będzie Amerykanin Tennys Sandgren (nr 48 ATP). Tenisista z USA to mocny zawodnik, ale na kortach ziemnych spisuje się dużo gorzej niż w twardych. W Rzymie po przejściu kwaifikacji odpadł w I rundzie po poraże w trzech setach z Włochem Salvatore Caruso. Hurkacz i Sandgren po raz drugi zagrają ze sobą w paryskim French Open. W 2018 roku równie z walczyli w I rundzie i wtedy Polak wygrał w czterech setach 6:2, 6:2, 3:6, 6:3.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Great hit with @fucsovicsmarci ? @rolandgarros Post udostępniony przez Hubert Hurkacz (@hubihurkacz)

Hurkacz - Sandgren O KTÓREJ GODZINIE gra Hurkacz w Roland Garros

Mecz Hubert Hurkacz - Tennys Sandgren w I rundzie French Open zostanie rozegrany w poniedziałek 28 września na korcie nr 13. To ostatnie, czwarte spotkanie zaplanowane na ten dzień na tym korcie, po meczu kobiet Bellis - Pera (2-3 sety), kobiet Kuzniecowa - Pawliuczenkowa (2-3 sety) i mężczyzn Ruud - Sugita (3-5 setów). Mecz Hurkacz - Sandgren rozpocznie się ok. godziny 17.30-18.30 choć to oczywiście zależeć będzie od tego, ile potrwają poprzedzające go spotkania. Transmisje z French Open na żywo od niedzieli w kanałach Eurosport 1 i Eurosport 2. STREAM ONLINE w usłudze Eurosport Player, gdzie będzie można śledzić wszystkie mecze turnieju.