Gorąca jak aktywny wulkan 44-letnia była Borisa Beckera wywołała AWANTURĘ o dziecko. Zrobił ŚWIŃSTWO?

2020-08-12 11:27 JWa
Lilly Becker
Autor: Instagram / lillybecker Lilly Becker

Boris Becker to postać, którą każdy szanujący się kibic tenisa zna doskonale. Niemiec przez lata swojej kariery zwyciężył w sześciu turniejach Wielkiego Szlema i należał do ścisłej światowej czołówki. W 2009 roku wziął ślub z prześliczną Lilly. Choć para nie ma wciąż rozwodu, to 52-letni Boris Becker już daje się fotografować z nową partnerką. Lilly Becker ma o to ogromny żal i boi się, że jej dziecku stanie się krzywda.

Boris Becker i prześliczna Lilly Becker ślub wzięli w 2009 roku. Przez kilka lat byli bardzo szczęśliwi, jednak w pewnym momencie wszystko się popsuło. Choć formalnie para wciąż się nie rozwiodła, to od ostatnich dwóch lat nie mieszka już razem. Relacji nie uratował nawet syn. Co gorsza, 10-letni Amadeus Benedict Edley Luis Becker stał się ofiarą kolejnego konfliktu między małżonkami. Tym razem Lilly Becker wylała swój żal wobec byłego niemieckiego tenisisty, który dał się ostatnio sfotografować na upojnych wakacjach w towarzystwie zjawiskowej Lillian de Carvalho.

Nowa dziewczyna Piotra Żyły kusi PERFEKCYJNYM CIAŁEM. Justynie PĘKNIE ŻYŁKA?! [ZDJĘCIA]

44-letnia Lilly Becker nie ukrywała wściekłości. Na jednej z fotografii widać, jak nowa dziewczyna Beckera smaruje olejkiem do opalania plecy dziecka Lilly. To przelało czarę goryczy. - Są jakieś zasady prawda?! - reagowała urodzona w Rotterdamie 44-latka, cytowana przez "Blesk". - Kompletnie mnie zignorowała. Nie zapytała nawet czy mały czegoś potrzebuje lub ma jakieś alergie - dodała wciąż aktualna żona legendy tenisa.

Dziewczyna sławnego piłkarza pokazała ZDJĘCIE MĘSKICH GENITALIÓW! Teraz głupio się tłumaczy!

- Jego plecy zupełnie tego nie potrzebowały. Lepiej, żeby smarowała Borisa, który potrzebuje tego 70 razy bardziej - dodała później wyraźnie wściekła Lilly Becker, która ze sporą złością miała już nawet zakazać takich kontaktów między nową dziewczyną Niemca a jej dzieckiem.

Piłkarz wziął udział w SEKSUALNEJ ORGII?! OSTRE WIDEO wyciekło do sieci

Najnowsze