Dziewczyna sławnego piłkarza pokazała ZDJĘCIE MĘSKICH GENITALIÓW! Teraz głupio się tłumaczy!

2020-08-12 7:47 CH
Margarida Corceiro
Autor: Instagram Margarida Corceiro

Ależ to jest dziwna historia! Portugalska modelka i aktorka Margarida Corceiro, piękna ukochana gwiazdora Atletico Madryt Joao Feliksa, przez pomyłkę udostępniła na Instastories zdjęcie męskich genitaliów. Dziwną fotkę natychmiast skasowała, ale w Internecie nic się przecież nie ukryje. Szczególnie wtedy gdy twoje konto śledzi 740 tysięcy osób, a tak właśnie jest w przypadku Portugalki. Zdjęcie jąder krąży w internecie, a zjawiskowa Margarida Corceiro przeprasza i dziwnie się tłumaczy. Twierdzi, że nie wie, czyje to genitalia i że na pewno nie należą do jej chłopaka!

To dopiero wpadka! Fani pięknej Margaridy Corceiro musieli się nieźle zdziwić, kiedy aktorka i modelka, a prywatnie dziewczyna gwiazdora Atletico Madryt Joao Feliksa, opublikowała na Instastories zdjęcie męskich genitaliów. Na szczęście nie były gołe, intymne miejsca leżącego na łóżku mężczyzny zakrywały obcisłe majtki. Gdy Margarida Corceiro zauważyła pomyłkę, fotkę natychmiast skasowała, ale wiadomo jaka to jest w takich przypadkach. W internecie zawrzało, a wszyscy byli przekonani, że na opublikowanym zdjęciu widać Joao Feliksa. Portugalska piękność wystosowała oświadczenie. "Jak niektórzy widzieli, w mojej "historii" pojawiło się głupie zdjęcie. Dostałam 50 tysięcy idiotycznych wiadomości na WhatsApp i Instagramie. Stało się, założę się, że wam też się coś takiego przytrafiło" - zaczęła swoje wyjaśnienia Margarida Corceiro.

Dwie SEKSOWNE polskie WAGs tulą się czule w Stambule! Splecione CIAŁA w BIKINI! ZDJĘCIA

Potem robi się coraz zabawniej. "Chciałam opublikować inne zdjęcie, które było obok, spieszyłam się i kliknęłam coś innego. To zdjęcie nie przedstawia nikogo, kogo znam. Przepraszam za wszystko i zrobię wszystko, aby to się więcej nie powtórzyło!" - dodała Margarida Corceiro, zarzekając się, że właścicielem tajemniczych jąder nie jest Joao Felix, jej chłopak. Internauci wyśmiewają jednak te tłumaczenia. Spostrzegawczy fani zauważyli, że w tle na zdjęciu widać dokładnie te same meble, co na innych fotkach, które wcześniej publikowali Joao Felix i Margarida Corceiro. Całe zamieszanie komentowano nawet w... portugalskiej telewizji! W programie rozrywkowym w rodzaju talk-show również przedstawiono niezbite dowody, że właścicielem genitaliów jest Joao Felix. Margaridę Corceiro znów poproszono o komentarz. - Nie będę już o tym mówić - ucięła chłodno temat. Poniżej galeria zdjęć pięknej Portugalki.

Jerzy Janowicz ZŁAPAŁ za PUPĘ SEKSOWNĄ Martę Domachowską! Miłosne igraszki na plaży! ZDJĘCIE

Wyświetl ten post na Instagramie.
✌🏾Day Post udostępniony przez Margarida Corceiro (@magui_corceiro)
Prezes Legii UJAWNIA, czy sprzeda Karbownika. Jasna deklaracja | FUTBOLOGIA

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze