Piłkarz wziął udział w SEKSUALNEJ ORGII?! OSTRE WIDEO wyciekło do sieci

2020-08-10 13:50 DKO
Adalberto Penaranda
Autor: Instagram/adalbertopr7 Adalberto Penaranda

Chyba już nikogo nie dziwi, że piłkarze potrafią się bawić i korzystają ze swojej popularności, aby organizować huczne imprezy. Te już nie raz kończyły się wielkimi skandalami. Kolejnym tego przykładem jest zawodnik z angielskiej Premier League, Adalberto Penaranda. Piłkarz w mediach społecznościowych opublikował wideo z dzikiej imprezy, na którym widać naprawdę dużo.

Reprezentant Wenezueli ściągnął na siebie masę problemów, a wystarczył do tego 27 sekundowy filmik, który trafił do sieci. Ale jego treść była mocno bulwersująca. 23-latek reprezentujący barwy angielskiego Watford może być surowo ukarany. Angielski klub już teraz zapowiedział, że przeciwko piłkarzowi zostanie wszczęte wewnętrzne dochodzenie.

Jerzy Janowicz ZŁAPAŁ za PUPĘ SEKSOWNĄ Martę Domachowską! Miłosne igraszki na plaży! ZDJĘCIE

W sieci pojawiło się nagranie, które Penaranda miał przesłać "bliskim znajomym". Coś poszło jednak nie tak i wideo trafiło do szerszego grona internautów. Ci mogli zobaczyć jak w wolnym czasie bawi się zawodnik. A na wideo, które przeznaczone jest jedynie dla osób pełnoletnich, widać dziką imprezę. Półnadzy mężczyźni i kobiety tańczący w wyzywający sposób.

OSTRY HEJT na znanego tenisistę. W obronę wzięła go jego SEKSOWNA partnerka [ZDJĘCIA]

Dzika impreza piłkarza

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Jeśli takie rzeczy działy się na nagraniu, to w zasadzie łatwo domyślić się, co działo się poza kamerą. Penaranda był jednym z najbardziej rozchwytywanych młodych piłkarzy z Ameryki Południowej. Wenezuelczykiem zainteresowany był podobno nawet Real Madryt. Napastnik był często wypożyczany z Watford i grał m.in. w Maladze, Granadzie, czy KAS Eupen.

Najnowsze