Autor: AP Wspaniały Hubert Hurkacz królem Szanghaju! Horror w finale! ATP Szanghaj Hurkacz - Rublow WYNIK Relacja na żywo

Finał ATP Szanghaj

2023-10-15 12:55

Hubert Hurkacz wygrał turniej ATP w Szanghaju! Rozpędzony Polak w dramatycznym finale pokonał 6:3, 3:6, 7:6(10-8) Rosjanina Andrieja Rublowa, broniąc piłki meczowej! Prestiżowy turniej w Szanghaju to zawody rangi ATP Masters 1000, jedne z największych w tourze. Wygrywali go najwięksi z Rogerem Federerem czy Novakiem Djokoviciem na czele. Hurkacz za ten triumf zarobił ponad 1,26 mln dolarów. To jego drugie zwycięstwo w karierze w turnieju rangi ATP Masters 1000, po Miami Open 2021. Poniżej nasza relacja na żywo, wynik finału Hurkacz - Rublow dzisiaj w Szanghaju.

Na żywo

Hubert Hurkacz - Andriej Rublow

6:3, 3:6, 7:6

HUBERT HURKACZ WYGRAŁ TURNIEJ ATP W SZANGHAJU!!!! Polak pokonał w finale Rosjanina Andrieja Rublowa 6:3, 3:6, 7:6(10-8). Co za mecz! Brawo Hubi!!!!

10-8 HUBIIIIIIIII AAAAAAAAAA WYGRAŁ TOOOOOOOO!!!!!!!!

9-8 dla Polaka ale serwis Rosjanina. Kolejny meczbol

8-8 Dobry return Rublowa, który miał już inicjatywę do końca i wymusił błąd Polaka

8-7 Polak ma piłkę meczową i serwuje!

7-7 Ale szkoda! Zupełnie nieudany forhend Polaka

7-6 Znów as Polaka! Teraz on ma piłkę mistrzowską!

6:3, 3:6, 6:5

Gem Hurkacz. Polak teraz znakomicie serwował, na dużym luzie. Hubi co najmniej w tie-breaku, ale oczywiście warto teraz przycisnąć serwującego Rublowa

40-15 Wygrywajacy serwis Polaka

30-0 po asie serwisowym Polaka

6:3, 3:6, 5:5

Gem Rublow. Szkoda... Polak miał piłkę meczową, ale w krytycznym momencie Rosjanin pokazał klasę. Na koniec ładna akcja Rublowa przy siatce

Równowaga. As serwisowy Rosjanina

Rublow po kolejnym ataku furii kłóci się z sędzią. Dostał ostrzeżenie

Wspaniały forhend Hurkacza! Piłka meczowa!

40-40 Znakomita akcja Polaka, który jest dwie piłki od zwycięstwa

30-40 Świetny kontratak Huberta

15-40 Szkoda. Polak miał inicjatywę, ale popsuł forhend, duży aut

15-30 Dobra kontra Hurkacza i nieudany wolej Rublowa

0-30 Po mocnym serwisie Rosjanina

6:3, 3:6, 5:4

Gem Hurkacz. Polak w dobrym stylu obronił podanie. Teraz presja po stronie Rublowa, który będzie serwował, żeby pozostać w tym finale

40-0 Znów świetny serwis naszego tenisisty

30-0 Pewny forhend Huberta po dobrym serwisie

6:3, 3:6, 4:4

Gem Rublow. Błyskawiczny gem, Rosjanin wygrał go pewnie i do zera, dobrze serwując

0-40 Rosjanin gra bardzo szybko i skutecznie. To niepokoi

0-30 Bardzo pewnie wygrane punkty przez Rublowa

6:3, 3:6, 4:3

Gem Hurkacz. Na koniec as serwisowy Polaka, który wraca na prowadzenie. Gem wygrany do 30

30-30 Błąd Huberta z bekhendu. Szkoda takich pomyłek

30-15 Kolejny as!

15-15 As serwisowy Hurkacza

6:3, 3:6, 3:3

Gem Rublow. Rosjanin wygrał go w świetnym stylu. Do zera. Na koniec as serwisowy. Teraz to Rublow ma inicjatywę

0-40

0-30 Rublow bardziej agresywny o solidny w dłuższych wymianach teraz

6:3, 3:6, 3:2

Gem Hurkacz. Polak przegrywał w nim 15-30, ale potem znów dobrze serwował. Hubi wraca na prowadzenie i znów jest nieco bliżej zwycięstwa

40-30 Znów wygrywający serwis

30-30 Dobry serwis Hurkacza

15-30 Błąd Polaka po szybkiej wymianie

15-15 Ufff... Rublow przestrzelił, choć miał już inicjatywę. Mogły być już duże problemy w gemie

6:3, 3:6, 2:2

Gem Rublow. Rosjanin wygrał go do zera, na koniec efektowna akcja, potężne uderzenie z głębi kortu. Mamy znów remis

0-40 Pewny smecz Rublowa

0-30 Rosjanin trafił mocno w samą boczną linię

6:3, 3:6, 2:1

Gem Hurkacz. Polak miał problemy, bronił breakpointa. W idealnym momencie znów zaczął świetnie serwować. Dwa asy i po gemie

As serwisowy! Równowaga

Błąd Polaka i jest już breakpoint. Ważny moment. Przydałby się as...

40-40 Znów dobry return Rosjanina i są kłopoty w gemie serwisowym

40-30 A teraz świetny return Rublowa

40-15 Dobry serwis naszego tenisisty

30-0 Rublow znów się wścieka po niewielkim aucie. Atak furii. Komiczny jest

6:3, 3:6, 1:1

Gem Rublow. Polak doprowadził do równowagi, ale potem grał nieco zbyt pasywnie. Rosjanin po grze na przewagi obronił podanie

40-40 Hubi mocnym forhendem po crossie doprowadził do równowagi

15-40 A teraz as Rosjanina

15-30 Pewny forhend Rublowa po dobrym serwisie

15-15 Świetny return wrocławianina

6:3, 3:6, 1:0

Gem Hurkacz. Były kłopoty, Polak przegrywał 0-30. W porę wrócił dobry serwis. Sytuacja opanowana

40-30 I mocny smecz Huberta po koźle!

30-30 As serwisowy!

15-30 Dobry forhend Polaka, ale znów brakuje wygrywających pierwszych serwisów

0-30 Dobre return Rublowa, teraz też zaskoczył Polaka ładnym bekhendem

Początek trzeciego seta. Serwuje Hurkacz

6:3, 3:6

GEM i SET RUBLOW. Rosjanin wygrywa drugiego seta i w finale mamy remis 6:3, 3:6. Kto będzie górą w decydującej partii? Ciężko teraz wskazać faworyta...

0-40 Błąd Polaka przy siatce. Piłki setowe

0-30 Mocny i precyzyjny forhend Rosjanina

6:3, 3:5

Gem Hurkacz. Polak wygrał go do zera. Na koniec po jego serwisie wywołano aut. Hubi poprosił o challenge i miał rację - to był as!

40-0 Efektowny smecz Hurkacza w wyskoku

30-0 Mocny serwis Polaka na ciało rywala

6:3, 2:5

Gem Rublow. Polak w ostatniej wymianie dokonywał cudów w defensywie, ale w końcu skapitulował po dobrym woleju Rosjanina, który jest już blisko doprowadzenia do trzeciego seta

30-40 Dobry return Hurkacza

0-30 As serwisowy Rublowa

6:3, 2:4

Gem Hurkacz. Polak znów świetnie serwował. Gem wygrany szybko i do zera

40-0 Mocne serwisy Huberta

6:3, 1:4

Gem Rublowa. Polak znów był blisko doprowadzenia do równowagi, ale na koniec Rublow błysnął dwoma świetnymi serwisami

30-40 As serwisowy Rublowa, ładny cięty serwis z rotacją

30-30 Dobra kontra Polaka, a Rosjanin pogubił się przy siatce

6:3, 1:3

Gem Hurkacz. Polak zgarnia pierwszego gema w secie, ale martwi to, że znów nie było wygrywających serwisów. W tym elemencie wyraźnie gorszy moment

40-15 Rosjanin zagrał teraz ramą rakiety, piłka poleciała w trybuny

30-15 Błąd Rublowa, wcześniej znów dobrze odczytał kierunek serwisu Polaka

15-15 Mocny bekhend Rublowa po dobrym returnie

6:3, 0:3

Gem Rublow. Polak doprowadził do stanu 30-40, ale potem popełnił błąd. Rosjanin gra teraz dużo lepiej niż w pierwszym secie. A Hubert musi szybko wrócić teraz do świetnego serwowania

30-40 Przytomna reakcja Polaka, piłka podskoczyła na taśmie

15-40 Nieudany return Hurkacza

15-30 Rublow nie pomylił się smeczując po ciekawej i długiej wymianie

15-15 Polak ładnie zakręcił z forhendu

6:3, 0:2

Gem Rublow PRZEŁAMANIE. Polak rzadziej trafiał pierwszym podaniem i pojawiły się problemy. Na koniec Rosjanin znów po drugim podaniu łatwo przejął inicjatywę i skończył punkt

6:3

GEM i SET HUBERT HURKACZ! Na koniec kolejny as serwisowy! Polak zgarnia pierwszego seta!

40-30 Jeszcze nie teraz... Błąd wrocławianina

40-15 Piłki setowe

30-15 Mocny serwis Polaka

15-15 Dobry return Rosjanina

5:3

Gem Rublow. Rosjanin skraca dystans. Obronił podanie. - Spraw, żeby biegał do forhendów - pokrzykuje do Rublowa jego trener

15-30 Błędy Hurkacza popełnione pod presją wywieraną przez rywala

15-0 Świetny return Polaka

5:2

Gem Hurkacz. Polak znów kapitalnie serwował. Rosjanin był bez szans nawiązać tutaj walkę. Gem do 15

40-15 I znów mocny serwis Huberta

30-0 po asie serwisowym Polaka. Widać, że bardzo pewnie czuje się na korcie

4:2

Gem Hurkacz PRZEŁAMANIE! Na koniec Polak trafił idealnie w linię! Co za precyzja. Atak furii Rublowa, Rosjanin wścieka się i wrzeszczy na siebie

3:2

Gem Hurkacz. Polak znów bardzo pewnie obronił podanie. Gem wygrany szybko i do zera

40-0 Rosjanin złości się po popełnionym błędzie. Aż kopnął z wściekłością piłkę

30-0 Kolejne potężne serwisy Hurkacza

2:2

Gem Rublow. Polak grał w nim agresywnie, ale zabrakło dokładności. Na koniec pewny smecz Rublowa, który wygrał tego gema do 30

30-40 Szkoda, bo Hubi miał inicjatywę, ale zagrał za końcową linię

30-30 Pewny forhend Hurkacza w otwarty kort

15-15 Polak pod presją zagrał w siatkę

15-0 Duży aut po forhendzie Rublowa

2:1

Gem Hurkacz. Polak wraca na prowadzenie. Znów znakomicie serwował. Gem do 15. Na koniec znów potężny serwis

40-15 Potężny serwis Huberta

30-15 Po długiej i szybkiej wymianie Polak zagrał skrót. Rosjanin łatwo dobiegł do piłki i skończył punkt

30-0 Kolejny as serwisowy Hurkacza

1:1

Gem Rublow. Rosjanin bardzo szybko i pewnie obronił podanie. Gem wygrany do zera. Mamy już remis

0-40 Rosjanin po wywołanym aucie poprosił o challenge i miał rację, trafił w linię

0-30 Niecelny return Hurkacza

0-15 Minimalny aut po zaskakującym forhendzie Polaka

1:0

Gem Hurkacz. Polak pewnie obronił podanie. Gem wygrany do 15. Najpierw świetne serwisy, a na koniec dobra akcja przy siatce wrocławianina

Trwa już rozgrzewka

Hubert Hurkacz i Andriej Rublow właśnie pojawili się na korcie!

Hubert Hurkacz za awans do finału turnieju w Szanghaju zarobił ponad 662 tysiące dolarów. Jeżeli wygra turniej jego premia wzrośnie do 1,262 mln dolarów.

Coraz bliżej do wielkiego finału Hurkacz - Rublow

Witamy w naszej relacji na żywo z meczu Hubert Hurkacz - Andriej Rublow w finale turnieju ATP w Szanghaj. Początek o godzinie 10.30 polskiego czasu

Hubert Hurkacz walczy w finale turnieju ATP w Szanghaju, a jego rywalem jest Rosjanin Andrej Rublow (nr 7 ATP). Trwa nasza relacja na żywo. Polak stoi przed szansą na wywalczenie już drugiego tytułu ATP Masters 1000 w karierze. - To dla mnie wiele znaczy - podkreśla Hurkacz, który awans do finału wywalczył po wspaniałej grze, pokonując 6:3, 6:4 Amerykanina Sebastiana Kordę. Rublow w meczu o finał ograł 7:6, 6:3 Grigora Dimitrowa.

Finał Hurkacz - Rublow Relacja NA ŻYWO ATP Finał ATP Szanghaj WYNIK LIVE

Hubert Hurkacz za awans do finału turnieju ATP w Szangaju zarobił już ponad 662 tysiące dolarów. O kwotę blisko dwa razy większą powalczy w finale. Hubert Hurkacz i Andrej Rublow w Szanghaju zagrają ze sobą już po raz piąty. Bilans tej rywalizacji to 2-2. W ostatnich dwóch spotkaniach górą był Rosjanin, oba rozegrali w 2022 roku - 7:6, 6:4 w Indian Wells i 3:6, 7:5, 7:6 w Dubaju. Hurkacz w trzecim kolejnym sezonie zagra w finale turnieju ATP Masters 1000. Jeden z nich wygrał - Miami Open w 2021, a drugi przegrał Montreal 2022. Tenisista z Wrocławia po raz ósmy zagra w finale w głównym cyklu. Za nim siedem meczów o tytuł i w aż sześciu finałach Polak był górą.

Hurkacz - Rublow NA ŻYWO Relacja live z finału w Szanghaju 15.10.2023

Hubert Hurkacz przed turniejem w Szanghaju zajmował 17. miejsce w rankingu, ale na pewno już awansuje na 13. lub 14. miejsce. I wciąż jest w grze o ATP Finals. - Pracuję nad tym, aby grało się ze mną trudno – powiedział po awansie do finału Hurkacz, który w trwającym turnieju posłał już 77 asów. - Tak samo jest z każdym przeciwnikiem. Próbują zaprezentować się z jak najlepszej strony i wdrożyć swoją taktykę lub plan przeciwko tobie. Musisz po prostu pozostać silny psychicznie i naprawdę walczyć - dodał Hubert.

Finał Hurkacz - Rublow WYNIK NA ŻYWO ATP w Szanghaju Relacja Live

Mecz Hubert Hurkacz - Andrej Rublow w finale turnieju ATP w Szanghaju zostanie rozegrany w niedzielę 15 października. Początek finału ATP Szanghaj o godzinie 10.30 polskiego czasu. Portal sport.se.pl zaprasza na relację na żywo z finału turnieju ATP w Szanghaju Hurkacz - Rublow.