Hubert Hurkacz

Autor: AP Hubert Hurkacz

Hubert Hurkacz ZMIAŻDŻYŁ Amerykanina Tiafoe w trzecim secie! Polak w półfinale turnieju ATP w Winston-Salem!

2019-08-23 23:38

Hubert Hurkacz - Frances Tiafoe RELACJA NA ŻYWO ATP Winston-Salem: Hurkacz - Tiafoe WYNIK LIVE. Hubert Hurkacz jest już w półfinale turnieju ATP w Winston-Salem, który jest dla niego próbą generalną przed nowojorskim US Open. Kolejnym rywalem polskiego tenisisty był mocny Amerykanin Frances Tiafoe (nr 52). Dwa pierwsze sety były zacięte. W trzecim Hurkacz zdemolował rywala. Po zwycięstwie 4:6, 7:6(1), 6:1 Polak czeka już na półfinałowe starcie z Kanadyjczykiem Denisem Shapovalovem, które zostanie rozegrane... tego samego dnia, ok. godziny 3 rano polskiego czasu. Poniżej zapis naszej relacji na żywo i wynik meczu Hurkacz - Tiafoe w ATP Winston-Salem: Hurkacz - Tiafoe WYNIK NA ŻYWO RELACJA LIVE.

Hurkacz - Tiafoe NA ŻYWO ATP Winston-Salem LIVE WYNIK ONLINE

Hubert Hurkacz w bardzo dobrym stylu awansował do 1/4 finału turnieju ATP w Winston-Salem. To dla polskiego tenisisty ostatni test formy przed zbliżającym się nowojorskim US Open i wrocławianin pokazał moc! W III rundzie rywalem Hurkacza był doświadczony niespełna 38-letni Hiszpan Feliciano Lopez (nr 63 ATP). Polak dominował od początku meczu. Przy stanie 6:3, 3:1 dla Hurkacza Lopez skreczował, zgłaszając kontuzję. Coś mu dolegało i widocznie uznał, że w starciu z tak dysponowanym rywalem nie ma sensu ryzykować pogłębienia urazu. Dziś Hurkacz zagra o awans do 1/2 finału, a wcześniej pozna drabinkę US Open (losowanie o godzinie 18 polskiego czasu). W ćwierćfinale turnieju ATP w Winston-Salem rywalem Polaka będzie Amerykanin Frances Tiafoe, nr 52 ATP. Ciemnoskóry tenisisista to ciekawa postać i - tak jak Hurkacz - wielki talent. Jest potomkiem imigrantów ze Sierra Leone. Hurkacz grał z Tiafoe dwa razy i oba te mecze przegrał. Do trzech razy sztuka? Ostatnio Polak i Amerykanin rywalizowali w kończących sezon Next Gen ATP Finals w Mediolanie, turnieju dla najlepszych tenisistów do 21 lat. W rozgrywanym w innej formule (sety do 4 gemów) meczu Hurkacz przegrał 1:4, 2:4, 4:2, 3:4.

Hurkacz - Tiafoe RELACJA NA ŻYWO ATP Winston-Salem WYNIK w INTERNECIE

Mecz Hubert Hurkacz - Frances Tiafoe w 1/4 finału turnieju ATP w Winston-Salem zostanie rozegrany w nocy w czwartku na piątek (22-23 sierpnia). Początek meczu Hubert Hurkacz - Frances Tiafoe ok. godziny 2.30-3.00 nad ranem polskiego czasu (drugi mecz od godz. 1). Portal sport.se.pl zaprasza na relację na żywo online.