Hubert Hurkacz KIEDY gra ATP Madryt DRABINKA Z KIM gra Hurkacz pierwszy mecz Madryt LOSOWANIE drabinki mężczyzn 2022

i

Autor: AP Hubert Hurkacz KIEDY gra ATP Madryt DRABINKA Z KIM gra Hurkacz pierwszy mecz Madryt LOSOWANIE drabinki mężczyzn 2022

Hubert Hurkacz KIEDY gra ATP Madryt DRABINKA Z KIM gra Hurkacz pierwszy mecz Madryt LOSOWANIE drabinki mężczyzn 2022

2022-04-29 19:17

KIEDY gra Hubert Hurkacz Madryt DRABINKA ATP Hubert Hurkacz Z KIM gra w Madrycie DRABINKA ATP Madryt 2022 Hubert Hurkacz KIEDY gra pierwszy mecz w Madrycie. Hubert Hurkacz wraca do rywalizacji w cyklu ATP i zagra w turnieju w Madrycie. To jedna z największych imprez w cyklu, a w stolicy Hiszpanii powalczą największe gwiazdy z tenisowych kortów. Właśnie rozlosowano drabinkę mężczyzn. Jak zaprezentuje się Hubert Hurkacz w Madrycie? Polak miał zagrać w Barcelonie, ale wycofał się z tego turnieju, poświęcając ten czas na odpoczynek i treningi. Hubert Hurkacz KIEDY gra Madryt pierwszy mecz Z KIM gra Hurkacz Madryt 2022 DRABINKA ATP.

Hubert Hurkacz KIEDY gra ATP Madryt DRABINKA Z KIM Hurkacz w Madrycie 2022

Hubert Hurkacz jest już w Madrycie, gdzie rusza duży turnieju rangi ATP 1000. Właśnie rozlosowano drabinkę mężczyzn. Rywalizacja panów tradycyjnie rozpoczyna się w Madrycie kilka dni po początku turnieju kobiet, w którym niestety nie ma Polek. Iga Świątek po przylocie do stolicy Hiszpanii wycofała się z rywalizacji, uznając, że potrzebuje odpoczynku po potężnej dawce meczów. Blisko awansu do głównej drabinki była Magda Linette, ale przegrała dramatyczny bój w finale kwalifikacji. Teraz w Madrycie rozpoczyna się turniej mężczyzn i do gry wróci Hubert Hurkacz. Zajmujący 14. miejsce w rankingu ATP Polak w poprzednim sezonie wygrał zaledwie jeden mecz na kortach ziemnych. Przemęczony po sukcesie w Miami Hurkacz wpadł wtedy w dołek formy, a do tego przyplątała się infekcja. Teraz wrocławianin na mączce spisuje się lepiej. W Monte Carlo doszedł do 1/4 finału i mogło być jeszcze lepiej, ale przegrał dramatyczny bój z Grigorem Dimitrowem. Potem Hurkacz miał zagrać w Barcelonie, ale wycofał się z tego turnieju. Uznał, że potrzebuje więcej czasu na odpoczynek i spokojne treningi. Rozegrał w tym czasie pokazowy mecz z Carlosem Alcarazem, a teraz wraca do rywalizacji w cyklu ATP. Hurkacz zagra w Madrycie, gdzie właśnie rozlosowano drabinkę mężczyzn.

Hubert Hurkacz Z KIM gra Madryt DRABINKA ATP KIEDY gra Hurkacz pierwszy mecz w Madrycie

Hubert Hurkacz rywalizację w turnieju ATP w Madrycie zacznie w I rundzie, a jego rywalem będzie Boliwijczyk Hugo Dellien (nr 85). Już w II rundzie Polak może trafić na mocnego rywala - Hiszpana Alejandro Davidovicha Fokinę lub Lloyda Harrisa z RPA. Turniej ATP w Madrycie rozpoczął się w niedzielę 1 maja. Polak zagra w we wtorek.

Jan Tomaszewski radzi Idze Świątek: Nie możesz dać się zajechać
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze