Kiedy gra Hurkacz ATP Finals Kiedy mecz Hurkacz - Djoković O której godzinie gra Hurkacz z Djokoviciem?

Autor: AP Hubert Hurkacz - Seyboth Wild RELACJA NA ŻYWO WYNIK LIVE United Cup Polska - Brazylia

United Cup

Hubert Hurkacz - Thaigo Seyboth Wild Relacja NA ŻYWO WYNIK LIVE United Cup Polska - Brazylia

2023-12-30 14:13

Hurkacz - Seyboth Wild Relacja na żywo z United Cup na sport.se.pl. Hubert Hurkacz pokonał 6:7, 6:2, 6:3 Thiago Seybotha Wildem, rozpoczynając tym meczem sezon 2024. Polska prowadzi z Brazylią 2-0 w fazie grupowej United Cup i jest pewna zwycięstwa. Pierwszy punkt zdobyła Iga Świątek, ogrywając Betraiz Haddad Maię (6:2, 6:2). Śledź naszą relację na żywo i wynik meczu Hurkacz - Seyboth Wild w United Cup.

Na żywo

Hubert Hurkacz - Thiago Seyboth Wild

Za chwilę mikst i wkrótce dowiemy się, w jakim składzie zagrają drużyny. Może decydować bilans drużyn, które zajmą 2. miejsca w grupach, więc być może Iga i Hubi wyjdą na kort. Zobaczymy co zdecyduje kapitan Tomasz Wiktorowski

6:7, 6:2, 4:3

Gem Seyboth Wild. Gra toczy się teraz szybko. Brazylijczyk odpowiedział też gemem serwisowym wygranym do zera

6:7, 6:2, 4:2

Gem Hurkacz. Polak wygrał go błyskawicznie i do zera, świetnie serwując

40-0 Trzy dobre serwisy wrocławianina

6:7, 6:2, 3:2

Gem Seyboth Wild. Długi gem, walka na przewagi. Hubi miał breakpointy, ale zabrakło dokładności. Brazylijczyk obronił w końcu serwis. Szkoda, bo sytuacja mogła być już bardzo komfortowa

Równowaga. Szkoda... Hubi w dobrej sytuacji zagrał w aut

Hurkacz znów ma szansę na przełamanie

Równowaga. Teraz return Polaka w siatkę

Hurkacz ma breakpointa po sprytnym lobie

40-40 po znakomitym returnie Hubiego

6:7, 6:2, 3:1

Gem Hurkacz. Polak prowadził 40-0, ale przewaga stopniała do 40-30. Na szczęście na koniec Hubi posłał asa

30-0 Znów dobry serwis

15-0 Hubi zaczął gema od asa

6:7, 6:2, 2:1

Gem Hurkacz PRZEŁAMANIE. Przy drugim breakpoincie Brazylijczyk zagrał odważnie skrót, ale piłka zatrzymała się na siatce

40-15 Pięknie teraz Hubi przegonił rywala po korcie. Są breakpointy

30-0 po błędzie Brazylijczyka

6:7, 6:2, 1:1

Gem Hurkacz. Polak popełnił w nim dwa proste błędy, ale pod koniec wrócił dobry serwis. Gema skończył asem

30-30 A teraz smecz Huberta w aut i chyba brał autową piłkę...

15-15 Uffff.... Hubi smeczował teraz w samą końcową linię

6:7, 6:2, 0:1

Gem Seyboth Wild. Polak miał szanse na przełamanie, ale wtedy rywal grał odważnie, efektownie i skutecznie.

6:7, 6:2

GEM I SET HURKACZ. Polak wygrywa drugą partię po dużo lepszej grze niż w pierwszym secie. Na koniec nieudany wolej rywala

40-15 Polak ma piłki setowe

30-0 Hubi łapie luz, zabawił się teraz z rywalem przy siatce, efektowna akcja

6:7, 5:2

Gem Hurkacz PRZEŁAMANIE. Hubi gra coraz lepiej, a rywal teraz się pogubił. Polak blisko doprowadzenia do trzeciego seta

40-15 Polak wymusił błąd rywala i w nagrodę ma breakpointy

30-15 Błędy Brazylijczyka

6:7, 4:2

Gem Hurkacz. Polak coraz pewnie wygrywa gemy serwisowe i to cieszy

30-15 Pewny forhend Polaka po dobrym serwisie

6:7, 3:2

Gem Seyboth Wild. Na koniec minimalnie niecelny return Hurkacza. Brazylijczyk łapie kontakt w drugim secie

30-30 Błąd Brazylijczyka

15-30 Polak na dobrego skróta rywala odpowiedział jeszcze lepszym skrótem

6:7, 3:1

Gem Hurkacz. Polak zakończył go asem, dopiero czwartym dzisiaj. Jak na niego to szału nie ma

40-15

30-15 Niecelny return Brazylijczyka

6:7, 2:1

Gem Seyboth Wild. Brazylijczyk w dobrym stylu obronił podanie, zgarniają pierwszego gema w drugim secie

6:7, 1:0

Gem Hurkacz PRZEŁAMANIE. Hubi wyszedł na kort teraz wyraźnie pobudzony i grał świetnie. Na koniec ładnie przeszedł z defensywy do ataku

40-15 Hurkacz ma breakpointy

30-15 Pewny smecz Polaka, który chwilę wcześniej nie dał się zaskoczyć skrótem

Iga zrobiła wcześniej swoje i kibicuje Hubiemu

Początek drugiego seta. Serwuje Seybot Wild

6:7

GEM i SET SEYBOTH WILD. Hubert  Hurkacz gra bez błysku i przegrał właśnie pierwszego seta po tie-breaku. 4-7

6:5

Gem Hurkacz. Polak teraz wreszcie lepiej serwował i pewnie obronił podanie. Presja znów po stronie Brazylijczyka

30-15 Precyzyjny forhend Hubiego po dobrym serwisie. Oby więcej takich akcji, bo na razie tak sobie wygląda gra Polaka

5:5

Gem Seybith Wild. Znów mamy remis. Niestety kiedy Hubert próbuje podkręcić tempo i przejąć inicjatywę, często popełnia proste błędy

15-40 Mocny serwis Seybotha Wilda

15-15 Brazylijczyk poślizgnął się i zagrał w siatkę. Wcześniej duży aut po zagraniu Polaka

5:4

Gem Hurkacz. Polak daleko od optymalnej formy, ale ważne, że wygrał tego ważnego gema i znów prowadzi. Presja po stronie rywala

30-15 Dwa dobre serwisy Polaka

4:4

Gem Seyboth Wild. Brazylijczyk wygrał go do zera, na koniec dwa asy serwisowe

0-40 As serwisowy Seybotha Wilda

0-30 Brazylijczyk zakończył długą wymianę mocnym forhendem

4:3

Gem Hurkacz. Polak wraca na prowadzenie. Gem wygrany do 30. Na koniec as serwisowy wrocławianina

40-15 Pewny smecz Polaka

Jakiś problem z systemem Hawk-Eye live

30-0 Dobre serwisy Polaka

3:3

Gem Seyboth Wild. Hurkacz miał w nim breakpointa, ale rywal potężnie zaserwował, a potem znów byl skuteczniejszy

40-40 Dobry serwis Brazylijczyka

40-30 Hurkacz ma szansę na przełamanie

30-30 Teraz duży aut po zagraniu Seybotha Wilda

15-30 Efektowna wymiana przy siatce. Górą Brazylijczyk

3:2

Gem Hurkacz. Polak musiał walczyć na przewagi, ale najpierw posłał asa, a potem popisał się pięknym wolejem przy siatce

40-40

40-30 Sprytny skrót Polaka

30-30 Efektowny bekhend Brazylijczyka po crossie

15-15 Niecelny return rywala, ale Hubi wciąż rzadko trafia pierwszym serwisem

2:2

Gem Seyboth Wild. Mamy już remis

15-40 po niecelnym returnie Hurkacza. Dość niski poziom tego meczu na razie, sporo błędów

2:1

Gem Seyboth Wild PRZEŁAMANIE. Słaby gem serwisowy Hurkacza, popełniał błędy, rzadko trafiał pierwszym podaniem. Pierwszego breakpointa obronił asem, ale potem fatalnie przestrzelił z forhendu

15-40 Hurkacz broni breakpointów

15-30 Teraz błędy Polaka, który nie trafia pierwszym podaniem

2:0

Gem Hurkacz PRZEŁAMANIE. Polak już odskakuje. Brazylijczyk dużo psuł, niewymuszone błędy

1:0

Gem Hurkacz. Polak zaczął w swoim stylu. Świetne serwisy i szybko wygrany gem, do zera

40-0

30-0 Pierwszy as serwisowy Hubiego w sezonie już za nami

GRAMY! Serwuje Hubi Hurkacz

Hurkacz i Seyboth Wild są już na korcie. Trwa rozgrzewka

Iga Świątek zrobiła swoje. Czas na mecz Huberta Hurkacza

Witamy w naszej relacji na żywo z meczu Hubert Hurkacz - Thiago Seyboth Wild w United Cup. Początek spotkania ok. godziny 12 polskiego czasu, po zakończeniu meczu Igi Świątek

Hubert Hurkacz występem w United Cup zaczyna sezon. To rozgrywane w Australii międzynarodowe rozgrywki organizowane wspólnie przez ATP i WTA. Walczy w nich 18 zespołów, a Polska rozstawiona jest z numerem 1. Nasi tenisiści walczą w grupie w Perth i zmierzą się kolejno z Brazylią (30 grudnia) i Hiszpanią (1 stycznia). Do ćwierćfinałów awansują zwycięzcy grup i dwie drużyny z drugich miejsc z najlepszym bilansem. Za nami pierwszy mecz w naszej grupie. Hiszpania pokonała Brazylię 2-1.

Hurkacz - Seyboth Wild RELACJA NA ŻYWO Wynik United Cup

Hubert Hurkacz i Thiago Seyboth Wild grają ze sobą po raz pierwszy. Format United Cup zmieniono w porównaniu z pierwszą edycją. Tym razem mecze sąą krótsze niż rok temu - każdy składać się będzie z singla kobiet, singla mężczyzn i miksta (w poprzedniej edycji były cztery single i mikst). Dlatego Idze Świątek i Hubertowi Hurkaczowi nie będzie towarzyszyć Magda Linette. W polskim zespole znaleźli się Daniel Michalski, Jan Zieliński, Katarzyna Kawa i Katarzyna Piter. Tenisiści w United Cup walczą u rankingowe punkty i zarabiają duże pieniądze. W puli nagród jest aż 10 mln dolarów. Nagrody za kolejne zwycięstwa wypłacane będą w oparciu o ranking zawodników.

Hurkacz - Seyboth Wild WYNIK NA ŻYWO Relacja LIVE United Cup

Rok temu Hubert Hurkacz i Iga Świątek poprowadzili reprezentację Polski aż do półfinału, w którym ulegli tenisistom z USA, późniejszym zwycięzcom. Teraz Biało-Czerwoni znów są jednym z faworytów. Iga i Hubi znów mają stworzyć zabójczą mieszankę na korcie. - Myślę, że jesteśmy dobrze zgrani na korcie, pod względem tenisowym i pozasportowym bardzo dobrze się dogadujemy - mówi Świątek o grze z Hurkaczem. - W poprzednim United Cup było dużo dobrej zabawy. Do tego z Hubertem gra się wygodnie, kiedy stoi się, a on serwuje asy - dodała z uśmiechem Iga.