Australian Open 2021 DRABINKA WYNIKI mężczyn ATP Australian Open TERMINARZ

Autor: East News Australian Open 2021 DRABINKA WYNIKI mężczyn ATP Australian Open TERMINARZ

Hubert Hurkacz wygrał zacięty mecz w Miami

2020-06-30 20:40

Hubert Hurkacz w turnieju Atlec Styslinger Tennis Exhibition w Miami ma na koncie jedno zwycięstwo i jedną porażkę. W poniedziałek tenisista z Wrocławia niespodziewanie przegrał z zajmującym 220. miejsce w rankingu 19-latkiem z USA Brandonem Nakashimą 3:4, 1:4 (sety rozgrywano do czterech wygranych setów. Dzień później było już lepiej. Hurkacz pokonał 4:0, 2:4, 4:3(2) Amerykanina JC Aragone.

Hubert Hurkacz wrócił do gry w turnieju Atlec Styslinger Tennis Exhibition w Miami. To impreza pokazowa. W turnieju grają znani tenisiści. Poza Polakiem m.in. Tennys Sandgren, Reilly Opelka, Steve Johnson czy Sam Querrey. W sumie w Miami występuje ośmiu tenisistów - Hurkacz i siódemka Amerykanów. Tenisista z Wrocławia przebywa na Florydzie od marca. Przeniósł się tam z Indian Wells, gdy wybuch pandemii przerwał tenisowy cyklu ATP. Turniej pokazowy Atlec Styslinger Tennis Exhibition będzie dla Hurkacza przydatnym elementem przygotowań do restartu oficjalnych rozgrywek ATP. To ma nastąpić w połowie sierpnia.

Super Sport 30 VI - B

Hubert Hurkacz ma już za sobą dwa mecze w pokazowej imprezie w Miami. Niestety zaczął od porażki. Pierwszym rywalem Polaka w Miami był 19-letni Amerykanin Brandon Nakashima (nr 220). Polak przegrał 3:4, 1:4 i nie był to jego dobry występ. Kolejnym rywalem Hurkacza był Amerykanin JC Aragone (nr 276). Ten przeciwnik też sprawił wrocławianinowi spore problemy. Polak wygrał 4:0, 2:4, 4:3(2). W następnym meczu Hubert zagra z kolejnym tenisistą z USA Mackenzie McDonaldem (nr 271).

Jakie ta 19-latka ma CIAŁO! Obłędnie SEKSOWNA tenisistka zachwyca w skąpym bikini! ZDJĘCIA

QUIZ: Co wiesz o polskich tenisistach? Komplet punktów to obowiązek!