O której gra Hurkacz mecz dzisiaj ATP Rotterdam Hurkacz - Bautista Agut KIEDY gra Hurkacz pierwszy mecz w Rotterdamie wtorek 14.02.2023

i

Autor: AP O której gra Hurkacz mecz dzisiaj ATP Rotterdam Hurkacz - Bautista Agut KIEDY gra Hurkacz pierwszy mecz w Rotterdamie wtorek 14.02.2023

ATP Rotterdam

Hurkacz - Bautista Agut O której godzinie gra Hurkacz mecz dzisiaj ATP Rotterdam KIEDY gra Hurkacz pierwszy mecz w Rotterdamie wtorek 14.02.2023

2023-02-14 10:06

O której gra Hurkacz mecz dzisiaj ATP Rotterdam Hubert Hurkacz już dzisiaj wraca do gry. Najlepszy polski tenisista (nr 10 ATP) zaczyna rywalizację w turnieju ATP w Rotterdamie, a jego rywalem w 1. rundzie jest doświadczony Hiszpan Roberto Bautista Agut (nr 24), z którym wrocławianin do tej pory przegrywał. Znamy PLAN GIER na wtorek i godzinę meczu Hurkacz - Bautista Agut dzisiaj w Rotterdamie. Polak kilka dni temu świętował 26. urodziny i z pewnością będzie chciał sobie sprawić miły prezent dobrym występem i zwycięstwem. Sprawdź, kiedy gra Hurkacz pierwszy mecz ATP Rotterdam.

Hubert Hurkacz - Roberto Bautista-Agut

Witamy w relacji na żywo z meczu Huberta Hurkacza w I rundzie turnieju ATP w Rotterdamie. Jego rywalem będzie Roberto Bautista-Agut, start meczu o godzinie 11:00. Bądźcie z nami!

Dzień dobry! Za około 15 minut Hubert Hurkacz powinien rozpocząć swoje starcie z Roberto Bautistą-Agutem.

Mimo że to nie jest najbardziej prestiżowy turniej, to z pierwszej dziesiątki pojawiło się tu aż pięciu zawodników.

Obaj panowie wychodzą już na kort - przed nami jeszcze rozgrzewka.

Zaczynamy! Serwuje Hubert Hurkacz.

1:0

Gem Hurkacz. Gem zaczął się od niecelnego pierwszego podania, co zaowocowało punktem dla Hiszpana. Później jednak Polak trafiał już bardzo dobrze pierwszy serwis i Agut nie miał już nic do powiedzenia, wygrana do 15.

Podwójny błąd serwisowy Hiszpana, 30:30.

1:1

Gem Bautista-Agut. Niestety, przy 30:30 była okazja, ale Hurkacz w teoretycznie prostej sytuacji wyrzucił na aut, a później Bautista popisał się świetnym winnerem po linii. 

Równowaga przy podaniu Hurkacza...

2:1

Gem Hurkacz. Świetne pierwsze podanie Hubiego i zyskał on przewagą, a po chwili okazał się lepszy także pod siatką, choć wydawało się, że w lepszej sytuacji był Agut!

2:2

Gem Bautista-Agut. Szybki gem na konto Hiszpana, Hurkacz nie zdołał nawet urwać mu punktu.

3:2

Gem Hurkacz. Teraz role się odwróciły i to Hubi wygrał do zera. Świetnie funkcjonuje serwis Polaka, który przynosi mu punkty bezpośrednio, lub tak ustawia akcję, że Agut nie jest w stanie dobiec do kolejnego ataku Polaka.

Zapowiadał się kolejny szybki gem, Hiszpan miał już 40:0, ale popełniał błędy i jest 40:40!

3:3

Gem Bautista-Agut. Niestety, od stanu równowagi dwie wymiany na konto Hiszpana i broni on swojego podania. Hurkaczowi zabrakło trochę precyzji i dwukrotnie jego piłki lądowały na siatce.

4:3

Gem Hurkacz. Kolejny, bardzo szybki gem u Hubiego. Serwis wciąż funkcjonuje bardzo dobrze i Bautista-Agut nie miał wiele do powiedzenia.

4:4

Gem Bautista-Agut. To kolejny gem, gdzie Hiszpan miał problemy, jednak przy stanie 30:30 Polak nie miał już wiele do powiedzenia. 34-latek zaskakująco dobrze radzi sobie serwisem, co miało być przede wszystkim atutem Hurkacza.

5:4

Gem Hurkacz. Polak przy swoich podaniach jest niezwykle pewny, szybko ustawia sobie wymiany serwisem i Hiszpan nie ma wiele do powiedzenia.

5:5

Gem Bautista-Agut. Pierwszy od jakiegoś czasu bardzo pewny gem Hiszpana, który nie oddał Polakowi ani punktu. Jesteśmy coraz bliżej tie-breaka.

6:5

Gem Hurkacz. Wrocławianin nie dał nadziei Bautiście-Agutowi na przełamanie i teraz jedyną szansą dla Hiszpana na wygranie seta będzie doprowadzenie do tie-breaka.

Robi się ciekawie, aut i 30:15 dla Hurkacza przy podaniu Bautisty.

Bautista-Agut wyrzuca na aut! 40:30 dla Hurkacza, piłka setowa!

Broni się jeszcze Agut, długa wymiana, ale w końcu Hurkacz wyrzuca za linię końcową... równowaga.

Ależ punkt w wykonaniu Hurkacza! Bronił sytuacji przy siatce, które wydawały się beznadziejne, aż w końcu Hiszpan nie przebija na drugą stronę! Znów break-point dla Polaka.

Drugiej okazji Hurkacz też nie wykorzystał, ale zaraz Hiszpan wyrzuca na aut i mamy już trzecią szansę dla Polaka na zamknięcie seta.

7:5

Gem i set Hubert Hurkacz! Mamy to! pierwsze break-pointy pojawiły się dopiero w dwunastym gemie tego meczu, ale Polak ostatecznie zdołał wykorzystać trzecią okazję i obyło się bez tie-breaka!

Zaczynamy drugiego seta, serwuje Hurkacz.

No i od razu kłopoty, błędy i auty ze strony Hubiego, i jest już 40:40.

7:5, 1:0

Gem Hurkacz. Przy pierwszej równowadze zagrał asa, ale po chwili rywal doprowadził do kolejnej równowagi. Później jednak już nie mógł poradzić na dobry tenis ze strony Polaka i ten nie doprowadził nawet do break-pointa, broni swojego podania.

Hiszpan zaczął się mylić! 40:15 dla Hubiego i dwa break-pointy już przy pierwszym podaniu Bautisty!

Broni się jeszcze Bautista-Agut świetną akcją przy siatce, Hurkacz nawet nie ruszył do slajsa. 

Hurkacz w siatkę, szansa na przełamanie stracona, 40:40.

Agut już miał przewagę, mógł obronić podanie i... uderzył w siatkę stojąc tuż przy niej! Dalej równowaga.

1:1

Gem Bautista-Agut. Niestety, Hurkacz miał swoje szanse, ale na koniec niefortunnie się poślizgnął i Hiszpan ostatecznie obronił podanie.

15:40, dwa break-pointy dla Bautisty-Aguta.

7:5, 1:2

Gem Bautista-Agut, przełamanie. Niestety, Hurkacz swoich szans nie wykorzystał, a Hiszpan tak i teraz Polak będzie musiał gonić wynik. A sam mógł mieć już przewagę przełamania...

Zażarta walka o kolejnego gema! 40:30 dla Hubiego, szansa na odrobienie straty!

Pierwsza okazja niewykorzystana, ale zaraz Hiszpan znów popełnia błąd, przewaga dla Hurkacza.

Powtórka z rozrywki - Bautista-Agut najpierw doprowadził znów do równowagi, aby zaraz walnąć w siatkę.

7:5, 2:2

Gem Hurkacz, przełamanie! Udało się! Teraz Hiszpan już nie odrobił straty i wyrzucił na aut, tym samym szybko tracąc przewagę przełamania.

7:5, 3:2

Gem Hurkacz. Uf! Znów było blisko walki na przewagi, przy 40:30 dla Hubiego piłka zatańczyła na taśmie i zaskoczyła Polaka, ale ten jest dzisiaj bardzo ruchliwy i błyskawicznie zareagował, i zdobył kluczowy punkt.

7:5, 3:3

Gem Bautista-Agut. Dla odmiany szybki gem - Hiszpan nie dał teraz szans wrocławianinowi, wygrana do zera.

7:5, 4:3

Gem Hurkacz. I teraz podanie Polaka bez większych ekscesów, wygrana do 15. Hiszpan miał wyraźnie lepszy moment, ale teraz Hurkacz wrócił do właściwego sobie wygrywania gemów przy swoim serwisie.

7:5, 4:4

Gem Bautista-Agut. Hurkacz wyrzuca na aut i nie daje sobie nawet okazji, by powalczyć o przełamanie.

Kolejne błędy Hubiego, 0:30 przy jego podaniu!

I szybka odpowiedź - świetne serwisy Polaka i już 30:30.

7:5, 5:4

Gem Hurkacz. Uf! Świetna wymiana przy siatce Polaka z Hiszpanem i ostatecznie obronną ręką wyszedł z niej nasz zawodnik! Coraz bliżej końca seta, ale ciężko powiedzieć, na czyje konto trafi.

Błędy z obu stron i nagle z 40:15 zrobiło się 40:40. Hurkacz może zaatakować serwis rywala. 

7:5, 5:5

Gem Bautista-Agut. Niestety! Przy stanie równowagi mieliśmy długą wymianę, która zakończyła się nieczystym uderzeniem piłki przez Hurkacza. Za chwilę Hiszpan domknął gema i gramy dalej.

7:5, 6:5

Gem Hurkacz. Mamy powtórkę z pierwszego seta - Hurkacz prowadzi 6:5 i przed nami podanie Hiszpana. Czy tym razem będzie tie-break? Zaraz się przekonamy.

Błąd Bautisty-Aguta, a później świetny return Hurkacza i jest już 30:0!

Hurkacz postawił na ryzyko, ale zabrakło precyzji, 30:30.

7:5, 6:6

Gem Bautista-Agut. Niestety! Polak od stanu 30:0 przegrał cztery punkty i Hiszpan wygrywa swoje podanie. tie-break!

1-0. Tie-break rozpoczyna Hurkacz od dobrego serwisu, teraz dwa podania Hiszpana.

3-0. Dwa mini-breaki na konto Polaka! Hiszpan w wielkich opałach.

4-1. Hurkacz wygrał jedno ze swoich podań, ale przy kolejnym podaniu popełnił podwójny błąd. Wciąż ma jednak przewagę mini-breaka.

4-3. Hiszpan teraz broni oba serwisy. Teraz dwa podania Polaka, który wciąż ma przewagę mini-breaka.

6-3. Piłki meczowe dla Hurkacza przy podaniu Bautisty-Aguta!

6-5. Hiszpan jeszcze się broni! Teraz piłka meczowa przy podaniu Hurkacza.

6-7. Niestety, Hurkacz stracił przewagę mini-breaka i jeszcze dał się przełamać rywalowi. Teraz Bautista ma piłkę setową przy swoim podaniu...

7-8. Hurkacz odrobił stratę jednego podania, więc zawodnicy są "na zero". Bautista ma piłkę setową, ale przy podaniu Hurkacza.

7:5, 6:7(7)

Gem i set Bautista-Agut! Niestety! Hurkacz wyrzuca na aut i tym samym Polak przegrywa tie-break. O zwycięstwie w meczu przesądzi trzeci set.

Chwila przerwy, Hurkacz postanowił skorzystać z przerwy toaletowej.

Hurkacz wraca na kort, za chwilę zaczynamy trzeciego seta.

Grają, teraz seta rozpoczyna serwisem Bautista-Agut.

7:5, 6:7(7), 0:1

Gem Bautista-Agut. Hiszpan bez większych problemów wygrał swoje podanie, oddając punkt Hurkaczowi tylko na początku gema.

7:5, 6:7(7), 1:1

Gem Hurkacz. Polak także szybko wygrywa swojego gema, znów dobrze funkcjonuje serwis, choć nie do końca - jedyny punkt Hiszpan zdobył właśnie po podwójnym błędzie Hurkacza.

7:5, 6:7(7), 1:2

Gem Bautista-Agut. Hurkacz próbował naciskać na serwis rywala, dwukrotnie mu się to udało, ale ostatecznie 34-latek i tak okazał się lepszy.

7:5, 6:7(7), 2:2

Gem Hurkacz. Hiszpan również próbował szczęścia, ale też mu się nie udało. Spotkanie nieco zwolniło, ale znów nie ma zbyt wielu okazji do przełamań.

7:5, 6:7(7), 2:3

Gem Bautista-Agut. Pech Hurkacza, miał już 30:0 przy podaniu rywala, jednak zawiodła precyzja, zaczął się mylić i w końcu Hiszpan obronił podanie,

7:5, 6:7(7), 3:3

Gem Hurkacz. Przy podaniu Hubiego nie było natomiast żadnych wątpliwości. Szybka wygrana do zera. 

Świetny lob Hurkacza i 40:30 dla Polaka, szansa na przełamanie!

7:5, 6:7(7), 4:3

Gem Hurkacz, przełamanie! JEST! Bautista-Agut myli się, wyrzuca na aut kluczową piłkę i jest przełamanie w trzecim secie! Jeśli Hurkacz utrzyma skuteczność serwisu z tej partii, to powinien ją wygrać!

7:5, 6:7(7), 5:3

Gem Hurkacz. Jest potwierdzenie przełamania! Bardzo dobry gem w wykonaniu Polaka, bardzo ważna akcja wygrana przy siatce i tylko punkt oddany rywalowi. Polak już bardzo blisko wygrania meczu.

7:5, 6:7(7), 5:4

Gem Bautista-Agut. Hiszpan wygrywa swoje podanie, ale Hurkacz jest tylko gema od wygrania meczu i to on będzie podawał.

Źle zaczyna Polak, bo od podwójnego błędu serwisowego...

As Polaka, ale zaraz też dwa auty. 15:40... dwa break-pointy dla Hiszpana...

Broni się Hurkacz, as! Jeszcze jeden break-point.

7:5, 6:7(7), 5:5

Gem Bautista-Agut, przełamanie. Niestety, przy drugim break-poincie Agut świetnie sięgnął piłkę zagraną tuż za siatkę, a Hurkacz już nie zdążył. Jest wyrówananie.

7:5, 6:7(7), 5:6

Gem Bautista-Agut. Szybki gem na konto Hiszpana. Polak w bardzo kiepskim momencie, musi wygrać podanie, aby doprowadzić do tie-breaka.

7:5, 6:7(7), 6:6

Gem Hurkacz. A więc drugi tie-break w tym meczu! 

0-1. Bautista zaczyna i wygrywa. Teraz dwa podania Hurkacza.

1-2. Hurkacz traci jedno ze swoich podań, Hiszpan ma przewagę mini-breaka.

3-2. Świetnie zagrał Hubert przy podaniu rywala! Odrobił stratę i sam wywalczył mini-breaka! Teraz dwa jego podania.

4-2. As Polaka! Teraz zmiana stron i jeszcze jedno podanie naszego tenisisty.

5-2. I kolejny as! Hurkacz potwierdził mini-breaka, teraz dwa podania Hiszpana.

6-2. Hiszpan przełamany ponownie! Piłki meczowe dla Hubiego.

6-3. Hurkacz w aut, ale teraz ma on dwa swoje podania.

7:5, 6:7(7), 7:6(4)

Gem, set i mecz Hubert Hurkacz! Pierwszej okazji przy swoim podaniu nie wykorzystał, ale drugą już tak i po trzygodzinnym boju wygrywa z Roberto Bautistą-Agutem!

To już wszystko z naszej strony, dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo na sport.se.pl. Do zobaczenia!

Hubert Hurkacz już dzisiaj wraca do gry i powalczy w turnieju ATP 500 w Rotterdamie. Zacznie od I rundy, a jego rywalem będzie Hiszpan Roberto Bautista Agut. Jest już PLAN GIER. Początek meczu Hurkacz - Bautista Agut. Początek o godzinie 11 i będzie to pierwsze zaplanowane na dzisiaj spotkanie. Poniżej więcej informacji.

Hurkacz - Bautista Agut O której godzinie gra Hurkacz mecz dzisiaj ATP Rotterdam KIEDY gra Hurkacz

Hubert Hurkacz po występie w Australian Open, gdzie po raz pierwszy w karierze doszedł do 4. rundy, trenował w Monte Carlo, gdzie mieszka. Ćwiczył m.in. z Bautistą Agutem, z którym dzisiaj zagra w Rotterdamie. Hurkacz w rankingu ATP zajmuje wciąż 10. miejsce. To efekt m.in. dobrego występu w Australian Open, gdzie wrocławianin wreszcie przełamał się i był blisko awansu do ćwierćfinału. Hurkacz i Bautista Agut grali ze sobą trzy razy, a nasz tenisista dobrze tych pojedynków nie wspomina. Przegrał bowiem wszystkie, ostatnio na początku 2022 r. po zaciętej walce w ATP Cup (6:7, 6:2, 6:7). Bautista Agut ma niespełna 35 lat. Znany jest z niezwykłej solidności, jest bardzo wszechstronny, na każdym rodzaju nawierzchni prezentuje się bardzo dobrze. Z pewnością jednak Hurkacza stać na premierowe zwycięstwo z tym Hiszpanem. Byłby to fajny prezent na 26. urodziny, które Hubert świętował w sobotę.

Hurkacz - Bautista Agut KIEDY gra Hurkacz Rotterdam O której gra Hurkacz mecz w Rotterdamie

Mecz Hubert Hurkacz - Roberto Bautista Agut w I rundzie turnieju ATP w Rotterdamie zostanie rozegrany we wtorek 14 lutego 2023 r. Początek meczu Hurkacz - Bautista Agut o godzinie 11. Transmisje TV z turnieju ATP w Rotterdamie na Polsacie Sport i innych sportowych kanałach Polsatu.

Magda Linette dostała niesamowity prezent na urodziny! To jej pierwszy raz, wielka sprawa!

Super Tenis 23.01
Listen on Spreaker.
Najnowsze