Hurkacz - Bublik TV TRANSMISJA NA ŻYWO ATP Dubaj: Hurkacz - Bublik LIVE STREAM ONLINE NA ŻYWO Gdzie oglądać ATP Dubaj Hurkacz - Bublik O KTÓREJ GODZINIE

2020-02-25 10:43 DaO
Hubert Hurkacz
Autor: AP Hubert Hurkacz

Hurkacz - Bublik TV NA ŻYWO STREAM ONLINE LIVE Gdzie oglądać ATP Dubaj: Hurkacz KIEDY gra w I rundzie Hurkacz - Bublik O KTÓREJ GODZINIE gra Hurkacz - Bublik TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Po raz drugi w karierze Huber Hurkacz wystąpi na kortach w największym mieście w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Polak w I rundzie turnieju ATP Dubaj zmierzy się z reprezentantem Kazachstanu, Aleksandrem Bublikiem. Hurkacz O KTÓREJ GODZINIE gra w ATP Dubaj: Hurkacz - Bublik LIVE STREAM w INTERNECIE.

Hurkacz - Bublik STREAM ONLINE NA ŻYWO I runda ATP Dubaj

Hubert Hurkacz najbliższe tygodnie będzie miał pracowite. Wszystko zacznie się we wtorkowe popołudnie czasu polskiego. Reprezentant Polski rozpocznie wówczas walkę na turnieju ATP w Dubaju. Będzie to jego drugi występ w karierze na kortach w największym mieście Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Debiut zanotował rok temu. Wówczas zameldował się w trzeciej rundzie, gdzie przegrał z wyżej notowanym Stefanosem Tsitsipasem. Wcześniej potrafił pokonać jednak Keia Nishikoriego, co było odebrane jako duża niespodzianka. Co ciekawe, jeśli Hurkaczowi uda się wygrać w pierwszym meczu tegorocznego turnieju, to znów może trafić na Tsitsipasa. Grek w I rundzie zmierzy się Pablo Carreno-Bustą.

Hurkacz - Bublik TV TRANSMISJA NA ŻYWO ATP Dubaj

Aby jednak znów zmierzyć się z greckim zawodnikiem Hurkacz musi pokonać Aleksandra Bublika. Być może nazwisko Kazacha nie jest znane szerszej rzeszy fanów, ale Bublik już nie jednokrotnie pokazał, że świetnie radzi sobie na kortach. Obecnie zajmuje 47. miejsce w rankingu ATP. Reprezentant Kazachstanu z bardzo dobrej strony pokazał się przede wszystkim w ostatnim turnieju w Marsylii. Doszedł tam do półfinału, ale w tym przegrał z... Tsitsipasem.

Mecz Hubert Hurkacz - Aleksander Bublik odbędzie się 25 lutego. Prawa do transmisji turnieju ATP Dubaj ma Polsat Sport oraz platforma Ipla. Mecz Hurkacz - Bublik powinien rozpocząć się nie wcześniej niż o godzinie 13:00.