Autor: montecarlotennismasters.com Hurkacz - Draper O której godzinie gra Hurkacz mecz dzisiaj ATP Monte Carlo Polak wyjdzie na kort po tym meczu! Kiedy gra Hurkacz 11.04.2023

ATP Monte Carlo

Piękny gest fair-play Hurkacza! Polak po szalonym boju zameldował się w III rundzie ATP Monte Carlo

2023-04-11 19:40

Hubert Hurkacz zameldował się w III rundzie turnieju ATP Monte Carlo. Polski tenisista kolejny raz zafundował nam prawdziwy horror. Po trzysetowym boju pokonał Brytyjczyka Jacka Drapera 6:3, 6:7(3), 7:5. To było szalone spotkanie, w którym doceniono piękny gest fair-play naszego zawodnika. Hurkacz w tie-breaku zgodził się na powtórzenie punktu, choć... nie musiał i nie powinien tego robić. Na szczęście nie pokrzyżowało to jego planów na awans.

ATP Monte Carlo. Hubert Hurkacz - Jack Draper 6:3, 6:7(3), 7:5

Na żywo

ATP Monte Carlo. Hubert Hurkacz - Jack Draper

7:5

ZROOOOBIŁ TOOOOO! Hurkacz melduje się w III rundzie ATP Monte Carlo. Polak po trzysetowym boju gra dalej.

6:5

PIŁKA MECZOWA DLA HURKACZA!

6:5

Było już 0:40, ale Hurkacz wykorzystuje błędy rywala. 40:40! Ale historia.

6:5

As i aut Drapera. Co najmniej tie-break jest gwarantowany w trzecim secie.

5:5

30:30. Dwa asy serwisowe.

5:5

0:30. Draper z dużą przewagą przy podaniu Polaka.

5:5

No to gramy dalej...

5:4

Trzecia piłka z rzędu dla Drapera. 15:40

5:4

15:15. Znów długa wymiana, ale drop-shot fenomenalnie zagrany tuż za siatkę przez Drapera.

5:4

15:0 Hurkacz. Dobrze zaczyna się ten gem.

5:4

Draper returnuje prosto w siatkę. Polak o gema od zwycięstwa.

4:4

30:0. Ładnie rozpracował sobie rywala Hurkacz.

4:4

Draper wraca do gry. Znowu idziemy w kierunku tie-breaka?

4:3

Fenomenalny bekhend Drapera. 30:40...

4:3

As serwisowy Drapera. Aut Polaka po forhendzie. 30:30.

4:3

30:0. Kolejny aut Drapera.

4:3

Kolejna długa akcja i tym razem błąd Drapera. 15:0.

4:3

Przełamanie... Nie ma przewagi Hurkacza. Draper znowu w grze.

4:2

Bardzo długa wymiana forhend Hurkacza-bekhend Drapera. Zmiana kierunku nie skończyła się dobrze dla Polaka. Przewaga Brytyjczyka.

4:2

To się nie dzieje... Prosty błąd Hurkacza. Piłka po taśmie leci w aut. Szansa na przełamanie dla Drapera. 30:40.

4:2

Wściekle cisnął rakietą o kort Draper. Niestety, po chwili Hurkacz zagrywa w siatkę - on się jednak nie irytuje. 15:15

4:2

Podwójny błąd serwisowy Drapera. Przełamanie na korzyść Hurkacza.

3:2

Piłka na przełamanie dla Hurkacza.

3:2

Myli się Draper. Aut i jest równowaga. 40:40.

3:2

Hubert Hurkacz nieco zaryzykował i zagrał w aut. 30:30.

3:2

Gra woleja spod siatki Draper. Aut - sygnalizuje sędzia. 30:0

3:2

Draper wyrzuca forhend daleko w aut. 15:0 Hurkacz.

3:2

Dobry gem w wykonaniu Hurkacza. Gdy trafia pierwszym serwisem, nie ma, co zbierać!

2:2

Kolejny as serwisowy Hurkacza. 30:15

2:2

Przy tak serwującym Draperze ciężko będzie walczyć przy jego gemach o coś więcej. Znakomicie utrzymuje swój serwis.

2:1

Znowu Hubi podejmuje ryzyko i znowu mu się to nie opłaciło. 15:30.

2:1

Kolejny błąd Polaka naprawiony dobrym smeczem. 40:15. Świetny return Drapera przy następnej piłce, ale wyrzucający serwis daje drugiego gema Hurkaczowi.

1:1

Wymiana przy siatce. Hurkacz zagrywa bekhendem, a piłka po zagraniu Drapera trafia w siatkę.

1:1

Kolejne auty w wykonaniu Hurkacza. 1:1 w gemach w trzecim secie.

1:0

Wielki aut po zagraniu Hurkacza. 15:15.

1:0

Trzeci set rozpoczyna się znakomicie dla Hurkacza. Gładko wygrane własne podanie.

6:7(3)

Przed nami trzeci set! Tym razem tie-break ląduje na koncie Drapera.

6:6

3:6 - Trzy piłki setowe dla Drapera.

6:6

3:5 - Piłka zatańczyła na taśmie. Niestety, została po stronie Polaka.

6:6

3:4 - Mnóstwo szczęścia ma Hurkacz. Polak smeczuje prosto w rywala. Bekhend ląduje tuż za kortem.

6:6

2:4 - No, i powtórka punktu trafia na konto Drapera. Mini-break przybliża go do trzeciego seta.

6:6

2:3 - Powtórka po pięknym geście Hurkacza. Aparatura nie pokazała neta, ale Polak zgodził się na powtórkę punktu po protestach Drapera.

6:6

2:3 Hurkacz returnuje w aut. Draper utrzymuje oba swoje punkty serwisowe.

6:6

2:1 Draper returnuje w siatkę. Teraz jego kolej na serwis.

6:6

1:1 Prosta piłka wystrzelona daleko w aut przez Polaka.

6:6

1:0 Mini przełamanie na początku tie-breaka.

6:6

Nikogo to chyba nie zdziwiło... Będzie tie-break!

5:6

Znakomity wolej Hurkacza spod samej siatki. 40:30

5:6

30:30. Hurkacz wyrzuca kolejną łatwą piłkę...

5:6

Draper zagrywa w siatkę podczas wymiany. 15:0

5:6

Rozkłada ręce Hurkacz, bo wymiana została przerwana. Piłka idealnie stykała się z linią, ale wywołany został aut. 15:40. Hurkacz returnuje w siatkę. Tie-break albo gramy trzeciego seta!

5:5

Do zera ugrywa swojego gema Hubert Hurkacz!

4:5

Broni break-pointa Draper i odpala świetny serwis. Polak serwuje po pozostanie w tej partii.

4:4

Podwójny błąd i szansa na przełamanie dla Hurkacza.

4:4

Draper popełnił błąd. Zagrywa w siatkę. 30:15 Hurkacz.

4:4

Pięknie przy siatce zagrał Hurkacz. Nie mógł skończyć punktu, ale wolejem ostatecznie nie pozostawił rywalowi szans. As i gem ugrany do zera.

3:4

Draper znów na prowadzeniu w drugim secie, ale nie ma już przewagi podania. Szykuje się ciekawa końcówka seta.

3:3

Szybko robi się 0:40, ale Hurkacz znów popisał się genialnym skrótem. 15:40.

3:3

Trzy gemy z rzędu padają łupem Hurkacza. Polak wraca do gry w drugiej partii.

2:3

30:15. As serwisowy Polaka.

2:3

Przełamanie! Draper wyrzuca forhend daleko w aut.

1:3

Dwie przewagi dla Drapera, ale obie szanse na zdobycie gema zaprzepaszczone.

1:3

Zbyt pasywnie zagrał Hurkacz. Polak po długiej wymianie wyrzuca forhend na aut.

1:3

Piłka na przełamanie dla Hurkacza. 40:30.

1:3

Po bardzo długiej walce kolejny dobry serwis pozwolił obronić Hurkaczowi swoje podanie. Pierwszy gem ląduje na koncie Polaka.

0:3

Trzecia piłka na przełamanie także obroniona. Agresywny forhend w sam narożnik.

0:3

Oba break-pointy obronione. 40:40

0:3

Dwie piłki na przełamanie. Znakomity forhend Drapera z końcowej linii. 15:40

0:3

Coś ewidentnie stanęło w grze Polaka. Kolejny błąd - tym razem zagrał w siatkę. 15:15

0:3

Nie wygląda na razie zbyt optymistycznie drugi set. Draper z przewagą przełamania nad Polakiem. Kończy gema asem serwisowym.

0:2

Hurkacz wyrzuca piłkę na aut. Przełamanie dla Drapera.

0:1

Dwie piłki na przełamanie dla Drapera.

0:1

Przewaga Drapera, piłka wyrzucona przez Hurkacza na aut. Brytyjczyk prowadzi w drugim secie.

0:0

Piłka na przełamanie dla Hurkacza! Fenomenalny serwis na zewnątrz od Drapera.

0:0

Trochę jeszcze potrwa pierwszy gem drugiego seta. Łatwe błędy Drapera i jest 40:40 od stanu 0:30.

0:0

0:0

Zaczynamy drugiego seta! Serwuje Jack Draper.

6:3

Z drobnymi przygodami, ale Hubert Hurkacz wygrywa pierwszego seta. I to nie po tie-breaku! Bardzo dobry set w wykonaniu naszego tenisisty.

5:3

Dwie piłki setowe!

5:3

Hurkacz przejął inicjatywę w tej wymianie, ale zagrywa na koniec w siatkę. 15:15

5:3

Trzeci gem z rzędu dla Drapera. Polak wyrzucał kolejne piłki. Kolejne podejście do wygrania pierwszego seta w wykonaniu Polaka.

5:2

Baaaaardzo długa wymiana kończy się po świetnym skrócie i woleju Hurkacza. 15:15

5:2

Drugi gem z rzędu dla Drapera. Kolejne błędy Hurkacza i robi się 5:2 w pierwszym secie.

5:1

Dwie piłki na przełamanie dla Drapera. 15:40

5:1

Gem do zapomnienia. Pierwszy gem w tym meczu na konto Drapera. Za moment Polak będzie serwował po wygraną w I secie.

5:0

Podkręca tempo serwisowe Draper. 0:30. Dwa bardzo dobre podania.

5:0

Siedem asów serwisowych Hurkacza do tej pory. Fenomenalny początek meczu w jego wykonaniu. Za moment stanie przed szansą wygrania pierwszego seta.

4:0

Draper znakomicie zagrał forhendem w samą końcową linię. Perfekcyjnie zagrana piłka. 30:30

4:0

Dłuższa wymiana i znowu kończy się błędem Drapera. Brytyjczyk na razie nie ma za wiele do powiedzenia w tym meczu. 15:15

4:0

Kolejny aut Drapera. Przełamanie dla Hurkacza.

3:0

Pięknie dobiegł do piłki Hurkacz. Sprytnie za siatkę próbuje zagrać Draper. Pięknie dobiega do niej Polak. 30:15 przy podaniu rywala.

3:0

Blisko osiem minut trwał trzeci gem, ale na szczęście Hurkacz utrzymał go na swoją korzyść.

2:0

Bardzo dobrze zagrał Hurkacz. Rywal zepchnięty głęboko za linię końcową, Polak dobiegł do siatki i wolejem zagrał tuż za nią. Przewaga.

2:0

Bardzo długa wymiana, ale na szczęście Polak zgarnia punkt po dobrym forhendzie po przekątnej. Przewaga Hurkacza.

2:0

Dwie kolejne piłki wyrzucone na aut. 40:40. Równowaga.

2:0

Ofensywnie gra Draper w trakcie wymian i to przynosi czasem skutki. Polak nie zagrał piłki w kort. 30:15.

2:0

Kapitalny początek Huberta Hurkacza! Ekspresowe przełamanie.

1:0

Trzy szanse na przełamanie po tym, jak Draper zagrał w siatkę.

1:0

Pierwszy podwójny błąd serwisowy Drapera. 30:0

1:0

Dwa asy serwisowe i zagranie, którego rywal nie był w stanie odbić w kort. 40:0. Przy wymianie Polak popełnia pierwszy błąd, ale kolejny as kończy gema.

0:0

ZACZYNAMY MECZ! Serwuje Hurkacz.

Za moment zaczynamy spotkanie!

Trwa rozgrzewka!

Jako pierwszy serwować będzie Hubert Hurkacz.

Pierwszy mecz Hurkacza z Draperem miał miejsce w 2022 roku. Polak wygrał po trzysetowym boju.

Musetti rozprawił się z Kecmanoviciem w dwóch setach. Niedługo na kort wybiegnie Polak!

Zapraszamy na relację na żywo z meczu II rundy turnieju ATP Monte Carlo. To czwarte spotkanie dnia od godziny 11:00, po zakończeniu rywalizacji Kecmanović - Musetti.

Hubert Hurkacz po bardzo zaciętym boju awansował do drugiej rundy turnieju ATP Monte Carlo. Polak rozprawił się po ponad trzygodzinnym meczu z Serbem Laslo Djere - w każdym z trzech setów o wygranej decydował tie-break. W drugiej rundzie Hurkacz zmierzy się z Brytyjczykiem Jackiem Draperem. Początek meczu Hurkacz - Draper ok. godziny 16.30-17.30 (czwarty mecz od godz. 11, po zakończeniu meczu Kecmanović - Musetti).

QUIZ: Czy rozpoznasz gwiazdy światowego tenisa? Nie znać ich to wstyd dla kibica! Sprawdź się