Hubert Hurkacz RELACJA NA ŻYWO WYNIK

Autor: Super Express/Paweł Jaskolka Hubert Hurkacz RELACJA NA ŻYWO WYNIK

Hubert Hurkacz w finale turnieju ATP w Delray Beach! Christian Harrison pokonany!

2021-01-12 23:11

Hurkacz - Harrison WYNIK NA ŻYWO Półfinał Delray Beach. Hubert Hurkacz awansował do finału turnieju ATP w Delray Beach i zagra o drugi triumf w karierze. Najwyżej notowany polski tenisista (nr 35) w 1/2 finału pokonał 7:6(4), 6:4 Amerykanina Christiana Harrisona. Polak znów nie stracił seta, ale rywal zawiesił mu poprzeczkę bardzo wysoko. Poniżej zapis naszej relacji na żywo i wynik meczu Hurkacz - Harrison w 1/2 finału Delray Beach Hubert Hurkacz WYNIK półfinału.

Hurkacz - Harrison RELACJA NA ŻYWO Półinał ATP Delray Beach WYNIK LIVE ONLINE

Hubert Hurkacz od turnieju ATP w Delray Beach na Florydzie rozpoczął sezon i widać, że po okresie przygotowań jest w wysokiej formie. W boju o półfinał rywalem polskiego tenisisty był Ekwadorczyk Roberto Quiroz (nr 293), który do głównej drabinki przebił się kwalifikacjach. Hurkacz wygrał w dwóch setach 6:4, 6:4. Premia za awans do półfinału to 16 390 dolarów. Jeżeli Hurkacz awansuje do finału to wzrośnie do 22 780 dolarów, a zwycięzca zgarnie 30 840 dolarów. Hurkacz w 1/2 finału turnieju ATP Delray Beach zagra już dzisiaj, a jego rywalem będzie Amerykanin Christian Harrison (nr 789). Tenisista z USA jest bardzo nisko w rankingu, ale wynika to przede wszystkim z jego problemów zdrowotnych. Harrison zmagał się z poważnymi kontuzjami, przechodził operacje. Teraz jest zdrowy i w Delray Beach prezentuje się bardzo dobrze, ogrywając wyżej notowanych rywali. - Harrison zaczął dobrze ten sezon, pokonał Garina i półfinał będzie bardzo ciekawy. Na pewno dam z siebie wszystko! - mówi Hubert Hurkacz.

Półfinał ATP Delray Beach: Hurkacz - Harrison NA ŻYWO RELACJA LIVE w INTERNECIE

Mecz Hubert Hurkacz - Christian Harrison w 1/2 finału turnieju ATP w Delray Beach zostanie rozegrany dzisiaj we wtorek 12 stycznia 2021. Początek półfinału Hurkacz - Harrison ok. godziny 21 polskiego czasu. Portal sport.se.pl zaprasza na relację na żywo.