Hubert Hurkacz

Autor: EastNews Hubert Hurkacz

Hubert Hurkacz wygrał turniej ATP w Delray Beach! Świetna gra i wielki sukces naszego tenisisty!

2021-01-13 22:29

Hurkacz - Korda WYNIK FINAŁ ATP Delray Beach NA ŻYWO. Hubert Hurkacz wygrał turniej ATP w Delray Beach na Florydzie. Polski tenisista w całej imprezie nie stracił ani jednego seta. W finale pokonał 6:3, 6:3 20-letniego Amerykanina Sebastiana Kordę. Hurkacz, który w Delray Beach rozpoczął sezon, wygrał drugi turniej rangi ATP w karierze. Nagroda to ponad 30 tys. dolarów. Poniżej zapis relacji na żywo i wynik finału Hurkacz - Korda w Delray Beach.

Hurkacz - Korda RELACJA NA ŻYWO FINAŁ ATP Delray Beach WYNIK LIVE ONLINE

Hubert Hurkacz w finale turnieju ATP w Delray Beach zagra o drugi tytuł w karierze. Pierwszy turniej tej rangi wrocławianin wygrał półtora roku temu w Winston-Salem. Teraz Hurkacz znów pokazuje, że na twardych amerykańskich kortach czuje się znakomicie, a do nowego sezonu jest świetnie przygotowany. Najlepszy polski tenisista (nr 35) w 1/2 finału pokonał 7:6(4), 6:4 Amerykanina Christiana Harrisona. W finale rywalem Hurkacza będzie utalentowany 20-letni Sebastian Korda (nr 119 ATP). To syn Czecha Petra Kordy, byłego znakomitego tenisisty, mistrza Australian Open 1998. W półfinale pokonał 6:3, 7:5 Brytyjczyka Camerona Norrie, pokazując naprawdę dojrzały i skuteczny tenis. Korda ostatnio trenował pod okiem dwóch słynnych legend - Andre Agassiego i Steffi Graf. Wróży mu się wielką karierę i szybko się rozwija. Zwycięzca turnieju zgarnie 30 840 dolarów.

FINAŁ ATP Delray Beach Hurkacz - Korda WYNIK RELACJA NA ŻYWO w INTERNECIE

Finał Hubert Hurkacz - Sebastian Korda już dzisiaj. Początek finału turnieju ATP w Delray Beach Hurkacz - Korda o godzinie 21 polskiego czasu. Portal sport.se.pl zaprasza na relację na żywo.