ATP Delray Beach PREMIE Nagrody pieniężne Ile zarobił Hurkacz w Delray Beach Nagrody premie

2021-01-12 23:09
Hubert Hurkacz
Autor: PAP/EPA Hubert Hurkacz

ATP Delray Beach PREMIE Nagrody pieniężne Hurkacz Ile zarobił w Delray Beach NAGRODY Premie w ATP Delray Beach. Hubert Hurkacz wygrał turniej ATP w Delray Beach, pokonując w finale 6:3, 6:3 Sebastiana Kordę z USA. Polski tenisista na Florydzie rozpoczął sezon i prezentuje wysoką formę. W całej imprezie nie stracił ani jednego seta. W turnieju ATP w Delray Beach Hurkacz zarobił dużo punktów i niezłe pieniądze. Jakie są premie w ATP Delray Beach? Poniżej nagrody w ATP Delray Beach. Zobacz, ile zarobił Hurkacz w turnieju ATP Delray Beach.

ATP Delray Beach PREMIE NAGRODY Ile zarobił Hurkacz?

Hubert Hurkacz wgrał turnieju ATP w Delray Beach. Do finału awansowało bez straty seta, a w meczu o tytuł pokonał 6:3, 6:3 Amerykanina Sebastiana Kordę. Turniej na Florydzie to impreza rangi ATP 250 czyli jedna z mniejszych w cyklu. Premie w porównaniu ze Szlemami i większymi turniejami ATP są dość skromne. Hurkacz zarobił jednak w Delray Beach całkiem spore pieniądze. Jakie są premie w ATP Delray Beach? Ile już zarobił Hurkacz w turnieju na Florydzie? Jako zwycięzca turnieju zgarnął 30 840 dolarów. Pojawiły się też informacje, że dostał też kluczyki do granatowego BMW, które stało obok kortu, ale nie jest to prawda. BMW nie było nagrodą.

Hurkacz ILE ZAROBIŁ ATP Delray Beach Nagrody premie pieniądze

CH
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze