Autor: AP Hubert Hurkacz - Dusan Lajović Relacja NA ŻYWO WYNIK Pierwszy set dla Polaka ATP Bazyla LIVE

ATP Bazylea

Hubert Hurkacz gra dalej w Bazylei! Lajović pokonany w dwóch setach! ATP Bazylea Hurkacz - Lajović WYNIK RELACJA NA ŻYWO

2023-10-24 17:32

Hubert Hurkacz pokonał 7:6(2), 6:3 Dusana Lajovicia i jest w 2. rundzie turnieju ATP w Bazylei. Dla najlepszego polskiego tenisisty to pierwszy z dwóch bardzo ważnych występów, w których powalczy o awans do ATP Finals. Najpierw gra w Bazylei a potem w turnieju ATP Masters 1000 w Paryżu. Kolejnym rywalem Hurkacza będzie Niemiec Jan-Lennard Struff. Poniżej nasza relacja na żywo i wynik meczu Hurkacz - Lajović dzisiaj w Bazylei.

Na żywo

Hubert Hurkacz - Dusan Lajović

7:6, 6:3

KONIEC! GEM, SET i MECZ HURKACZ! Polak w 2. rundzie turnieju ATP 500 w Bazylei po dobrym występie

7:7, 5:3

Gem Hurkacz. Były problemy, Polak znów bronił breakpointa, ale udało się opanować sytuację. Na koniec ładny wolej Huberta przy siatce

7:6, 4:3

Gem Hurkacz PRZEŁAMANIE. Kapitalny gem Polaka. Wygrał go do zera przy serwisie rywala. Na koniec rewelacyjny return

40-0 Przepiękny wolej Hurkacza! Są breakpointy

30-0 po błędzie serwującego Serba

7:6, 3:3

Gem Hurkacz. Polak przegrywał w nim 0-30, ale potem już był skuteczny i bezbłędny

40-30 A teraz kolejny as

30-30 Piękna akcja Huberta przy siatce

0-30 Błąd Hurkacza i znów są problemy w gemie serwisowym

7:6, 2:3

Gem Lajović. Polakowi znów brakowało dokładności. Lajović obronił podanie i wraca na prowadzenie w drugim secie

15-40 Niestety forhendowy błąd Hurkacza

15-15 Piękny zaskakujący skrót Polaka

7:6, 2:2

Gem Hurkacz. Polak był w tym w gemie w opałach, bronił breakpointów. Końcówka tego gema była już jego wykonaniu doskonała. Najpierw efektowny forhend. Potem as serwisowy, już 15. w tym meczu

I znów równowaga. Podwójny błąd serwisowy Huberta

Równowaga. As serwisowy Polaka

Hubi znów broni breakpointa

40-40 Niesamowity wolej Hurkacza zagrany w bardzo trudnej sytuacji!

7:6, 1:1

Gem Hurkacz. Przewaga stopniała z 40-0 do 40-30, ale na koniec Hubi posłał asa. Mamy remis w drugim secie

40-30 Błąd Polaka i przewaga w gemie topnieje

40-0 Znów dobry mocny serwis wrocławianina

15-0 As serwisowy Polaka

7:6, 0:1

Gem Lajović. Serb obronił podanie, gem do 15. Na koniec ładny wolej serbskiego tenisisty

15-40 Atomowy forhend Polaka wzdłuż linii

0-40 Dobre serwisy Lajovicia

Początek drugiego seta. Serwuje Lajović

7:6

GEM I SET HURKACZ. Polak górą w tie-breaku, którego wygrał 7-2. Na koniec efektowna akcja przy siatce

7-2 Piękny wolej Hurkacza i pierwszy set wygrany!

6:5

Gem Hurkacz. Polak obronił podanie, na koniec znów dobry serwis. Blisko tie-breaka, ale może Hubi powalczy w kolejnym gemie

40-0 As serwisowy wrocławianina

30-0 Potężny smecz po koźle Huberta

5:5

Gem Lajović. Znów mamy remis. Polakowi brakuje często dokładności w momentach, kiedy stara się przejmować inicjatywę, sporo błędów popełnia

15-40 Serb podniósł wyraźnie swój poziom. Teraz ładny forhend

15-30 Po podwójnym błędzie serwisowym Lajovicia

5:4

Gem Hurkacz. Polak obronił pewnie podanie i wrócił na prowadzenie. Na koniec efektowny drive-volley wrocławianina, ładne zagranie z powietrza

40-15 Efektowna kontra Serba

40-0 Polak wrócił do dobrego serwowania

4:4

Gem Lajović. I mamy już niestety remis. Polak prowadził 4:1, ale roztrwonił przewagę. W tym ostatnim gemie przewaga Lajovicia topniała, ale na koniec popisał się mocnym i skutecznym forhendem

30-40 Błąd Lajovicia z bekhendu, a było już 0-40

15-40

0-30 Serb gra teraz bardziej agresywnie, a Polak popełnia błędy

4:3

Gem Lajović PRZEŁAMANIE. Kosztowne błędy Hurkacza. Na koniec znów przestrzelił, niewymuszony błąd z forhendu. Polak prowadzi, ale stracił przewagę przełamania

Znów błąd Polaka, piłka po jego zagraniu zawadziła o taśmę i wyszła w aut. Kolejny breakpoint

Równowaga. Długa wymiana, na koniec Lajović wpakował piłkę w siatkę w dobrej sytuacji

Dobry return Lajovicia. Hurkacz znów broni breakpointa

Kolejna równowaga po błędzie Polaka

40-40 Dobre serwisy Hurkacza

15-40 Znów bardzo dobra akcja Lajovicia. Hurkacz broni breakpointów

0-30 Świetny wolej Serba. Problemy Polaka w gemie serwisowym

4:2

Gem Lajović. Serb przerwał serię Polaka. Obronił podanie. Wciąż jednak bardzo dobra sytuacja Hurkacza w tym secie

4:1

Gem Hurkacz. Polak znów wygrał gema do zera przy własnym podaniu. Rośnie przewaga wrocławianina

40-0 dla Polaka, który dominuje na korcie, świetnie serwując

3:1

Gem Hurkacz PRZEŁAMANIE. Polak odskakuje rywalowi. Na koniec gema prosty błąd Lajovicia

2:1

Gem Hurkacz. Gra toczy się bardzo szybko. Hubi obronił błyskawicznie podanie, gem do zera

40-0 Hubi ma tego gema pod kontrolą

1:1

Gem Lajović. Serb wygrał go szybko i do zera

0-40 Lajović pewnie wygrywa kolejne punkty

0-30 Skuteczna akcja Serba przy siatce po dobrym serwisie

1:0

Gem Hurkacz. Polak zaczął od błędu, ale potem wspaniale serwował. Seria asów i pewnie wygrany gem, do 15

Hubert Hurkacz i Dusan Lajović są już na korcie

Mecz Stricker - Hassan właśnie się skończył. Hubert Hurkacz pojawi się na korcie ok. godziny 15.55-16.00

Witamy w naszej relacji na żywo z meczu Hubert Hurkacz - Dusan Lajović w 1. rundzie turnieju ATP w Bazylei. Początek spotkania ok. godziny 15.30-16.00

Hurkacz - Lajović Relacja NA ŻYWO ATP Bazylea Hurkacz mecz dzisiaj NA ŻYWO

Hubert Hurkacz zaczyna walkę w turnieju ATP 500 w Bazylei. W 1. rundzie jego rywalem jest Serb Dusan Lajović. Hurkacz w Bazylei walczy o cenne punkty w wyścigu o ATP Finals czyli kończące sezon nieoficjalne mistrzostwa świata (Turniej Masters). Zagra w nich ósemka najlepszych tenisistów w sezonie. Jeżeli Hurkacz pokona Lajovicia, to w 2. rundzie turnieju w Bazylei zagra z Niemcem Janem-Lennardem Struffem.

Hurkacz - Lajović NA ŻYWO Relacja live ATP Bazylea Hurkacz WYNIK meczu dzisiaj

Hubert Hurkacz i Dusan Lajović grali ze sobą trzy razy. Bilans tej rywalizacji to 3-1 dla wrocławianina. Najlepszy polski tenisistka (nr 11 ATP) i 33-letni obecnie Serb (nr 51) po raz pierwszy zmierzyli się w kwalifikacjach do turnieju ATP w Szanghaju w 2019 r. Hurkacz prowadził wtedy 4:6, 6:0, 3:0, kiedy Lajović skreczował. Rok później był pojedynek w 1. rundzie Wimbledonu. Hurkacz znów był górą - 6:3, 3:6, 6:4, 6:4. Ostatni mecz miał miejsce rok temu na mączce w Madrycie. Hurkacz pokonał wtedy Lajovicia 7:5, 6:3. Teraz powalczą w Bazylei, rodzinnych mieście Rogera Federera.

Hurkacz - Lajović WYNIK NA ŻYWO ATP Bazylea Hurkacz mecz Relacja live

Mecz Hubert Hurkacz - Dusan Lajović w 1. rundzie turnieju ATP w Bazylei zostanie rozegrany we wtorek 24 października. Początek meczu Hurkacz - Lajović o godziny 15.30-16.00 (drugi mecz od godz. 14 po meczu Stricker - Hassan). Portal sport.se.pl zaprasza na relację na żywo z meczu Hurkacz - Lajović.

QUIZ: Jesteś kibicem tenisa? Rozpoznasz tych tenisistów? Sprawdź się!