Autor: AP PHOTO Hubert Hurkacz

ATP Indian Wells

Hurkacz przegrywa po trójsetowym boju z Tommym Paulem! Mecz błędów

2023-03-13 21:14

Hurkacz – Paul RELACJA. Hubert Hurkacz stoczył niezwykle emocjonujący pojedynek w III rundzie ATP Indian Wells z Tommym Paulem. Hurkacz został przełamany jako pierwszy, ale szybko odrobił stratę i w kluczowym momencie przełamał rywala, wygrywając pierwszego seta. W kolejnych partiach gra Hurkacza jednak posypała się - popełniał dużo błędów, a co najgorsze, często przy swoim serwisie. Amerykanin bezlitośnie to wykorzystywał i wygrał dwa następne sety, zapewniając sobie tym awans do IV rundy Indian Wells. Poniżej prezentujemy zapis relacji na żywo z tego spotkania. Hurkacz – Paul WYNIK.

Hubert Hurkacz - Tommy Paul 6:4, 2:6, -:-

Hurkacz – Paul RELACJA NA ŻYWO ATP Indian Wells Hurkacz – Paul WYNIK LIVE ONLINE

Hubert Hurkacz rozpoczął zmagania w ATP Indian Wells od II rundy. W niej pokonał Alexeia Popyrina (ATP 101) 6:3, 6:3 i pewnie awansował do kolejnej rundy. Tym razem jednak poprzeczka idzie znacznie wyżej, bo zmierzy się z zawodnikiem z 19. miejsca w rankingu ATP, Tommym Paulem. Amerykanin i Polak grali ze sobą już trzykrotnie (dwa razy w 2020 i raz w 2021 roku) i za każdym razem lepszy był Hurkacz. Warto jednak przypomnieć, że od tego czasu Paul zrobił spory progres i zadomowił się w górnej części pierwszej setki rankingu ATP.