Autor: AP Hurkacz - Ruud O której godzinie gra Hurkacz mecz dzisiaj Roland Garros Polak zacznie wcześnie! KIEDY gra Hurkacz mecz dzisiaj w Paryżu 4. runda

Hurkacz - Ruud O KTÓREJ GODZINIE gra Hurkacz mecz dzisiaj Roland Garros Polak dziś zacznie wcześnie! KIEDY gra Hurkacz mecz dzisiaj w Paryżu 4. runda

2022-05-30 9:05

Hurkacz - Ruud O której godzinie gra Hurkacz mecz dzisiaj Roland Garros KIEDY gra Hurkacz - Ruud GODZINA meczu dzisiaj w Paryżu 4. runda w Paryżu. Hubert Hurkacz dzisiaj zagra w IV rundzie Roland Garros, a jego rywalem będzie Casper Ruud (nr 8.). Polak i Norweg zagrają ze sobą po raz pierwszy. Hurkacz w tej edycji Roland Garros spisuje się zaskakująco dobrze. Nie stracił jeszcze seta, na korcie spędził mało czasu i po raz pierwszy w karierze zagra w drugim tygodniu Roland Garros. - Bardzo się z tego cieszę - powiedział Hurkacz. Roland Garros Hurkacz - Ruud KIEDY mecz? O której gra Hurkacz dzisiaj

Hubert Hurkacz już dzisiaj zagra mecz w IV rundzie Roland Garros, a jego rywalem będzie Norweg Casper Ruud (nr 8 ATP). Mecz Hurkacz - Ruud zacznie się ok. godziny 12.30-13.00, jako drugie spotkanie od godz. 11 po meczu kobiet Giorgi - Kasatkina (2-3 sety). Hubert Hurkacz po raz pierwszy zagra w drugim tygodniu Roland Garros. Awans do IV rundy wywalczył, pokonując 7:5, 6:2, 6:1 Belga Davida Goffina i rewanżując mu się za niedawną porażkę w Rzymie.

Hurkacz - Ruud O KTÓREJ GODZINIE gra Hurkacz mecz dzisiaj Roland Garros

Hubert Hurkacz i Casper Ruud zagrają z sobą po raz pierwszy. Norweg w sobotni wieczór stracił dużo sił, walcząc aż pięć setów z Włochem Lorenzo Sonego (6:2, 6:7, 1:6, 6:4, 6:3). To bardzo solidny tenisista, który w poprzednim sezonie zadomowił się w czołówce rankingu ATP i grał w kończących sezon ATP Finals. Zdaniem bukmacherów w meczu Hurkacz - Ruud nie ma zdecydowanego faworyta. Nieco wyżej oceniane są szanse tenisisty z Norwegii.

Hurkacz O KTÓREJ GODZINIE mecz dzisiaj w Paryżu Roland Garros 30.05

Hubert Hurkacz przed meczem z Davidem Goffinem mówił, że spodziewa się długiego i ciężkiego boju. Zacięty był tylko pierwszy set. Później dominował już Hurkacz, a Goffin gasł, zmagając się z kontuzją. - Warunki panujące na tym korcie pomogły w tym, że ten mecz był nieco krótszy. Kort był szybszy niż w Rzymie - powiedział Hurkacz. - Na pewno zagrałem solidne spotkanie, szczególnie w pierwszym secie. Później David nie czuł się najlepiej. To było dla niego trudne - dodał Polak. W paryskim turnieju Hurkacz nie stracił jeszcze ani jednego seta. To może mieć kluczowe znaczenie.

Hurkacz O której gra Roland Garros 4. runda Hurkacz KIEDY kolejny mecz

Hubert Hurkacz w poprzednim sezonie wygrał tylko jeden mecz na mączce. Przemęczony Polak miał wtedy problemy ze zdrowiem. Teraz spisuje się znakomicie. - Cieszę się, że jest progres i na mączce czuję się bardziej komfortowo - powiedział Hurkacz, który ma szczególną motywację. Jego amerykański trener Craig Boynton zapuścił wielką siwą brodę. - Jest okropna. Muszę wygrać większy turniej, bo obiecał, że wtedy ją zetnie - zdradził ze śmiechem Hurkacz. - Jestem bardzo szczęśliwy z awansu do drugiego tygodnia Roland Garros. Nigdy nie byłem tutaj tak daleko, to świetne uczucie. Gra przy tak wspaniałej francuskiej publiczności to wielka przyjemność - stwierdził Hurkacz, który po raz pierwszy zagra z Caspetrem Ruudem.

Hurkacz - Ruud KIEDY gra Hurkacz Roland Garros O której gra Hurkacz kolejny mecz

Mecz Hubert Hurkacz - Casper Ruud zostanie rozegrany w poniedziałek 30 maja 2022 r. Początek meczu Hurkacz - Ruud ok. godziny 12.30-13.00 (drugi mecz od godz. 11 po meczu kobiet Kasatkina - Giorgi). Transmisje TV z Roland Garros na antenach Eurosportu 1 i 2.

QUIZ: Jesteś kibicem tenisa? Rozpoznasz te tenisistki? Sprawdź się!