Hubert Hurkacz

Autor: AP Hurkacz - Van De Zandschulp RELACJA NA ŻYWO Roland Garros Hurkacz - Van De Zandschulp WYNIK RELACJA LIVE ONLINE

Hubert Hurkacz ODPADŁ z Roland Garros w I rundzie! Polak wygrał dwa pierwsze sety, ale potem zgasł

2021-05-31 1:19

Hurkacz - Van De Zandschulp NA ŻYWO Roland Garros WYNIK LIVE. Hubert Hurkacz jako pierwszy z Polaków zaczął walkę w paryskim Roland Garros i niestety już odpadł. Tenisista z Wrocławia po pięciu setach walki przegrał w I rundzie 7:6(5), 7:6(4), 2:6, 2:6, 4:6 z Holendrem Boticiem Van De Zandschulpem, który do głównej drabinki przebił się w kwalifikacjach. Forma Hurkacza była dużą niewiadomą. W Roland Garros Hurkacz zagrał po chorobie. Zmagał się z infekcją, a później nadrabiał treningowe zaległości. Niestety na początku trzeciego seta zaczął opadać z sił. Poniżej zapis naszej relacji na żywo i wynik meczu Hurkacz - Van De Zandschulp w I rundzie French Open.

Hurkacz - Van De Zandschulp NA ŻYWO RELACJA LIVE WYNIK Roland Garros ONLINE

Hubert Hurkacz już dzisiaj późno popołudniu zaczyna walkę w Roland Garros 2021. Polak rozstawiony jest z numerem 19. Tenisista z Wrocławia po sukcesie w Miami Open próbował pójść za ciosem na kortach ziemnych, ale pierwsze występy Hurkacza na mączce w tym sezonie nie były udane. Ostatni mecz Polak rozegrał w Rzymie, kreczując w trakcie pojedynku z Włochem Lorenzo Musettim. Przemęczenie i wirus osłabiły Hurkacza. Z powodu infekcji Hubi musiał poświęcić we Wrocławiu sporo czasu na regenerację i dojście do pełnego zdrowia. Potem nadrabiał treningowe zaległości. Z pewnością może brakować mu rytmu meczowego. A w I rundzie Roland Garros Hurkacz zagra z Holendrem Van De Zandschulpem (nr 154), który do głównej drabinki w Paryżu przebił się w kwalifikacjach. Ma zatem już za sobą trzy wygrane mecze na kortach French Open. To może być dużym atutem rywala Polaka.

Hurkacz - Van De Zandschulp RELACJA NA ŻYWO French Open Hurkacz WYNIK LIVE ONLINE

Mecz Hubert Hurkacz - Botic Van De Zandschulp w I rundzie Roland Garros zostanie rozegrany w niedzielę 30 maja 2021. Początek meczu Hurkacz - Van De Zandschulp w niedzielę ok. godzimy 17.30-18.00 (czwarty mecz od godz 11 po dwóch meczach kobiet i jednym mężczyzn), choć to zależeć będzie od tego, ile potrwają poprzedzające mecz Polaka pojedynki. Portal sport.se.pl zaprasza na relację na żywo