Iga Świątek

i

Autor: Instagram Iga Świątek

Zamieniła rakietę na skrzypce?

Iga Świątek gra na skrzypcach? WIDEO pojawiło się w internecie, zobacz co wydarzyło się dalej!

2022-11-25 11:00

Iga Świątek po zakończonym sezonie i krótki urlopie na Karaibach wróciła do Polski, gdzie przygotowuje się do nowego sezonu, ale też wypełnia zobowiązania wobec sponsorów. Najlepsza tenisistka na świecie kręciła już reklamę, a teraz wzięła udział w kolejnej ciekawej imprezie, na której... złapała w ręce skrzypce. Jak jej poszło muzykowanie? I czy Iga Świątek zamienia tenisową rakietę na skrzypce? Poniżej wideo.

Iga Świątek jest w Polsce, gdzie trenuje, przygotowując się do nowego sezonu. Najbliższy występ liderki rankingu WTA to pokazowa Światowa Liga Tenisa w Dubaju (19-24 grudnia) a potem United Cup w Australii czyli rozgrywki międzynarodowe drużyn mieszanych, gdzie tenisistka zagra w reprezentacji Polski m.in. z Hubertem Hurkaczem (29 grudnia - 8 stycznia). Iga Świątek po długim i pełnym sukcesów sezonie wypoczywała na Karaibach, gdzie w luksusowym kurorcie wcieliła się nawet w rolę instruktorki tenisa. Teraz przyszedł już czas na treningi i przygotowania do występów w kolejnym sezonie, w którym Polka będzie bronić pozycji liderki i wielu punktów.

Iga Świątek złapała za skrzypce WIDEO

Iga Świątek trenuje i wypełnia zobowiązania wobec sponsorów. Niedawno kręciła reklamę, a teraz wzięła udział w imprezie, gdzie spotkała się m.in. z polskim triem smyczkowym. Tenisistka i artystki ucięły sobie pogawędkę, pozując do zdjęć. Iga Świątek pozowała nawet ze skrzypcami, ale potem dość szybko pozbyła się instrumentu, oddając go właścicielce. "Skrzypce leżą w jej rękach tak dobrze, jak rakieta" - skomentowała wideo Sara Malinowska, członkini smyczkowego tria. Poniżej to WIDEO.

Iga Świątek zdradziła, czy wybiera się na mundial!

Iga Świątek odpadła z WTA Finals, ale to był i tak świetny sezon. Lepszy niż Roberta Lewandowskiego?
Najnowsze