Iga Świątek i Przyjaciele dla Ukrainy

i

Autor: "Iga Świątek i Przyjaciele dla Ukrainy" "Iga Świątek i Przyjaciele dla Ukrainy"

Wyjątkowa impreza

Iga Świątek i Agnieszka Radwańska szykują się do meczu charytatywnego! Wielkie wydarzenie dla Ukrainy już 23 lipca, ostatnia szansa

2022-07-20 15:40

Już 23 lipca odbędzie się wspaniałe charytatywne wydarzenie "Iga Świątek i Przyjaciele dla Ukrainy". Głównym punktem imprezy będzie mecz miksta Świątek/Martyn Pawelski - Agnieszka Radwańska/Serhij Stachowski. W TAURON Arenie Kraków pojawią się też ukraińskie gwiazdy sportu - Elina Switolina i Andrij Szewczenko. Do tego Świątek i Radwańska rozegrają pokazowego seta! Całkowity dochód ze sprzedaży biletów będzie przekazany na pomoc Ukrainie. To ostatnia szansa na zakup biletów!

Świątek i Radwańska są już po wspólnych treningach, przygotowujących je do charytatywnego meczu pokazowego, który już w najbliższą sobotę. „Iga Świątek i Przyjaciele dla Ukrainy” to unikatowe w skali całego świata charytatywne wydarzenie sportowe – w tym samym czasie na korcie będzie można zobaczyć najlepszych tenisistów z Polski i Ukrainy. Zmierzą się, by poprzez siłę sportu zbierać środki na pomoc Ukrainkom i Ukraińcom w czasie wciąż trwającej wojny. Najlepsza tenisistka świata, Iga Świątek, rozegra jeden set singla z Agnieszką Radwańską. W pokazowym meczu miksta zmierzą się dwa duety: ukraiński tenisista Serhij Stachowski i Agnieszka Radwańska oraz Iga Świątek i doskonale rokujący polski junior Martyn Pawelski. 

Oniemieliśmy, gdy zobaczyliśmy to zdjęcie Igi Świątek. Na co dzień tak nie wygląda, trudno oderwać wzrok

Świątek i Radwańska są już po wspólnych treningach przed charytatywnym meczem!

Już w sobotę charytatywny mecz „Iga Świątek i Przyjaciele dla Ukrainy”. Radwańska zagra ze Świątek

Wydarzenie rozpocznie się już o godzinie 12.00 niespodzianką artystyczną, którą Iga Świątek i jej zespół wraz z Event-Factory (organizatorzy meczu) przygotowali dla wszystkich, którzy zdecydowali się kupić bilety. Całkowity dochód z ich sprzedaż trafi do trzech organizacji, które od początku wojny w Ukrainie niosą pomoc najbardziej potrzebującym.

United 24 to oficjalny fundusz pomocowy Ukrainy, który w ramach zebranych środków zapewni pomoc medyczną dzieciom, UNICEF Polska wspiera najmłodszych mieszkańców Ukrainy, którzy przebywają obecnie w Polsce, zaś fundacja Elivy Stivoliny – ukraińskiej tenisistki, która będzie sędziowała pokazowe mecze – pomaga bezpośrednio tenisistom i ich rodzinom, które uciekają przed wojną. To do nich trafią wszystkie środki, które zostaną zebrane w trakcie wydarzenia. Gościem specjalnym wydarzenia będzie były ukraiński piłkarz i oficjalny ambasador United 24 Andrij Szewczenko.

Rosyjska tenisistka Daria Kasatkina skrytykowała wojnę na Ukrainie. Płacze i boi się zemsty Putina!

QUIZ. Ile wiesz o Idze Świątek?

Pytanie 1 z 11
Gdzie urodziła się Iga Świątek?

Ostatnie bilety są nadal dostępne w sprzedaży za pośrednictwem strony internetowej: https://www.ticketmaster.pl/artist/iga-swiatek-i-przyjaciele-dla-ukrainy-bilety/1144183?language=pl-pl. Zostało tylko kilka dni, aby zakupić bilet i zobaczyć na żywo mecz najlepszych polskich tenisistek. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.igaswiatek.pl oraz Ticket Master. Otwarcie bram do TAURON Areny Kraków nastąpi tuż po godzinie 10.00

Organizatorzy: Iga Świątek wraz zespołem, Event-Factory

Sponsor Główny: PZU

Sponsorzy: KGHM, Circle K, Wasa, PGNiG

Partnerzy: Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie, Ticket Master, TAURON Dystrybucja S.A.

Patroni medialni: RMF, Onet, AMS, TVP Sport

Miasto Gospodarz: Miasto Kraków

Partnerzy techniczni: ASICS, Tecnifibre, Polski Związek Tenisowy

Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Czykier: chciałbym zagrać mecz z Igą Świątek
Najnowsze