KIEDY gra Iga Świątek WTA Toronto DRABINKA LOSOWANIE Z KIM gra Iga Świątek? Polka czeka na rywalkę

i

Autor: AP KIEDY gra Iga Świątek WTA Toronto DRABINKA LOSOWANIE Z KIM gra Iga Świątek? Polka czeka na rywalkę

Iga Świątek KIEDY gra kolejny turniej WTA Plany startowe Igi Świątek TERMINARZ lato 2022

2022-07-11 9:39

KIEDY gra Iga Świątek kolejny turniej WTA? Jakie są plany startowe Igi Świątek TERMINARZ Iga Świątek KIEDY gra kolejny mecz. Iga Świątek kończy już urlop i wznawia treningi. Polska liderka rankingu z Wimbledonu odpadła już w III rundzie, przerywając swoją serię 37 zwycięstw, ale przynajmniej mogła dłużej odpocząć i zregenerować się przed kolejną częścią sezonu. Jej fani zastanawiają się już, kiedy gra Iga Świątek kolejny turniej i jakie są plany startowe Igi Świątek. Przed naszą najlepszą tenisistką seria turniejów w Ameryce Północnej, ale wcześniej wystąpi w Polsce. Iga Świątek KIEDY gra kolejny turniej?

Iga Świątek KIEDY gra kolejny turniej WTA Iga Świątek PLANY STARTOWE 2022

Iga Świątek z Wimbledonu odpadła już w III rundzie, ale dzięki temu mogła wyskoczyć na dłuższe i jakże zasłużone wakacje. Liderka rankingu WTA spędziła tydzień nad Lago di Garda, wielkim jeziorem położonym wśród Alp w północnej Italii. Iga Świątek wypoczywała tam w towarzystwie Darii Abramowicz. Psycholog tenisistki jest wytrawną żeglarką, więc panie pływały po jeziorze, podziwiając cudowne górskie widoki. Pod koniec urlopu Świątek obejrzała też finał Wimbledonu kobiet, delektując się włoskimi lodami. „Nawet na wakacjach tenis był wciąż obecny” – skomentowała zabawne zdjęcie.

KIEDY gra Iga Świątek kolejny turniej WTA PLANY STARTOWE Igi Świątek 2022

Iga Świątek po urlopie nad Lagi do Garda wyskoczyła na Grand Prix Austrii. Tenisistka podziwiała gwiazdy Formuły 1. - Bawiłam się mega - zdradziła w rozmowie z ElevenSports. - Odpoczęłam i to jest dla mnie najważniejsze, bo pierwsza część sezonu była wymagająca. Teraz czekają mnie nowe wyzwania, najpierw po raz pierwszy będę grała turniej WTA w Polsce, więc to jest bardzo ekscytujące - dodała Iga Świątek. - Będzie dużo na pewno zainteresowania. Później polecimy do Ameryki i będzie Toronto, Cincinnati i US Open, więc jestem bardzo podekscytowana. Treningi zaczynam we wtorek i mam nadzieję, że wciąż będę mogła podejść do tego bez oczekiwań i po prostu pracować dzień za dniem. Mam nadzieję, że uda mi się chociaż w części grać tak dobrze jak w pierwszej połowie sezonu - stwierdziła Iga Świątek.

Iga Świątek KIEDY kolejny turniej WTA KIEDY gra Iga Świątek TERMINARZ

Iga Świątek do gry wróci 23 lipca w Krakowie, gdzie zagra w pokazowym meczu z Agnieszką Radwańską. Potem turniej WTA w Warszawie (mączka), a potem już seria występów na kortach twardych w Ameryce Północnej. Finałem tej części sezonu będzie oczywiście US Open. Poniżej plany startowe Igi Świątek na najbliższe tygodnie.

  • 23 lipca - Kraków, mecz pokazowy z Agnieszką Radwańską
  • 25 lipca - WTA Warszawa
  • 8 sierpnia - WTA Toronto
  • 15 sierpnia - WTA Cincinnati
  • 29 sierpnia - US Open
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze