Iga Świątek - Rybakina O której godzinie gra Iga Świątek mecz dzisiaj w nocy 4. runda Australian Open Polka zacznie bardzo późno! KIEDY gra Iga Świątek

i

Autor: AP Iga Świątek - Rybakina O której godzinie gra Iga Świątek mecz dzisiaj w nocy 4. runda Australian Open Polka zacznie bardzo późno! KIEDY gra Iga Świątek

Australian Open 2023

Iga Świątek - Rybakina O której godzinie gra Iga Świątek mecz dzisiaj w nocy Australian Open Polka zacznie późno! KIEDY gra Iga Świątek 4. runda

2023-01-21 20:09

O której gra Iga Świątek - Rybakina GODZINA Australian Open KIEDY Iga Świątek 4. runda. Iga Świątek już dzisiaj w nocy zagra z Jeleną Rybakina w 4. rundzie Australian Open. A my mamy niestety fatalne wiadomości dla polskich kibiców. Kiedy zacznie się mecz Świątek - Rybakina, w naszym kraju będzie środek nocy. Trzeba nastawić budzik i zaparzyć mocną kawę, bo mecz Świątek - Rybakina to starcie dwóch mistrzyń Szlemów. Reprezentantka Kazachstanu latem wygrała Wimbledon. Sprawdź, kiedy gra Iga Świątek w 4. rundzie Australian Open Iga Świątek O której gra kolejny mecz.

Spis treści

Iga Świątek w 4. rundzie Australian Open zagra z Jelena Rybakiną i niestety mecz zacznie się późno w nocy. Poznaliśmy PLAN GIER., który nie ucieszy polskich kibiców Mecz Świątek - Rybakina zacznie się po godzinie 2.30 w nocy polskiego czasu (noc z soboty na niedzielę), jako drugie spotkanie od godz. 1 na Rod Laver Arena, głównej arenie, po meczu debla. Poniżej więcej informacji.

O której gra Iga Świątek - Rybakina KIEDY gra Iga Świątek 4. runda Australian Open

Mecz Iga Świątek - Jelena Rybakina zapowiada się bardzo interesująco. O ćwierćfinał zagrają liderka rankingu, mistrzyni US Open i Roland Garros oraz mistrzyni Wimbledonu. - Na pewno Iga jest bardzo silna fizycznie i mentalnie - mówi Jelena Rybakina pytana o mecz z Igą Świątek. - Ale myślę, że jeśli będę grał swoją grę, agresywnie, będę solidna od początku do końca, mam szansę. Postaram się dać z siebie wszystko - dodała Rybakina, która w poprzedniej rundzie rozprawiła się z Amerykanką Danielle Collins (6:2, 5:7, 6:2), ubiegłoroczną pogromczynią Igi Świątek w półfinale Australian Open.

Iga Świątek - Rybakina O której godzinie gra Iga Świątek mecz dzisiaj w nocy Australian Open KIEDY gra Iga Świątek

Iga Świątek w 3. rundzie rozgromiła 6:0, 6:1 Hiszpankę Cristinę Bucsę.  - Z każdym meczem czuję się tutaj coraz pewniej - powiedziała Iga Świątek, która w rozgrywkach seniorskich zagrała z Rybakiną tylko raz. Pokonała ją ponad rok temu w Ostrawie, wygrywając 7:5, 6:2. - Kort tam był bardzo wolny, zupełnie inny niż tutaj. Dlatego taktycznie ciężko mi cokolwiek z tego meczu wyciągnąć. Na pewno mój trener przygotuje mnie dobrze i da mi kilka cennych wskazówek - stwierdziła teraz Iga Świątek. - Grałyśmy ze sobą też niedawno w Dubaju, ale to była pokazówka, więc traktowałam to trochę jako trening - dodała polska liderka rankingu WTA.

Iga Świątek - Rybakina GODZINA O której gra Iga Świątek mecz dzisiaj w nocy 4. runda

Długonoga Jelena Rybakina zajmuje 25. miejsce w rankingu, ale jej pozycja jest mocno zaniżona przez to, że nie przyznawano punktów za Wimbledon, gdzie pochodząca z Rosji tenisistka sprawiła sensację, pokonując w finale Ons Jabeur i sięgając po pierwszy wielkoszlemowy triumf w karierze. - Szczerze mówiąc, nie oglądałam Wimbledonu po mojej porażce, bo byłam już wtedy na wakacjach - wyznała Iga Świątek. - Ale wiem, że to solidna zawodniczka, a z jej serwem może dokonać wielkich rzeczy. Znamy się jeszcze z czasów juniorskich - dodała Polka.

Iga Świątek KIEDY gra 4. runda Australian Open O której gra Iga Świątek mecz z Rybakiną

Jelena Rybakina reprezentuje Kazachstan, ale jest praktycznie Rosjanką. Urodziła się w Moskwie i do 2018 r. reprezentowała Rosję. Potem Kazachstan złożył jej propozycję. Obiecał wsparcie finansowe za reprezentowanie tego państwa. Rybakina zgodziła się i dzięki temu mogła zostać mistrzynią Wimbledonu. - Pamiętam, że grałyśmy ze sobą jako juniorki w fiale Trofeo Bonfiglio na mączce. Przegrałam. Byłam strasznie zestresowana, że w internecie leciała transmisja na żywo i po prostu nie mogłam się przez to skupić. W tej chwili wydaje się to surrealistyczne. Ale myślałam sobie: "nie wiem, kto mnie obserwuje. To internet. To jest ogromne" - wspominała ze śmiechem Iga Świątek.

Iga Świątek O której gra mecz 4. runda Australian Open Kiedy mecz Igi Świątek

Mecz Iga Świątek - Jelena Rybakina w 4. rundzie Australian Open 2023 zostanie rozegrany w niedziele 22 stycznia. Początek meczu Świątek - Rybakina po godzinie 2.30 nad ranem polskiego czasu (drugi mecz od godz. 1). Transmisja TV z Australian Open 2023 na antenach Eurosportu 1 i 2 oraz online w Eurosporcie Extra w Playerze.

Super Tenis (20.01)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze