Iga Świątek podpisała nowy 4-letni kontrakt, ważna decyzja! [ZDJĘCIA]

i

Autor: Twitter Iga Świątek podpisała nowy 4-letni kontrakt, ważna decyzja! [ZDJĘCIA]

Nowa umowa mistrzyni

Iga Świątek podpisała nowy 4-letni kontrakt, ważna decyzja! [ZDJĘCIA]

2023-06-15 11:21

Iga Świątek podpisała nowy 4-letni kontrakt z firmą Tecnifibre, francuskim producentem rakiet. Polka związała się umową z tym partnerem już pod koniec 2020 r., zaraz po pierwszym triumfie w Roland Garros. Teraz Iga Świątek zdecydowała się przedłużyć umowę, oczywiście na nowych dużo lepszych warunkach. "IGA 2026. Z dumą ogłaszamy, że Iga Świątek, nr 1 na świecie, będzie zawodniczką Tecnifibre przez (co najmniej) kolejne 4 lata" - poinformował z dumą producent rakiet, zmieniając nawet nazwę profilu na Twitterze na... Swiateknifibre.

Iga Świątek z firmą Tecnifibre związana jest od grudnia 2020 r. Trzykrotna mistrzyni French Open wcześniej grała amerykańskimi rakietami Prince. Również tego sprzętu Iga Świątek używała, gdy w październiku 2020 na kortach im. Rolanda Garrosa w fenomenalnym stylu wygrała po raz pierwszy paryskiego Szlema. Potem mogła wybierać w ofertach i zdecydowała się nawiązać współpracę z francuskim producentem Tecnifibre. Współpracę kontynuowała przez kolejne sezony. Tuż przed Roland Garros 2023 firma zorganizowała Polce sympatyczną uroczystość z pracownikami. Iga dostała m.in. wielki tort z tiramisu w kształcie tenisowego kortu. Pewnie wtedy przedłużono kontrakt, a teraz Francuzi pochwalili się tym w mediach społecznościowych.

Iga Świątek i Rafael Nadal razem na Majorce! Polka zachwyciła Hiszpana! [ZDJĘCIA, WIDEO]

Iga Świątek w środę wzięła udział w ceremonii zakończenia roku w Akademii Rafaela Nadala na Majorce. Wygłosiła mowę do absolwentów i bawiła się świetnie (poniżej galeria zdjęć). Przed Polką krótki odpoczynek, a potem treningi na trawie. Kolejny turniej 26 czerwca w Bad Homburg w zachodnich Niemczech.

Sprawdziliśmy, ile Iga Świątek zarobiła w całej karierze! Do Radwańskiej jeszcze jej sporo brakuje!

Najnowsze