Świątek - Riske TRANSMISJA TV NA ŻYWO Gdzie obejrzeć WTA Madryt Świątek - Riske Na jakim programie Iga Świątek w TV

i

Autor: AP Świątek - Riske TRANSMISJA TV NA ŻYWO Gdzie obejrzeć WTA Madryt Świątek - Riske Na jakim programie Iga Świątek w TV

Iga Świątek przyjęła szczepionkę przeciwko COVID-19. Zwróciła się do fanów, czeka już tylko na jedno [ZDJĘCIE]

2021-05-23 9:41

Iga Świątek przyjęła właśnie szczepienie przeciwko COVID-19. Młoda gwiazda polskiego tenisa pokazała zdjęcie po przyjęciu szczepionki, po czym zwróciła się do fanów na całym świecie. Okazuje się, że przyjęcie medykamentu bardzo uspokoiło naszą sportsmenkę i jej team, który także przyjął szczepienia. Polka odpoczywa przed podjęciem kolejnych wyzwań sportowych, a ona sama czeka już tylko na jedno. Jej słowa obrazują, jak wielkim czynnikiem w tenisie są fani, bez których mecze na największych turniejach tracą masę uroku.

Iga Świątek postanowiła się zaszczepić przeciwko COVID-19. Polska sportsmenka, która ma za sobą niezwykle udany turniej w Rzymie, postanowiła, wraz ze swoim teamem, poddać się szczepieniu, które miało ją bardzo uspokoić. Trzeba pamiętać bowiem, że nasza tenisistka prowadzi bardzo aktywny tryb życia i dużo podróżuje, to też przyjęcie lekarstwa było dla niej kwestią niezbędną. Sama umieściła w swoich mediach społecznościowych zdjęcie po przyjęciu szczepienia, a także powiedziała, za czym tęskni i na co czeka.

Rafał Gikiewicz ofiarą OBRZYDLIWEGO hejtu. Bramkarz brutalnie zwyzywany przez fana, karygodne zachowanie (ZDJĘCIE)

Iga Świątek poddała się szczepieniu przeciwko COVID-19. Jest bardzo zadowolona

Świątek przyjmując szczepionkę przeciwko koronawirusowi z Wuhan, wyznała, że w końcu czuje wielką ulgę i osiągnęła poczucie bezpieczeństwa, a sama docenia możliwość darmowego szczepienia. Zważając na fakt, jak często nasza najlepsza tenisistka podróżuje i jak dynamiczny tryb życia prowadzi, to nie ma się jej co dziwić. Szczepieniu poddali się także wszyscy członkowie teamu naszej reprezentantki.

- Zaszczepiona - ja i cały Team Światek. Bardzo doceniam tę możliwość, bo daje dużo większy spokój i poczucie bezpieczeństwa w związku z podróżami i życiem w tourze. - napisała Iga Świątek na swoim Twitterze.

Zwyciężczyni poprzedniej edycji Rolanda Garrosa powiedziała także, na co czeka i odezwała się do swoich fanów na całym świecie.

Młody kibic, który świętował mistrzostwo Atletico Madryt nie żyje. Miał tylko 14 lat, tragiczny wypadek, lekarze walczyli o jego życie

Jan Tomaszewski MIAŻDŻY Paulo Sousę. "To SKANDAL! Nie rozumiem tego, że..." | Futbologia

Iga Świątek czeka na kibiców

Iga Świątek, w swoim poście na portalu społecznościowym Twitter zaznaczyła, że bardzo czeka na kibiców na kortach. Tenisistka przyznaje, że jest to czynnik, którego jej najbardziej brakuje w trakcie zawodów. Na całe szczęście, na paryskich kortach pojawią się już fani. Według wstępnych założeń do 8 czerwca na trybunach będzie mogło zagościć 5388 uczestników. Liczba ta wzrośnie po 9 czerwca, kiedy to na kortach będzie mogło pojawić się 13 146 fanów.

- Wracamy do pracy i czekamy na kibiców na trybunach - bardzo Was brakuje.- powiedziała Świątek

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze