Iga Świątek: Z KIM gra kolejny mecz w Tokio 2020? II runda IO. Kiedy mecz Świątek? Rywalka Polki

2021-07-24 9:03
Iga Świątek
Autor: AP PHOTO Iga Świątek: Z KIM gra kolejny mecz w Tokio 2020? II runda IO. Kiedy mecz Świątek? Rywalka Polki

Piekny początek olimpijskiego turnieju zaliczyła Iga Świątek. Polka rozgromiła w I rundzie Tokio 2020 Niemkę Monę Barthel 6:2, 6:2. Do wygranej potrzebowała zaledwie 67 minut. W świetnym stylu zameldowała się w II rundzie IO Tokio 2020. Wielu fanów zadaje sobie pytanie, z kim przyjdzie jej się mierzyć w kolejnym spotkaniu! Z KIM gra Iga Świątek kolejny mecz w Tokio 2020? DRABINKA Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. Iga Świątek KIEDY gra kolejny mecz? II runda IO Tokio 2020 Iga Świątek DRABINKA.

Tokio 2020: II runda - z kim gra Iga Świątek? Rywalka Igi Świątek

Stało się to, czego oczekiwali wszyscy polscy fani tenisa. Iga Świątek jest jedną z faworytek do walki o medale podczas Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. Polka w I rundzie imprezy, na której ma przyjemność debiutować mierzyła się z Niemką, Moną Barthel. Reprezentantka naszego kraju zaprezentowała się bardzo dobrze, choć nie uniknęła drobnych problemów. To było drugie spotkanie zawodniczek w historii. W 2018 roku Świątek wygrała 6:3, 6:2. Tym razem oddała Niemce jeszcze jednego gema mniej! Wynik kapitalny (6:2, 6:2), choć drobnych problemów nie brakowało! Te można próbować zrzucić na olimpijską tremę! Teraz powinno być już tylko lepiej. Kibice zastanawiają się, jak wygląda drabinka IO Tokio 2020. Polka musi nieco poczekać, by poznać swoją rywalkę! Kiedy Iga Świątek gra kolejny mecz podczas Tokio 2020? II runda IO Tokio 2020 Iga Świątek DRABINKA.

Zobacz, jaki urodzinowy prezent dostała Iga Świątek. Pochwaliła się nim jeszcze przed wyjątkowym dniem.

Rywalka Igi Świątek - II runda IO Tokio 2020

Z kim zagra Iga Świątek w drugiej rundzie turnieju olimpijskiego Tokio 2020? Polka ma mierzyć się z lepszą zawodniczką z pary Paula Badosa (nr 29 WTA) - Kristina Mladenović (nr 63 WTA). Obie rywalki zna bardzo dobrze. Po trzysetowym boju lepsza okazała się Badosa. Ta wygrała 6:7(4), 6:3, 6:0 i zameldowała się w drugiej rundzie. Mecz Świątek - Badosa ma odbyć się 26 lipca.

Tajemnicza klątwa Igrzysk Olimpijskich. To ciągle się powtarza | Kiedyś to było

Czy Iga Świątek zdobędzie medal podczas IO Tokio 2020? Głosuj w naszej sondzie!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze