Tajemnicza klątwa Igrzysk Olimpijskich. To ciągle się powtarza | Kiedyś to było

2021-07-23 15:39
Tajemnicza klątwa Igrzysk Olimpijskich. To ciągle się powtarza!
Autor: Piotr Dąbrowski / SE Tajemnicza klątwa Igrzysk Olimpijskich. To ciągle się powtarza!

Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 rozpoczęły się od uroczystej ceremonii otwarcia. Chorążymi reprezentacji Polski podczas tego wyjątkowego święta byli Paweł Korzeniowski i Maja Włoszczowska. Z historią osób niosących flagę wiąże się pewna historia. Wiele osób mówi o... tajemniczej klątwie Igrzysk Olimpijskich. Czy ta popadnie także naszym zawodników desygnowanych do roli chorążego podczas Tokio 2020? W nowej produkcji Super Expressu "Kiedyś to było" opowiada o tym legenda działu sportowego, pan Dariusz Chrabałowski.

Ruszają Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020, a to idealny moment, by przypomnieć wiele niesamowitych historii związanych z najbardziej prestiżową, historyczną imprezą sportową. Rozpoczynamy nowy cykl filmów wideo "Kiedyś to było" przygotowany przez legendarnego dziennikarza "Super Expressu". Pan Dariusz Chrabałowski pracuje w dziale sportowym redakcji od 30 lat! Wspomnień i historii związanych z igrzyskami olimpijskimi nie brakuje. Swoją olbrzymią wiedzą postanowił podzielić się z czytelnikami i użytkownikami "Super Expressu" i Sport.se.pl! Zapoznajcie się z pierwszym odcinkiem programu "Kiedyś to było"! Rozpoczynamy - tak jak w przypadku samej imprezy Tokio 2020 - od ceremonii otwarcia!

Obejrzyjcie pierwszy odcinek programu "Kiedyś to było" Dariusza Chrabałowskiego na Sport.se.pl i YouTube Super Express Sport!

Klątwa igrzysk olimpijskich trwa od lat! | Kiedyś to było
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze