Tajemnicza klątwa Igrzysk Olimpijskich. To ciągle się powtarza!

i

Autor: Piotr Dąbrowski / SE Tajemnicza klątwa Igrzysk Olimpijskich. To ciągle się powtarza!

Tajemnicza klątwa Igrzysk Olimpijskich. To ciągle się powtarza | Kiedyś to było

Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 rozpoczęły się od uroczystej ceremonii otwarcia. Chorążymi reprezentacji Polski podczas tego wyjątkowego święta byli Paweł Korzeniowski i Maja Włoszczowska. Z historią osób niosących flagę wiąże się pewna historia. Wiele osób mówi o... tajemniczej klątwie Igrzysk Olimpijskich. Czy ta popadnie także naszym zawodników desygnowanych do roli chorążego podczas Tokio 2020? W nowej produkcji Super Expressu "Kiedyś to było" opowiada o tym legenda działu sportowego, pan Dariusz Chrabałowski.

Ruszają Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020, a to idealny moment, by przypomnieć wiele niesamowitych historii związanych z najbardziej prestiżową, historyczną imprezą sportową. Rozpoczynamy nowy cykl filmów wideo "Kiedyś to było" przygotowany przez legendarnego dziennikarza "Super Expressu". Pan Dariusz Chrabałowski pracuje w dziale sportowym redakcji od 30 lat! Wspomnień i historii związanych z igrzyskami olimpijskimi nie brakuje. Swoją olbrzymią wiedzą postanowił podzielić się z czytelnikami i użytkownikami "Super Expressu" i Sport.se.pl! Zapoznajcie się z pierwszym odcinkiem programu "Kiedyś to było"! Rozpoczynamy - tak jak w przypadku samej imprezy Tokio 2020 - od ceremonii otwarcia!

Obejrzyjcie pierwszy odcinek programu "Kiedyś to było" Dariusza Chrabałowskiego na Sport.se.pl i YouTube Super Express Sport!

Klątwa igrzysk olimpijskich trwa od lat! | Kiedyś to było

IO Tokio 2020: Tych sportowców MUSISZ znać

Pytanie 1 z 14
Ruszają Igrzyska Olimpijskie w Tokio! Zaczynamy od czegoś łatwego. Kim jest ten siatkarz? To największa gwiazda na świecie!
IO Tokio 2020: Tych sportowców MUSISZ znać
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze