Iga Świątek

i

Autor: AP Iga Świątek

Iga Świątek ZASMUCONA po Gali Mistrzów Sportu! Ta REAKCJA mówi wszystko

2021-01-10 15:43

Iga Świątek zajęła 2. miejsce w Plebiscycie „Przeglądu Sportowego” na Najlepszego Sportowca Polski 2020 roku. Po zwycięstwie we French Open młodej tenisistki nie mogło zabraknąć wśród nominowanych i była jedną z faworytek do zwycięstwa, ale ostatecznie tytuł trafił do Roberta Lewandowskiego. Już po gali Świątek przyznała fanom, czego żałuje po sobotnim wieczorze.

Iga Świątek przebojem wdarła się do tenisowej czołówki i błyskawicznie zyskała ogromną popularność wśród polskich fanów. 19-letnia zawodniczka w plebiscycie na Najlepszego Sportowca Polski 2020 roku ustąpiła jedynie Robertowi Lewandowskiemu, za nią natomiast uplasowali się zawodnicy walczący o najwyższe cele od wielu lat, jak Kamil Stoch, Kajetan Kajetanowicz czy Bartosz Zmarzlik. To tylko pokazuje, jak dużym sukcesem było zwycięstwo w Roland Garros.

Agnieszka Radwańska zasłania BIUST kapeluszem. ODWAŻNE ZDJĘCIE trafiło do sieci, ale rakieta! [GALERIA]

Iga Świątek jak sama przyznała, była niezwykle zestresowana na Gali Mistrzów Sportu. Zdradziła nawet, że przed swoim przemówieniem stresowała się momentami nawet bardziej niż przed finałem wielkoszlemowego turnieju! Młoda tenisistka pojawiła się na gali w długiej niebieskiej sukni z głębokim dekoltem i odkrytymi plecami. Po uroczystości Iga Świątek dodała na Facebooku kilka zdjęć, na których pozuje z Robertem Lewandowskim czy Justyną Kowalczyk. Później jednak na Twitterze 19-latka napisała, że jest jedna rzecz, której żałuje po sobotnim wieczorze.

Iga Świątek zaskoczyła fryzurą i kreacją! Takiej jej jeszcze nie widzieliście, wielka przemiana! ZDJĘCIA

Na sobotniej Gali Mistrzów Sportu oprócz wielu znanych i utytułowanych zawodników pojawiły się także gwiazdy sceny muzycznej. Swoimi występami uroczystość uświetnili Grzegorz Hyży i Beata Kozidrak. Okazuje się, że Iga Świątek bardzo chciała zrobić sobie zdjęcie ze słynną piosenkarką. - Jedyne, czego żałuję z wczorajszego wieczoru to tego, że nie mam zdjęcia z Beatą Kozidrak – napisała 19-letnia tenisistka na Twitterze i dodała niezwykle smutną emotikonkę.

Iga Świątek, Daria Abramowicz i cały team przygotowali Szlachetną Paczkę. Mówią o pomaganiu i sukcesie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze