Iga Świątek ZASKOCZYŁA ZDJĘCIEM z kwarantanny. Wyleguje się ze swoją MIŁOŚCIĄ

2020-10-25 13:56 md
Iga Świątek
Autor: East News Iga Świątek

Iga Świątek relaksuje się podczas kwarantanny w oczekiwaniu na wyniki testu na obecność koronawirusa COVID-19 w swoim organizmie. Świeżo upieczona triumfatorka paryskiego turnieju Roland Garros postanowił opublikować zdjęcie, na którym pokazała, jak spędza okres przymusowej izolacji. Może na nim zobaczyć tenisistkę z jej wielką miłością!

Upłynęły już ponad dwa tygodnie od chwili, w której cała Polska fetowała wielki triumf Igi Świątek. Polka krok po kroku rozprawiała się z kolejnymi rywalkami, aż wreszcie zaszła do finału turnieju Roland Garros, gdzie na jej drodze stanęła reprezentantka Stanów Zjednoczonych, Sofia Kenin. I w tym pojedynku polska zawodniczka okazała się lepsza, po czym mogła rozpocząć wielką radość oraz świętowanie niesamowitego sukcesu.

WSTRZĄSAJĄCE słowa polskiej siatkarki o ZAKAZIE ABORCJI. Mówi o BEZMÓZGICH CIAŁACH

Obecnie jednak Świątek musi nieco odpocząć od treningów, jako że w piątek spotkała się w Pałacu Prezydenckim z Andrzej Dudą, a w sobotę rano głowa państwa poinformowała, że zmaga się z zakażeniem koronawirusem COVID-19. Tenisistka czeka zatem na wynik testu w nadziei, że będzie negatywny, a tymczasem może oddać się urokom spędzania czasu w domu. Zawodniczka opublikowała zdjęcie ze swoją ukochaną kotką Grappą.

Jeśli tylko nie nadejdą żadne komplikacje, lada chwila Iga Świątek rozpocznie przygotowania do kolejnych wyzwań na kortach. W listopadzie planuje udać się na Bliski Wschód, gdzie w sprzyjających warunkach atmosferycznych będzie mogła pracować na świeżym powietrzu.

Polowy Narodowy. "Będzie dobrze" Adama Federa, odc. 139
Najnowsze