Ile zarobił Jan Zieliński w Rzymie w deblu? ATP Rzym PREMIE Nagrody pieniężne debel

i

Autor: Paweł Skraba Ile zarobił Jan Zieliński w Rzymie w deblu? ATP Rzym PREMIE Nagrody pieniężne debel

Ale kasa!

Ile zarobił Jan Zieliński w Rzymie w deblu? ATP Rzym PREMIE Nagrody pieniężne debel

2023-05-21 13:23

ATP Rzym PREMIE w deblu Ile zarobił Jan Zieliński w deblu? Jakie są premie w deblu ATP Rzym Nagrody pieniężne debel. Jan Zieliński walczy w finale turnieju ATP w Rzymie! Polski tenisista i jego partner Hugo Nys w meczu o tytuł grają z Holendrami Robinem Haase i Boticem van de Zandschulpem. Dla polsko-monakijskiego debla to pierwszy tak udany występ od styczniowego Australian Open, w którym też zagrali w finale. Zieliński w Rzymie zarobił już dużo pieniędzy. O jeszcze większą premię walczy w finale.

Jan Zieliński i Hugo Nys jgrają w finale debla turnieju ATP w Rzymie. Rywalami Polaka i Monakijczyka w meczu o tytuł są Holendrzy Robin Haase i Botic van de Zandschulp. Zieliński i Nys w styczniu doszli do finału Australian Open, ale potem nie odnosili już większych sukcesów.

Ile zarobił Jan Zieliński w deblu ATP Rzym PREMIE Nagrody pieniężne w deblu

Jan Zieliński pochodzi z Warszawy. Prywatnie przyjaźni się z Hubertem Hurkaczem. Dla 26-letniego Zielińskiego to siódmy w karierze finał ATP. Ma na koncie dwa triumfy, oba w hali w Metz - w 2021 roku w parze z Hubertem Hurkaczem, a w 2022 z Nysem. Za awans do finału debla w Rzymie Zieliński i Nys zarobili już 202 850 euro (do podziału). Jeżeli wygrają finał, ta premia wzrośnie do 382 420 euro.

ATP Rzym PREMIE w deblu Jakie są nagrody pieniężne w deblu w Rzymie

  • I runda - 15 78 euro (do podziału)
  • II runda - 29 300
  • 1/4 finału - 54 840
  • 1/2 finału - 108 190
  • Finaliści  - 202 850
  • Zwycięzcy - 382 420
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze