Jerzy Janowicz

Autor: East News Jerzy Janowicz

Janowicz - Hewitt LIVE. Gdzie transmisja w TV?

2014-06-27 17:05

W piątek około godz. 15.00 powinien zostać wznowiony mecz Jerzego Janowicza z Lleytonem Hewitttem. Pojedynek ten przerwano wcześniej z powodu zbyt intensywnych opadów deszczu.

Pierwszego seta na swoim koncie zapisal reprezentant Polski, który ograł Australijczyka 7:5. Gra zostanie wznowiona w partii drugiej, przy stanie 4:4.

Przypomnijmy, że w poprzedniej rundzie "Jerzyk" nie pokazał się z najlepszej strony. Dopiero po pięciosetowym boju pokonał zdecydowanie niżej notowanego Somdeva Devvarmana (4:6, 6:3, 6:3, 3:6, 6:3).

Rok temu polski tenisista zaliczył na kortach Wimbledonu najlepszy występ w karierze, dochodząc do półfinału. Jego rywal w przeszłości zdołał wygrać londyński turniej. Sukces ten osiągnął jednak aż 12 lat temu.

Wznowienie meczu Janowicz - Hewitt zaplanowano na godz. 14.30. Transmisja w Polsacie Sport. Gwizdek24.pl przeprowadzi relację NA ŻYWO z tego wydarzenia.